متریال ویلا

ورق دکرا چیست؟

ورق سنگریزه ای دکرا تنها ورق استاندارد در جهان

 ورق دکرا،ماندگار،استاندارد،طبیعی،مناسب برای انواع مناطق ویلایی

 

ورق دکرا اولین محصول وارداتی از کشور صنعتی نیوزلند است که کیفیت جهانی را به خود اختصاص داده است و به عنوان محصول و متریالی منحصر به فرد و استاندارد در کل دنیا شناخته شده است.این محصول از جنس گالوالوم، آلوزینک، آلیاژ مس، آنتی باکتریال، دولایه رزین دومیکرونی، اکریلیک پرایمر و سنگریزه های طبیعی و معدنی تشکیل شده است.

ورق دکرا چیست؟

ورق دکرا به دلیل دارا بودن وزن سبک، قابلیت انعطاف پذیری و مقاومت عالی در برابر باد، باران و تگرگ از بهترین محصولات وارداتی شناخته شده است. امروزه این تایل ها و بخصوص ورق شینگل لانه زنبوری، بهترین گزینه جهت پوشش سقفهای شیب دار و شیروانی می باشد.

ورق دکرا، تایل دکرا، دکرا نیوزلندی، ورق سنگریزه ای
دکرا نیوزلندی، بهترین محصول وارداتی از نظر لایه های تلفیقی و کیفیت است.

این محصول به دلیل سازگار بودن با محیط زیست و تایید کارشناسان جهانی و همچنین گارانتی طولانی مدت(50 سال) از طرف شرکت سازنده، بهترین محصول وارداتی از نظر لایه های تلفیقی، کیفیت و جلوه های طبیعی بر روی سقف ویلاها می باشد.

نحوه زیرسازی ورق سنگریزه ای دکرا

ورق دکرا چیست؟

زیرسازی این متریال زیبا و ماندگار، پس از خرپاسازی و تیرریزی پروفیل 40 * 80 ، با چوب چهار تراش روسی 40 *50 ، شاسی کشی و تیرریزی می گردد. همچنین ورق دکرا به دلیل پوشش دهی و اوورلب عالی و کیپ شدن ورق ها روی هم ، قابلیت اجرا و نصب در کمترین درصد شیب را نیز دارد.به دلیل داشتن لایه آلوزینک حدود 20 درصد گرمایش در سقف شیبدار ایجاد می کند و همین امر باعث می شود تا زمان برف نشینی روی سقف، برفها به آرامی آب شوند و از شیب سقف سرازیر شوند.

اگر به دنبال ورق ماندگار ، زیبا ، طبیعی ، سبک و در عین حال مقاوم با گارانتی 50 ساله هستید ، ورق دکرا و کینگستون بهترین گزینه و مورد پیشنهادی شرکت ویلانما با بیش از 20 سال سابقه فروش و اجرا در سراسر کشور می باشد .

تاریخچه ورق دکرا

این متریال جذاب و دیدنی ،  از سال 1380 از کشور صنعتی نیوزلند وارد ایران شده است و با گذشت بیش از دو دهه از وارد شدن این محصول، هنوز هم تازگی و طراوت خاص خود را دارد و کارفرمایان همچنان درصدد اجرای ورق دکرا در پوشش سقف ویلای خود هستند.

ورق دکرا چیست؟

شرکت ویلانما با داشتن بهترین رزومه های اجرایی جهت پوشش سقف ویلا و سایر خدمات سقف ،پیشانی ساختمان ، آلاچیق و … با ورق دکرا در اکثر مناطق ویلایی کشور و همچنین با در دست داشتن اکیپ اجرایی تعلیم دیده ، جهت اجرای این محصول، آماده ارائه خدمات فروش دکرا،کینگستون و انواع متریال های وارداتی و داخلی در سراسر کشور می باشد. لطفا پیش از هر اقدامی در جهت پوشش سقف ویلای خود، از مشاوره رایگان با شرکت ویلانما بهره مند شوید.

ورق دکرا چیست؟
عدم تغییر رنگ در این محصول باعث تازگی و طبیعی شدن جلوه کار می شود.

چرا با توجه به قیمت بالای متریال دکرا هنوز هم کارفرماها تمایل به اجرای این محصول دارند؟

کاملا مشخص است که هیچ گرانی بی علت نیست. امروزه مردم علاقمند هستند که یک بار هزینه کنند برای همیشه. در طول 20 سال زمانی که از وارد شدن این ورق می گذرد، هنوز هم که از کنار پروژه های اجرایی با این جنس می گذریم، انگار که همین امروز اجرا شده است و به نوعی تازگی دارد. سنگریزه های طبیعی که در لایه های دکرا وجود دارد، باعث شده است که پروژه ،طبیعی جلوه کند و عدم تغییر رنگ در این محصول باعث تازگی و طبیعی شدن جلوه کار شده است.

تنهاترین ایراد ورق های سنگریزه ای دکرا و کینگستون در این است که نصب و اجرای این متریال زیبا و حساس، از عهده ی هر نصابی بر نمی آید. به دلیل اینکه این محصول باید به صورت پازل روی سقف چیده شود و نقطه ی بادگیر منطقه ی اجرایی باید بررسی شود و همچنین از متعلقات اجرایی در این نوع از ورق ها باید به درستی استفاده شود تا کارفرمای محترم پس از هزینه کردن برای سقف ویلای خود که حدود 1/5 برابر بیشتر از ورقهای معمولی هست، حداقل لذت داشتن یک شیروانی زیبا را چشیده باشد. در حالیکه اگر این محصول عالی به درستی و طبق استاندارد جهانی اجرا نشود، در آینده ی نزدیک سقف ویلا را با خطر جدی مواجه خواهد کرد.

توصیه ی شرکت ویلانما به کارفرمایان محترم، به عنوان نمایندگی رسمی ورقهای سنگریزه ای که حدود دو دهه هست که با این محصول در ارتباط هستیم، این است که حتما، در صورت انتخاب ورق سنگریزه ای، رزومه ی اجراییه پیمانکار یا نصاب محترم را بررسی کنند و یا با مشاوره ی رایگان با شرکت ویلانما، از اصالت و سابقه ی نصاب انتخاب شده ، اطمینان حاصل نمایند.

ورق دکرا چیست؟

همچنین مدل پرس این ورق که به صورت تایلی روی هم قرار می گیرند نیز باعث شده تا به زیبایی چهره کار افزوده شود. علاوه بر زیبایی ظاهری در ورق دکرا، نوع جنس منحصر به فرد این محصول نیز ما را به تامل وا میدارد. در یک ورق با ضخامت 50/.  هشت لایه به صورت تلفیقی با سلیقه زیاد گنجانده شده و کسی که اقدام به خرید این محصول می نماید، در واقع با یک تیر 8 نشان میزند.

ورق دکرا چیست؟
مزایای استفاده از تایل دکرا در سقف های شیبدار

مزایای استفاده از تایل دکرا در سقف های شیبدار

در استفاده از اکثر متریال سقفهای شیروانی، نکته ای که بیشتر کارفرماها و سازنده ها را اذیت می کند براق بودن ورقهای شیروانی است. دلیل براق بودن این ورق ها آن است که ورقهای مصرفی اکثرا با رنگ های کوره ای براق رنگ آمیزی و تولید می شوند و این امر باعث می شود که در دراز مدت در اثر تابش مستقیم آفتاب روی ورقهای رنگی، تغییر رنگ ایجاد شود. خوشبختانه محصول سنگریزه ای دکرا جوابگوی این مشکلات است و به دلیل داشتن لایه سنگهای معدنی و نگهدارنده های رزین دو میکرونی در لایه زیرین و رویی در این محصول، حتی با گذشت 50 سال از نصب این محصول، به هیچ عنوان تغییر رنگ مشاهده نمی شود و ظاهر این ورق بسیار منظم و کاملا مات است.

ورق دکرا چیست؟

این محصول دوست داشتنی که نظر اکثر سازنده های پروژه های ویلایی خاص را به خود جلب کرده است، در عین حال که از کیفیت و مزایای عالی تری نسبت به متریالهای دیگر برخوردار می باشد، ظاهری طبیعی و در عین حال مات دارد. داشتن ظاهر مات و کلاسیک در این محصول باعث شده است که ابهت پروژه ویلایی بیشتر به چشم بیاید.

ورق دکرا؛ در حال حاضر در دو تیپ کلاسیک و طرح شینگل تولید و عرضه می گردد. طرح کلاسیک دکرا ظاهری سفالی را به خود گرفته است و طرح شینگل که مدل طرح پیانو نیز نامگذاری می شود، یکی دیگر از جذاب ترین مدل ظاهری ورقهای دکرا می باشد. این نوع از تنوع در ورقهای سنگریزه ای نیز در نمای ظاهری سقفهای ویلایی تاثیر به سزایی دارد و باعث ایجاد نمای جذاب در سقفهای شیروانی می شود، از مدلهای معمولی متریالهای دیگر خود را متمایز کرده است و در واقع محصولی منحصر به فرد را به خود اختصاص داده است.

ورق دکرا چیست؟
ویژگیهای ورق دکرا در مقایسه با نمونه های مشابه
ویژگیهای ورق دکرا در مقایسه با نمونه های مشابه

با استفاده از محصولات وارداتی دکرا در گذشته، مشکلات واردات این متریال زیبا و مقاوم را داشتیم. طوری که به محض وارد شدن، خیلی سریع تمام می شد و باید منتظر وارد شدن این محصول می ماندیم. اگر این اتفاق در فصل سرما می افتاد پروژه در حال اجرا با مشکل جدی مواجه می شد، زیرا حدود حداقل دو ماه زمان می برد تا متریال دکرا مجددا وارد کشور شود.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی در داخل کشور، شرکت کینگستون اقدام به تولید دکرا تحت لیسانس کشور کانادا کرده است و پس از وارد شدن مواد اولیه این محصول، در ایران تولید و عرضه می گردد. این امر باعث شده تا قیمت این محصول نیز نسبت به متریال وارداتی کمتر باشد. با توجه به اینکه ورق کینگستون نیز حدود 10 سال از تولیداتش می گذرد و طی استفاده های مکرری که از این متریال توسط اکیپ اجرایی شرکت ویلانما می گذرد، خوشبختانه به خوبی امتحان خود را پس داده است. ورق کینگستون در 12 رنگ تولید و عرضه می گردد.

ما برای اطمینان خاطر کارفرمایان محترم، می توانیم آدرس رزومه های اجرایی خود را که با ورق کینگستون کانادا انجام شده، در اختیار آنها قرار دهیم تا با خیال آسوده این محصول را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است که این محصول 50 سال گارانتی کیفیت دارد.

تمامی خدمات اجرایی شرکت ویلانما به صورت تخصصی و با ارائه مشاوره رایگان در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران، منطقه شمال تهران، مناطق ویلایی دماوند، آبسرد، گیلاوند، مناطق شمال ایران اعم از نور، رویان، آمل، بابل، چمستان، چالوس، نمک آبرود، کلاردشت، کلارآباد، نوشهر و همچنین استان های کرمان، اصفهان، شیراز، قم، کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین تمام استان های ایران با حمل و نصب و گارانتی محصول به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی می گردد. شهرهای خارج از محدوده تهران جهت استقرار اکیپ اجرایی شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

ویلانما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با 5 سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید.

‫8 دیدگاه ها

 1. سلام
  خواستم ببینم ورق دکرا که میفرمایید ، خودش عایق هست؟ یا باید زیرش عایق کار بشه.
  پروژه ی ما آبسرد دماوند هست. مرسی

  1. درود بر شما
   ورق دکرا به دلیل داشتن لایه ی آلوزینک و اکریلیک پرایمر و همچنین پوشش منظم و پرتراکم سنگریزه های طبیعی ، حدود 18 درصد عایق صوتی و حرارتی هست اما توصیه ی شرکت ویلانما این است که مخصوصا در مناطق سردسیر ، حتما از عایق پشم سنگ دو اینچ استفاده شود.
   موفق باشید.

 2. سلام
  ببخشید برای نصب دکرا از چه عایقی میتوان استفاده کرد؟

  1. سلام ، وقت به خیر
   برای نصب دکرا از عایق های پشم شیشه، فوم و پشم سنگ میتوان استفاده کرد.
   اما پیشنهاد شرکت ویلانما استفاده از عایق پشم سنگ با تراکم یا دانسیته ی 30 که به صورت رولی تولید میشود، میباشد.

 3. سلام، برای استان اصفهان هم ارسال بار دارید؟
  ممنونم

  1. سلام، وقتتون به خیر
   مانه تنها برای اصفهان بلکه برای سراسر کشور ارسال بار داریم قربان.
   پیروز باشید.

 4. سلام، من سایت شما رو دیدم و خیلی لذت بردم از اطلاعات کاملی که در مورد انواع ورقها گذاشتید. من اهل کرمانشاه هستم و کارم اجرای سقف شیروانی هست، خواستم ببینم برای کرمانشاه هم نمایندگی می دهید؟ سپاسگزارم

  1. درود بر شما جناب شاهی
   سپاس از لطف و نظر مثبت شما
   اعطای نمایندگی در رابطه با انواع ورق های سقف شیروانی در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

   جهت اطلاعات بیشتر با شماره ی واتس اپ شرکت ویلانما 09123542790 می توانید به صورت آنلاین ارتباط بگیرید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا