متریال ویلا

قیمت فروش ورق طرح سفال

قیمت فروش ورق طرح سفال و تولید در طول دلخواه از درب کارخانه

قیمت فروش ورق طرح سفال

قیمت فروش ورق طرح سفال به صورت روزانه و آنلاین در کارخانه ی تولیدی ویلانما به هم میهنان گرامی ارائه می شود تا این محصول را با کیفیت فولاد مبارکه و قیمت کارخانه خریداری کنند.

ورق های طرح سفال ؛ در پوشش سقف های شیروانی ویلایی ، آلاچیق ها، سر درب ورودی ساختمان ها، اجرای پیشانی ساختمان و هر گونه سقفی که شیبدار باشد به کار برده می شوند. ورق های موج دار طرح سفال زیبا و سبک هستند و از دور نمای سفال طبیعی را به معرض نمایش می گذارند.

ورق طرح سفال سبک تر از سفال های طبیعی است و مانند سفال طبیعی نمی شکند و خورده نمی شود. انواع عایق های حرارتی در زیر ورقهای طرح سفال به راحتی قابل نصب می باشند.

ویژگی ورق های طرح سفال

قیمت فروش ورق طرح سفال

 • زیبایی: ورقهای طرح سفال از دور دقیقا مانند نمونه های مشابه سفال طبیعی هستند و زیبایی سقف ویلا را دو چندان می کنند. تنوع رنگ و طرح آن ها امتیازی مثبت جهت زیبایی سازه محسوب می گردد.
 • سبک: سبک وزن بودن این ورق ها آن ها را انتخاب مناسبی برای مناطق زلزله خیز کرده است. همچنین وزن کم منجر به نصب سریع تر و کم هزینه تر خواهد شد.
 • ضد حریق: در ساخت این ورق ها از مواد ضد حریق استفاده می شود، بنابراین از ایمنی بالایی برخوردار هستند.
 • نصب سریع و آسان: ابعاد مناسب و وزن کم این ورق ها، نصب آن ها را بسیار آسان و سریع می کند.

"ویژگی

انواع ورق طرح سفال

قیمت فروش ورق طرح سفال

ورق طرح سفال در دو مدل طرح پالرمو و ژنوا یا طرح سفال ایتالیایی با دستگاه رولفرمینگ تولید میشوند. اخیرا از طرح ژنوا به دلیل زیباییه نمای ظاهری و موج های نزدیک آن که باعث شده مقاومت بالایی داشته باشند، بیشتر استقبال می شود.

مشخصات فنی ورقهای طرح سفال

ورقهای طرح سفال در عرض های 1 و 1.25 و در طول دلخواه و به صورت سفارشی برش داده می شوند. همچنین ضخامت روتین ورق طرح سفال 50 می باشد. زیرسازی ورقهای طرح سفال پس از خرپاسازی با پروفیل 40*80 به وسیله پروفیل 30*50 به فاصله 50 سانت تیرریزی می گردد و جهت عایق بندی از پشم شیشه دو اینچ با فویل آلومینیوم استفاده میگردد. فروش عایق پشم سنگ و اجرای آن با بهترین قیمت و کیفیت در شرکت ویلانما انجام می شود.

ورق طرح سفال پالرمو و ژنوا

این نوع ورق ها، از ورق های گالوانیزه یک طرف آستر و یک طرف رنگی تولید می شوند. نام این ورقها از شهرهای ژنوا و پالرموی ایتالیا گرفته شده است. شهرهای پالرمو و ژنوا، شهرهایی پر بارش و فوق العاده مرطوب هستند و سقف اکثر منازل آنها شیروانی از نوع ورقهای طرح سفال می باشد.

 

همه میدانیم که وجود سفال طبیعی در دوره ها و دهه های گذشته و مشکلاتی که بر روی سقفهای شیروانی ایجاد میکرد، باعث شد که تولیدکنندگان در کشورهای مختلف مخصوصا ایتالیا به فکر جایگزین نمودن ورق طرح سفال به جای سفال طبیعی باشند.

تولید این متریال باعث شد تا سفال طبیعی در امر پوشش سقفهای ویلایی، از جایگاه خود کمی تنزل پیدا کند. البته لازم به ذکر است که به دلیل داشتن چهره طبیعی در سفال طبیعی، هنوز هم بعضی از کارفرمایان اقدام به استفاده از سفال طبیعی می نمایند.

به جهت سابقه کاری شرکت ویلانما در این زمینه، توصیه می شود زمانی که اقدام به استفاده از سفال طبیعی بر روی سقفهای ویلایی و اجرای سقف شیروانی خود می کنید، حتما قبل از اجرای سفال طبیعی سقف ویلای خود را با بتن شیب بندی نموده و سقف موجود را ایزوگام نمایید و سپس اقدام به نصب سفال طبیعی نمایید. همچنین قابل ذکر است که سفال طبیعی جهت اجرای سردرب پارکینگ و آلاچیق ها که در ارتفاع پایینی قرار دارند و نیاز به عایق بندی ندارند، با رعایت اصول اجرایی خاص سفال طبیعی قابلیت نصب را دارد.

قیمت فروش ورق طرح سفال
نکات مهم و قابل ذکر در مورد ورقهای طرح سفال مدل ایتالیایی

نکات مهم و قابل ذکر در مورد ورقهای طرح سفال مدل ایتالیایی

حال که ورقهای طرح سفال به عنوان پوشش اکثر سقفهای شیروانی از سوی مردم انتخاب شده است و انتخاب صحیحی نیز می باشد، باید یک سری اصول اجرایی نیز در مورد ورقهای طرح سفال هم رعایت شود که به شرح ذیل اعلام می شود:

نکته اول: ورقهای طرح سفال، زیر دستگاه رولفرمینگ به صورت طولی برش فرم داده می شوند و طبق سایز سفارشی از سوی مشتری برش داده می شوند. بنابراین دهانه ورقها باز می باشند که برای پوشش این قسمت روی سقف از ابزار و نوار دور کار استفاده می شود تا پروفیل مشخص نباشد و زیبایی پروژه به هم نریزد.

نکته دوم: اوورلب ورقهای طرح سفال پالرمو و ژنوا حدود 5 سانتی متر می باشد و از حد استاندارد کمتر است، بنابراین حتما زمان اجرای ورق طرح سفال درصد شیب سقف را باید بیشتر از 30 درجه در نظر بگیریم.

نکته سوم: به دلیل طولی برش بودن ورق های طرح سفال حتما باید فاصله تیرریزی های زیرسازی پروفیل بین 40 تا 45 سانتی متر باشد تا زمان برف نشینی و یا تردد روی سقف، مشکلی ایجاد نشود.

نکته چهارم: پیشنهاد می شود به جای مدل پالرمو، از مدل ژنوا که موج های ریزتر و نزدیک تری دارند استفاده شود. زیرا هر چقدر موج های ورق به هم نزدیکتر باشند مقاومت ورق نیز بیشتر می شود و زمان تردد روی سقف و یا برف نشینی، مشکلات له شدن ورق و آب بندی وجود نخواهد داشت.

نکته پنجم: حتما دقت داشته باشید که جنس ورق طرح سفال حتما از ورقهای تولید شرکت فولاد مبارکه باشد. تنها شرکتی که این متریال را طبق استاندارد جهانی تولید می کند و رنگ آن فابریک می باشد، شرکت فولاد مبارکه است. ورقهای متفرقه و چینی که در بازار موجود می باشد، کیفیت لازم جنس ورق را ندارند و همچنین نوع رنگ آنها به قدری بی کیفیت است که در کمترین زمان بلند می شود و پوسته می دهد. این امر باعث می شود سقف شیروانی شما زیبایی خود را کاملا از دست بدهد و ورق به جا مانده نیز شوره میزند و پوسیده می شود.

نکته ششم: به دلیل طولی برش بودن این ورق، توصیه می شود که برای طراحی های تک شیب یا دو شیب از متریال طرح سفال استفاده شود. زیرا برای طراحی های چهار شیب یا سقفهایی که شکستگی در آنها زیاد است، این متریال پرت ورق بیشتری خواهد داشت. دلیل پرتی ورق در این گونه سقف ها آن است که ورقی که در یک قسمت از شکستگی ها برش داده می شود، در قسمت پشت شیب قابل نصب نخواهد بود و در عین حال از نظر آب بندی نیز با گذشت زمان مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد.

نکته هفتم: به دلیل اینکه ورقهای طرح سفال اخیرا به صورت تایلی پرسی و با رنگ های مدرن و کلاسیک چرمی و پلی اورتان نیز تولید و ارائه می شوند، شما می توانید با استفاده از مشاوره رایگان با شرکت ویلانما از توصیه ها و پیشنهادات ما بهره مند شوید تا بر اساس طرحی که برای شکل سقف خود انتخاب نموده اید، متریال مناسب همان طرح را نیز با کمترین تفاوت قیمت انتخاب نمایید و با خیال آسوده و یک بار برای همیشه سقف ویلا یا هر سقف شیروانی که دارید را پوشش مناسب و ماندگار بدهید.

جهت آشنایی با مدل ورق پرچین نیز می توانید اینجا کلیک کنید.

ویلانما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با 5 سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید.

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  خواستم ببینم ورق طرح سفال برای پوشش سقف چهارشیب قابل اجرا هست؟

  1. درود بر شما جناب کاظمی عزیز
   ببینید ورق طرح سفال برای همه ی سقفهای شیبدار قابل اجرا هست اما باید چند تا نکته رو مد نظر داشته باشید.
   یک اینکه: چون اورلب ورق طرح سفال نسبت به ورقهای تایلی پرسی کمتر هست، حتما اگر این متریال مد نظرتون هست باید درصد شیب سقفتون رو بیشتر بگیرید تا از نظر آب بندی با مشکل مواجه نشوید.
   دوم اینکه : برای سقفهایی که شکستگی زیادی دارند، مثلا سقف چهارشیب، این متریال به دلیل طولی برش بودن،در قسمتهایی که شکستگی دارد ، پرت ورق بیشتری دارند چون زمانی که در قسمت شکستگی برش انجام میشود، ورقی که اضافه میماند، در قسمت شکستگی بعدی قابل نصب نیست، به همین علت ورق باقیمانده پرت محسوب میشود و فقط به درد ضایعات میخورد.
   پیشنهاد شرکت ویلانما این است که زمانی که سقف شیروانی شکستگی دارد یا به صورت چندشیب هست، از ورق های تایلی پرسی استفاده شود، چون پرت ورق خیلی کمتری دارند.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا