وبلاگ

سقف شیروانی مدرن _ ویلانما

سقف شیروانی مدرن را از شرکت ویلانما بخواهید

سقف شیروانی مدرن چه نوع سقفی می باشد.

سقف شیروانی مدرن (ویلانما) به سقف شیبداری گفته می شود که در اجرای آن از محصولات و متریال های به روز و با کیفیت بسیار بالا استفاده شده باشد و همچنین شکل اجرای سقف شیروانی ، متمایز از شیروانی های معمولی بوده باشد.در رزومه های اجراییه شرکت ویلانما نیز اکثرا” از سقف های شیروانی مدرن و خاص استفاده شده است. ما زمانی که با کارفرمای محترم جهت اجرای شیروانی، جلسه ای برگزار می کنیم ، اولین سوالی که از کارفرما می پرسیم این است که چه نوع پوشش سقف و چه نوع طراحی مد نظرشان هست؟ که طبق سلیقه ی کارفرما پروژه پیش برده شود. اکثر کارفرماها سقف شیروانی مدرن را انتخاب می کنند که بر این اساس ، نوع خرپاسازی و تیرریزی و حتی نوع محصول اجرایی تقریبا” متفاوت خواهد بود و یا حداقل تلفیقی از سازه های قدیمی و جدید روی سقف شیروانی اعمال خواهد گردید.

 

در اجرای سقف شیروانی مدرن چه تدابیری اتخاذ میگردد ؟

در اجرای شیروانی مدرن به نوع زیرساختار یا همان نوع خرپاسازی و همچنین به سیستم اجرایی اهمیت زیادی باید داده شود. مثلا اگر سقف شیروانی به صورت طبقاتی اجرا شود، به نوعی مدرن محسوب می شود.ما در این نوع از سیستم اجرایی، دو یا سه یا حتی چهار طبقه از نوع شیروانی را روی هم اجرا می کنیم که در عین حال زیبایی خاص و منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهد.یا مثلا تلفیقی از نوع شیروانی معمولی با کلاسیک نیز می تواند سقف شیروانی مدرن محسوب شود.

آیا در اجرای شیروانی مدرن از نوع ورق خاصی استفاده می شود؟

در این نوع از اجرا ، به دلیل اینکه نوع خاصی از سیستم زیرسازی را شاهد هستیم،اینکه ممکن است حتی سیستم خرپاسازی هم در بعضی قسمتها به شکل شیبدار و نردبانی اجرا شود و یا زیرسازی سقف به شکل قوسی یا همان طرح چینی باشد،پیشنهاد می شود که از ورق های خاص و کلاسیک استفاده شود، ورق های کلاسیک که به شکل تایلی پرسی در ابعاد کوتاه تولید می شوند، مناسب سقف های شیروانی مدرن هستند.

در بعضی از پروژه ها نیز سقف ساده ی مسطح با قسمتی از سقف شیروانی تلفیق می شود که آن هم به عنوان سقف شیروانی مدرن محسوب می شود.به طوری که در قسمتی از بام مثلا حالت روف گاردن جانمایی می شود و در قسمت دیگر سیستم آلاچیق به شکل چندضلعی اجرا می شود که تلفیقی از سطح ساده و شیروانی اعمال می گردد که نوع خاصی از پوشش مدرن می باشد.

 

 

ویلانما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با 5 سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا