سقف ویلا

چگونه میتوانیم پوشش سقف مدرن یا سنتی برای ویلای خود اعمال کنیم؟

انتخاب ورق مناسب مدرن یا سنتی برای سقف شیروانی

پوشش سقف مدرن بهتر است یا سنتی؟

هر شخصی جهت اجرای پوشش سقف ویلای خود ذهنیت و سلیقه خاصی دارد که در جای خود قابل احترام است. مدل اجرای سقفی که مدنظر کارفرمای محترم می‌باشد، ممکن است مدرن و به روز باشد یا احتمال دارد شکل سنتی جهت پوشش سقف مورد نظر وی قرار گیرد. تمامی تصورات در مورد نحوه اجرای سقف شیبدار با کمی تغییر، قابلیت اجرا را دارد. بنابراین توصیه می‌شود در هر حالتی پروژه به شکل مهندسی و طراحی قبلی صورت گیرد.

زمانی که کارفرما شکل و مدل اجرای سقف ویلای خود را به شکل سه بعدی روی کاغذ ببیند و تغییرات احتمالی را قبل از اجرای پروژه اعمال نماید، پروژه به شکل کاملاً استاندارد و با محاسبات اجرایی دقیق به مرحله اجرا می‌رسد. مهم‌ترین بخش اجرای سقف شیروانی، نوع متریال و زیبایی ظاهری پروژه می‌باشد. در صورتی که از متریال های استاندارد و با کیفیت جهت خرپاسازی و زیرسازی کار استفاده شود، امنیت و عمر پروژه بالا خواهد رفت و در طی مرور زمان نیاز به آب بندی و یا تعویض متریال ها نخواهید داشت.

چگونه میتوانیم پوشش سقف مدرن یا سنتی برای ویلای خود اعمال کنیم؟
بخش اجرایی پروژه مهم‌ترین قسمت اجرای سقف ویلا می‌باشد.

بخش اجرایی پروژه، مهم‌ترین قسمت اجرا سقف ویلا می‌باشد. به همین خاطر توصیه می‌شود از پیمانکاران مجرب و دارای رزومه‌های اجرایی معتبر جهت اجرای پروژه‌های ویلایی استفاده شود تا یک بار برای همیشه سقف ویلایی زیبا، شیک و بادوام داشته باشید.

تولید و ورود متریال های درجه یک به کشور

خوشبختانه با پیشرفت علم روز، کیفیت متریالهایی که وارد کشور می‌شوند و یا در داخل کشور تولید می‌گردند نیز افزایش قابل توجهی داشته است. این امر باعث شده تا شاهد سقف ویلاهای شیک، زیبا و بادوامی باشیم. در دهه‌های گذشته هدف از اجرای سقف شیروانی، تنها سبک سازی و شیبدار بودن سقف ویلا بوده است تا زمان برف نشینی و بارش فراوان مشکلات آب بندی پیش نیاید.

چگونه میتوانیم پوشش سقف مدرن یا سنتی برای ویلای خود اعمال کنیم؟
اجرای استاندارد سقف ویلا طبق متریال انتخاب شده، باعث طول عمر پوشش سقف شیروانی می‌شود.

امروزه هدف کارفرمایان محترم از ساخت ویلا جدا از اجرا سقف شیبدار، شیک بودن سقف شیروانی است. اجرای استاندارد سقف ویلا طبق متریال انتخاب شده توسط کارفرما اهمیت به سزایی دارد و باعث طول عمر پوشش سقف شیروانی می‌شود. بنابراین در هر متریالی که انتخاب می‌شود باید به شکل دقیق و بدون کم و کاست عایق بندی، زیرسازی و خرپاسازی اعمال گردد.

زیرسازی استاندارد پوشش سقف ویلا

در زیرسازی اصولی، پروفیل استاندارد برای اجرای خرپا باید دارای ضخامت 3 میل و ابعاد 40*80 باشد و داخل خرپا نیز باید به شکل زنبوری پروفیل جوش داده شود تا استحکام لازم در زمان ایجاد سنگینی برف یا هر باری که روی شیروانی ایجاد می‌شود را داشته باشد. در صورتی که از پروفیل سبک و ضعیف استفاده شود، امکان ایجاد مشکلات برای سربندی وجود خواهد داشت.

چگونه میتوانیم پوشش سقف مدرن یا سنتی برای ویلای خود اعمال کنیم؟
زیرسازی استاندارد پوشش ویلا به کیفیت متریال ها، نوع اجرا و تبحر اکیپ اجرایی بستگی دارد.

جهت داشتن سقف ویلای شیک، استاندارد و مقاوم بایستی اطلاعات کافی و لازم در رابطه با کیفیت متریال ها، نوع اجرا، تبحر اکیپ اجرایی و همچنین رزومه مستند پیمانکار مربوطه را داشته باشید تا با خیال آسوده از پروژه ویلایی خود لذت ببرید.

خدمات ویلانما در رابطه با اجرای انواع سقف شیبدار

شرکت ویلانما با داشتن بیش از 20 سال سابقه اجرایی و رزومه‌های مستند در اکثر مناطق ویلایی کشور با ارائه گارانتی کیفیت متریال و اجرا، آماده ارائه خدمات در سراسر کشور می‌باشد. همچنین می‌توانید از طراحی سه بعدی رایگان این شرکت بهره مند شوید. جهت دریافت اطلاعات لازم در زمینه اجرای انواع متریالهای وارداتی و داخلی برای انواع سقفهای شیبدار، از مشاوره با شرکت ویلانما بهره مند شوید.

اجرای انواع سقف شیبدار
اجرای انواع سقف شیبدار در اکثر مناطق ویلایی کشور با طراحی سه بعدی رایگان

شرکت ویلانما با اجرای انواع پوشش سقف شیبدار به صورت استاندارد و با بهترین متریال موجود در بازار در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران، منطقه شمال تهران، مناطق ویلایی دماوند، آبسرد، گیلاوند، مناطق شمال ایران اعم از نور، رویان، آمل، بابل، چمستان، چالوس، نمک آبرود، کلاردشت، کلارآباد، نوشهر و همچنین استان‌های کرمان، اصفهان، شیراز، قم، کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه استان‌های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران آماده ارئه خدمات به شما عزیزان می باشد. در شهرهای خارج از محدوده تهران جهت استقرار اکیپ اجرایی شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

ویلانما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با 5 سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا