درباره ما

تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی می باشد؟

تولید، فروش و نمایندگی رسمی شینگل، دکرا، ورق طرح سفال پرچین، آندوویلا، کینگستون کانادا

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجرایی با سابقه و تعلیم دیده در زمینه تولید و اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب، پروژه های متعددی در اقصی نقاط کشور در دست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم اجرای استاندارد توانسته ایم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشور عزیزمان به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.

متریالهای اجرایی ویلانما

ما در ابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی، ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم، اما با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن انواع متریال ها از کشورهای مختلف جهت اجرای شیروانی، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را به عهده بگیریم. این امر باعث شد تا هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی تولید، طراحی و اجرا فعالیت گسترده ای در اکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در مناطق ویلایی لواسانات، دماوند و گیلاوند بوده است. طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات، استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم و به انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه طراحی شیروانی ارائه ی خدمات نموده ایم. انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال، طرح سفال پرچین، ورق دکرا، سفال طبیعی و خیلی از متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای اجرایی متنوع تحویل کارفرماها شده است.

در داخل منطقه تهران نیز فعالیت های شیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلع های مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی، پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که در مناطق شمال تهران مانند پاسداران، نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی و یا تعویض متریالهای قدیمی با متریالهای کلاسیک جدید را هم داشته ایم.

نمایندگی متریالهای وارداتی

اخیرا متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده است. از ورق های وارداتی می توان به ورق شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد می شود، ورق سنگریزه ای دکرا از نیوزلند و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره اشاره کرد. این متریالها کیفیت خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند. شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی اجرایی به عهده گرفته است.

در راستای نمایندگی ورقهای کلاسیک ایرانی نیز توانسته ایم با شرکت پرچین که ورق کلاسیک با رنگ پوردی الکترواستاتیک را تولید میکند و شرکت رایکا بام که مدلهای متفاوت از 3 نوع جنس ورق (کلاسیک چرمی، طرح مدرن و طرح سنگریزه با رنگ پلی اورتان) را با جنس ورق گالوالوم و آلوزینک در قالب نیوزلندی تولید می کند، همکاری داشته باشیم و با گارانتی 5 ساله جهت نصب روی شیروانی ارائه خدمات نماییم.

شرکت ویلانما به واسطه ی فروش، تولید و اجرای متریال ها، بهترین پیشنهادات خود را با اطمینان کامل از کیفیت ورقهای تولیدی به مشتری و کارفرما ارائه می نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش دهند. شرکت ویلانما جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با ما همراه باشید.

مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند، خ خلیج فارس، گلستان پنجم

همانطور که ملاحظه می فرمایید جهت پوشش سقف این ویلا از ورقهای تایلی پرسی شرکت پرچین با رنگ پودری الکترواستاتیک و جنس ورق گالوانیزه می باشد. زیرسازی این متریال با پروفیل به فاصله ی 37 سانت انجام شده و با پیچ سرمته دار نصب شده است.

دکمه بازگشت به بالا