متریال ویلا

فروش ورق دکرا

فروش ورق دکرا + قیمت خرید دکرا و مقایسه محصولات مشابه دکرا

فروش ورق دکرا

فروش ورق دکرا توسط نمایندگی ویلا نما در سراسر کشور با گارانتی 50 ساله اعمال می گردد . این محصول در رنگ بندیهای تلفیقی و همچنین تلفیق 8 لایه در یک ورق با ضخامت 50/. انقلابی عظیم را در صنعت تولید ورق های شیروانی خاص و کلاسیک رقم زده و به نمایش گذاشته است . در داخل کشور نیز ، همین محصول با نام تجاری کینگستون تحت لیسانس کانادا شروع به تولید این محصول زیبا و منحصر به فرد نموده است که جزو بهترین متریال ها در سطح کشور محسوب می شود.

فروش ورق دکرا
تایل آلمت از نیوزلند وارد می شود و قابل رقابت با محصول دکرا است.

دلیل معروف بودن دکرا چیست؟

متریال دکرا با توجه به اینکه اولین برند وارداتی ورقهای سنگریزه ای می باشد، از نظر قیمت نسبت به ورقهای سنگریزه ای دیگر قیمت نسبتا بالایی دارد. در عین حال ورق های سنگریزه ای دیگری هم هستند که با نام یا برندهای دیگری وارد کشور می شوند، مثل «ورق آلمت» که از نیوزلند وارد می شود و قابل رقابت با محصول دکرا است و از نظر تراکم سنگریزه ای نیز کیفیت بالایی دارد. ورق های سنگریزه ای، از کشورهای نیوزلند، کره و کانادا نیز وارد ایران می شوند.

متریال کینگستون کانادا
متریال سنگریزه ای دکرا کینگستون در رنگ بندیهای مختلف تولید می شود.

متریال کینگستون کانادا

ورق کینگستون کانادا نیز محصولی است که متریال آن از کانادا وارد می شود، اما در داخل کشور مونتاژ و عرضه می گردد. عمده ترین مشکلاتی که در استفاده از ورقهای دکرا وجود دارد این است که به دلیل وارداتی بودن این محصول و مشکلات اخیری که در رابطه با تحریم بودن کشور عزیزمان ایران وجود دارد، به اتمام رسیدن تایل دکرا در داخل کشور کمی زمان بر است و این امر باعث می شود کارفرما در انتخاب این محصول تعلل داشته باشد. به گونه ای که مثلا در انتخاب رنگ، بعد از اعلام رنگ دلخواه به احتمال زیاد رنگ مورد نظر وجود ندارد و باید صبر کند تا رنگ تعیین شده دوباره وارد شود و این وارد شدن دکرا، زمان مشخصی ندارد و ممکن است دکرا ماه ها از گمرک ترخیص نشود.

از طرف دیگر پوشاندن سقف شیروانی ویلای کارفرما در درجه اول اهمیت است. زمانی هم که واردات با مشکل مواجه می شود، اکثر وارد کنندگان از این موقعیت نهایت استفاده را می برند و تا می توانند قیمت محصول دکرا را افزایش می دهند، تا جایی که کارفرما دیگر قدرت خرید این محصول با کیفیت و زیبای دکرا را ندارد.

از این رو شرکت کینگستون که متریال سنگریزه ای دکرا را در داخل کشور تولید می کند و در رنگ بندیهای مختلف و با کیفیت عالی و گارانتی 50 ساله تحویل می دهد، گزینه مناسبی برای انتخاب این محصول سنگریزه ای می باشد. زیرا در این موقعیت، کارفرما نیز ورق دکرا را با خیال آسوده و با قیمت متعادل انتخاب می نماید و استرس کم شدن یا عدم وجود رنگ دلخواه دکرا را ندارد.

فروش ورق دکرا
اجرای انواع متریال داخلی و وارداتی طبق متد روز دنیا توسط شرکت ویلانما

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش از 20 سال سابقه در بخش فروش و اجرای انواع متریال های داخلی و وارداتی با ارائه متریال ها ،طبق متد روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات در سراسر کشور می باشد. در اثر رقابت های ایجاد شده جهت واردات انواع متریال ها از کشورهای مختلف، تشخیص کیفیت مطلوب متریال ها نسبت به قبل ، توسط خریدار سخت تر شده است.

در این راستا با توجه به اینکه شرکت ویلانما هم فعالیت فروش و هم اجرای متریال های وارداتی را دارد، لذا تشخیص کیفیت مطلوب ورق های وارداتی برای مجری پروژه ها آسان تر خواهد بود. در زمینه اجرای متریال وارداتی جهت اجرای سقف ویلا، به رزومه شرکت ویلانما اعتماد کنید و با ما به رایگان مشاوره داشته باشید.

چرا سیستم سقف سنگریزه ای دکرا را انتخاب کنیم؟

 • 50 سال ضمانت محصول دکرا و کینگستون
 • گارانتی عدم نفوذ تگرگ
 • کلاس 4 مقاومت در برابر ضربه
 • بیش از 50 سال تجربه در تولید
 • کیفیت استاندارد و مطلوب دکرا ، در بیش از 120 کشور جهان اثبات شده است.
 • تولید کننده ی مشهور و معروفیت جهانی دکرا
 • تنوع در سبک های طرح شینگل و کلاسیک و رنگ های متنوع تلفیقی
فروش ورق دکرا
ورق سنگریزه ای دکرا ظاهری کلاسیک به ویلای شما میبخشد.

پوشش ورق سنگریزه ای دکرا _ ویلانما

اگر به دنبال طراحی مجلل پوشش سقف شیروانی خود هستید، محصول و متریال دکرا انتخابی عالی، زیبا و نیز ماندگار برای سقف ویلای شما می باشد. تایل دکرا؛ ظاهری کلاسیک را به ویلای شما می بخشد که دارای یک سبک متمایز سنتی است و با استحکام و ماندگاری فولاد تقویت شده است. این سنگریزه ها در انواع رنگهای طبیعی موجود است و سایه ای لطیف و طبیعی را در خود جای داده است.

تایل سنگریزه ای دکرا از فولاد آلیاژ روی و آلومینیوم ، با فشار تراشه های سنگی معدنی اکریلیک پرایمر ساخته شده است. روکش سنگریزه های طبیعی، مقاومت کاملا منحصر به فردی در برابر اشعه uv دارد. داشتن پرس دهنه ی 90 درجه در لبه این محصول باعث جذب کامل به تیرهای چوب چهارتراش روسی می شود. در نتیجه با میخ مخصوص رزوه دار، جذب تیرریزی های انجام شده می گردد که این عمل مانع نفوذ آب در درصد شیب پایین شده و به زیبایی سقف اجرا شده نیز می افزاید.

مزایا و ویژگی های دکرا

 • سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد پنهان
 • فناوری منحصر به فرد و تایید شده با استاندارد جهانی
 • هیچ ابزار خاصی جهت نصب این محصول لازم نیست
 • نصب مستقیم به تیرریزی چوب روسی چهارتراش با میخ رزوه دار
 • وزن سبک 7/5 کیلوگرم در هر متر مربع و در عین حال مقاوم

سوال: آیا محصول دکرا در تابستان یک سقف فلزی داغ تر و در زمستان سردتر است؟

پاسخ: خیر

پس از خرپاسازی و تیرریزی پروفیل، دو لایه چوب چهارتراش روسی جهت زیرسازی نصب می شود و مابین دو لایه چوب، عایق پشم سنگ دو اینچ با فویل آلومینیوم نصب می شود. این عایق از داخل کاملا جذب ورق می گردد و مانع از ورود سرما و گرما به داخل سازه می شود. جنس ورق دکرا طوری طراحی و ساخته شده است که به دلیل وجود 18 درصد لایه آلوزینک، به تنهایی درصد قابل توجهی از سرما و گرما را کنترل می کند.

سوال: آیا سیستم تایل سنگریزه ای دکرا نسبت به ورقهای دیگر گرانتر است؟

در حالیکه ورق سنگریزه ای دکرا نسبت به متریالهای معمولی دیگر گرانتر می باشد اما دوام، زیبایی و ماندگاری این محصول به اندازه ای بالاست که حتی پس از گذشت 100 سال از عمر سقف شیبدار، این متریال قابلیت بازیافت دارد و به سقف ویلای شما ابهت و زیبایی خاصی می بخشد. شما پول اضافه ای ندارید که برای یک سقف شیروانی چندین بار هزینه کنید. با انتخاب ورق دکرا؛ یک بار برای همیشه هزینه می کنید و این بسیار سودآورتر خواهد بود.

استفاده از اکیپ مجرب جهت اجرای انواع متریال ها

لازم به ذکر است که کلیه متریالهای وارداتی و داخلی که به شکل کلاسیک تولید می شوند، از نظر قیمت تا حدودی گرانتر از متریال های ساده و طولی برش هستند. اما مسئله ای که اهمیت بیشتری دارد، این است که متریال های باکیفیت توسط اکیپ های اجرایی با تجربه و کاردان و تعلیم دیده باید اجرا و تحویل داده شوند تا از نظر کیفیت، زیبایی، آب بندی و ماندگاری گارانتی شوند.(حداقل 10 سال )

بدیهی است که این متریال ها در صورتی که اشتباه نصب شوند و یا طبق استاندارد جهانی زیرسازی نشوند، حتما” با مشکل بزرگی رو به رو خواهند شد. لذا پیشنهاد می شود همچنان که به دنبال کیفیت بالای متریال هستید، به دنبال مجریان و پیمانکارانی باشید که از رزومه های اجرایی بالایی برخوردار باشند و سقف ویلای شما را با تضمین برای شما به مرحله اجرا و اتمام برسانند ، تا با آرامش و امنیت کامل از ویلای خود بهره ببرید. شرکت ویلانما با ارائه ی رزومه های اجرایی در اکثر مناطق ویلایی کشور آماده ارائه خدمات در سراسر کشور با گارانتی 10 ساله می باشد.

اخیرا” در داخل کشور ، ورقهای سنگریزه ای با نام های مختلف و قیمت پایین در بازار وجود دارند که از نظر کیفی و سنگریزه ، مورد تایید نیستند.

توصیه می شود گول قیمت پایین تر از نمایندگی را نخورید، چون سنگریزه های موجود در این ورقها کیفیت و ماندگاری لازم را ندارند و دوام لازم را در برابر عوامل جوی را نیز نخواهند داشت.

تنها ورق سنگریزه ای که با جنس گالوالوم و آلوزینک ، در داخل کشور ، تحت لیسانس کانادا، تولید و عرضه می گردد، ورق کینگستون می باشد که پشت ورق نام کینگستون چاپ شده است و همچنین مهر تایید شرکتی دارد و همچنین دارای کاور پلاستیکی می باشد.

توصیه می شود: پیش از هر اقدامی جهت خرید ورقهای سنگریزه ای و انواع ورقها ، از مشاوره و اطلاع رسانی رایگان شرکت ویلانما با بیش از 20 سال سابقه ی فروش و اجرا، بهره مند شوید.

فروش ورق دکرا
امنیت بیشتر دکرا نسبت به متریالهای سقفی سنتی یکی از مزایای آن است.

چرا ورق دکرا نسبت به متریالهای سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟

 • مقاومت در برابر طوفان های شدید
 •  سیستم ثابت و ماندگار
 • پوششی محکم برای انواع سقفهای شیروانی

همه ی ورقهای سنگریزه ای ، چند مرحله ساختاری را پشت سر می گذارند که شامل آماده سازی ورق گالوالوم، پرس ورق، شستشوی ورق و پاشش سنگریزه ها ( جهت پوشش روکش هایی که عایق صوتی و محافظت در برابر خوردگی را ارائه می دهند) می باشد. از دیگر مزایای دکرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نصب سریع: ورق دکرا سبک، جمع و جور و به صورت تایل است. هر تایل به طور معمول دارای 3 کیلوگرم وزن می باشد و تقریباً نیمی از یک متر مربع مساحت سقف را پوشش می دهد. این طراحی سبک اما مقاوم با سیستم به هم پیوسته، همراه با روش ثابت و فوق العاده بالای دکرا، باعث کاهش چشمگیر زمان نصب می شود و فشار کمتری را به سازه های ویلایی وارد می کند. ورقهای دکرا به طرز خارق العاده ای با دوام هستند و با هر منطقه آب و هوایی سازگار می باشند، بنابراین هزینه های نگهداری سقف ویلا با استفاده از این ورق در طول عمر را به حداقل می رساند.

سیستم سقف سبک دکرا، بسیاری از خطرات سلامتی مرتبط با کار در بام های جدید و پروژه های نوسازی سقف را از بین می برد.  Decra می تواند خطر ابتلا به بیماری های تنفسی را کاهش داده و اثرات بیماری درماتیت سیمانی را از بین ببرد. هسته فولادی درون تایل دکرا مقاومت بی نظیری در مقایسه با مواد سنتی دارد و شکست هنگام حمل و نقل و نصب و نگهداری های بعدی را به حداقل ممکن می رساند.

وزن سبک: ورقهای دکرا دارای یک هسته فولادی هستند که ضمن کاهش وزن، مقاومت را نیز افزایش می دهند. متریالی که هم سبک باشد و هم مقاومت بالایی داشته باشد، حتما در بازار کار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. به همین علت است که ورق دکرا بهترین محصول وارداتی محسوب می شود که با گذشت حدودا دو دهه از وارد شدن این محصول زیبا، هنوز هم جزو بهترین متریالهای پیشنهادی می باشد.

سازگار با هر نوع آب و هوا: ورقهای دکرا ضد طوفان هستند. آزمایشات، مقاومت ورق دکرا را در برابر وزش باد تا 160 کیلومتر در ساعت و در برابر باران با سرعت 200 میلی متر در ساعت نشان داده است. متریالهای Decra محافظت از هوا در برابر باران، تگرگ، برف، یخ، خورشید و حتی طوفان بدون آسیب را ارائه می دهند و در حال حاضر در برخی از سخت ترین محیط های جهان، امتحان خود را به خوبی پس داده اند.

ورق دکرا دوست دار محیط زیست: از آنجا که فولاد یک ماده دائماً بازیافت شده به شمار میرود، تایل دکرا در حال حاضر حاوی درصد قابل توجهی از فولاد می باشد و همچنین در پایان عمرسازه ها، حتی قابل بازیافت نیز می باشد. ضمن اینکه این متریال سنگریزه دار با 8 لایه تلفیقی، در انواع شرایط جوی حتی در کمترین درصد شیب سازه ها قابلیت نصب و اجرا را دارد.

خرید هوشمندانه ورق دکرا و انواع ورق های شیروانی

کلیه خدمات اجرایی با ورق دکرا و سایر ورق های شیروانی و نیز فروش ورق گالوانیزه رنگی، ورق دکرا، ورق طرح سفال و غیره با قیمت مناسب توسط شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران، منطقه شمال تهران، مناطق ویلایی دماوند، آبسرد، گیلاوند، مناطق شمال ایران اعم از نور، رویان، آمل، بابل، چمستان، چالوس، نمک آبرود، کلاردشت، کلارآباد، نوشهر و همچنین استان های کرمان، اصفهان، شیراز، قم، کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین تمام استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل انجام می گردد. فقط برای شهرهای خارج از محدوده تهران برای استقرار اکیپ اجرایی شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

ویلانما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با 5 سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید.

‫6 دیدگاه ها

  1. درود برشما
   هر تایل از ورق دکرا با ابعاد 42 سانتی متر * 137 سانتی متر هست که قیمت آن 2/290/000 هزار ريال به فروش میرسد.

   ضریب 2/2 این متریال زیبا یک متر مربع سقف را پوشش مفید میدهد.

   به این صورت که 2/290/000 ریال * 2/2 = 5/038/000 ريال قیمت هر متر مربع ورق دکرا میباشد.

   در رابطه با طریقه نصب استاندارد این متریال هم اگر سوالی داشتید، در خدمتتان هستیم.

   با تشکر : شرکت ویلانما 09123542790

 1. سلام
  ببخشید ورق دکرا روی آهن کشی هم میتواند نصب شود.
  من یه ویلا دارم نصابم میگه که شما ورق دکرا تهیه کن ، روی تیرریزی آهن سریع با پیچ سرمته دار نصب میکنم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام، وقتتون به خیر
   جنس ورق دکرا، گالوالوم (آلومینیوم و روی) هست و لایه ی آلوزینک و آلیاژ مس داخل ورق این متریال کار شده، به همین دلیل
   اگر با پیچ سرمته دار روی پروفیل نصب شود ، در اثر انبساط و انقباضی که در تغییرات جوی رخ میدهد، در کنار پیچ ترک خوردگی
   ایجاد میشود و آب داخل سقف نفوذ خواهد کرد که در اینصورت ، این ورق ارزشمند به درد هیچی نمیخوره و باید دور ریخته شود.

   اصول اجرای ورق دکرا طبق استانداردهای جهانی، به این صورت است که ابتدا خرپاسازی پروفیل انجام میشود، بعد تیرریزی
   پروفیل ها به فاصله ی 60 سانت به شکل افقی انجام میشود،مجددا” چوب کشی با چوب چهارتراش روسی به فاصله ی 60 سانت به شکل عمودی نصب میشود ،پس از آن نوبت تیرریزی افقی چوب روسی به فاصله ی 37 سانت است و پس از آن در مرحله ی آخر ورق دکرا روی چوب با میخ مخصوص رزوه دار لعاب دار که در دهانه ی ورق کوبیده میشود، جذب چوب میشود.
   اگر به این شکلی که عرض کردم اجرا شود، پروژه ی شما به مدت 50 سال از سوی شرکت گارانتی میگردد.
   فکر کنم با این توضیحاتی که دادم ، خودتون هم دیگه میتونید ورق دکرا رو نصب کنید.

   موفق باشید

 2. با سلام
  تشکر ا جناب آقای مهدی نوبخت بابت اجرای بی نقص و عالی پروژه ی ویلایی ام واقع در آینه ورزان.
  موفق باشی مهندس

  1. سلام، بزرگوارید جناب مهندس
   من هم از شما بابت همکاریتان جهت پیشبرد پروژه سپاسگزارم.
   مبارکتون باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا