شینگل چه نوع محصولی است؟

ورق شینگل لانه زنبوری جزو متداولترین و پرطرفدارترین پوشش برای انواع سقفهای شیبدار محسوب میگردد.استقبال از محصول شینگل به دلیل داشتن مزایای خاص این متریال وارداتی میباشد که باعث شده از متریالهای دیگر وارداتی و داخلی متمایز باشد. از جمله امتیازات شینگل نسبت به ورقهای دیگر مربوط به (مراقبت,وزن کم,زیبایی نمای ظاهری شینگل ,هزینه متناسب و نصب سریع میباشد.
GGOU1748

مزایای ورق شینگل

حفظ و مراقبت : از مهمترین مزیت های شینگل طول عمر بالا و مراقبت آسان از این متریال میباشد.اکثر محصولاتی که در اجرای پوشش شیروانی استفاده میشود نیاز به نگهداری و مراقبت دائمی دارند تا چهره ی مطلوب خود را حفظ نمایند.در صورتیکه ورق شینگل با کمی مراقبت در همان حالت اولیه باقی میماند و سالهای سال حس تازگی و طبیعی بودن را در خود حفظ مینماید و دلیل اصلی آن طبیعی بودن سنگریزه ها در لایه ی آخر محصول شینگل و همچنین کیفیت مواد تشکیل دهنده ی شینگل میباشد.
وزن کم : یکی دیگر از مزایای متریال شینگل وزن بسیار پایین و در عین حال بسیار مقاوم این محصول میباشد.در عین حال محصولاتی از شیروانی هستند که وزن بالایی را روی سقف شیبدار ایجاد میکنند و چون هدف از اجرای سقف شیروانی در واقع سبک سازی میباشد,این امر مورد پسند نمیباشد چرا که ممکن است وزن بالای متریال به سازه ی ویلایی آسیب وارد کند.سبک بدون متریال باعث میشود که در برابر عوامل طبیعی مثل زلزله هم برای سازه ویلایی مناسب و مقاوم باشد.
زیبایی نمای ظاهری : زیبایی ظاهری شینگل به دلیل طبیعی جلوه نمودن این محصول و تنوع در انواع رنگبندیها که میتواند با انواع طرح های نمای ساختمان هارمونی داشته باشد بسیار حائذ اهمیت است. شینگل به دلیل ظاهر کلاسیکی که دارد به سقف ویلا ابهت میبخشد و ساختمان را کاملا طبیعی نشان میدهد.
هزینه : انتخاب ورق شینگل از نظر هزینه با توجه به مقاومت و عمر بالای این محصول مقرون به صرفه خواهد بود چون در صورت اجرای این متریال یک بار برای همیشه هزینه خواهد شد و با توجه به گارانتی 20 ساله از سوی شرکت با خیال آسوده میتوانید ورق شینگل را برای سقف ویلای خود انتخاب نمایید.
نصب: اجرا و نصب ورق شینگل آسان است و سرعت نصب آن بالاست اما در عین حال باید توسط تیم تعلیم دیده نصب شینگل صورت بگیرد چون نیازمند یک سری ابزارهای خاص برای نصب میباشد.
ضداشعه : به علت وجود دوده در ساختار طبیعی و فرآوری شده ی شینگل ، این محصول کاملا ضداشعه میباشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر تاثیرمستقیم آفتاب دارد. در عین حال شینگل از انعطاف خیلی بالایی برخوردار است و در پوشش انواع سقفهای شیروانی کاربرد دارد.
IMG 2038

ورق های شینگل و کاربرد آن

ازدیگر متریال های وارداتی و شیک که روی پوشش سقفهای ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد ورق شینگل میباشد که به عنوان شیک ترین متریال وارداتی محسوب میشود.لایه ی اصلی تشکیل دهنده ی ورق شینگل از جنس آسفالت اشباع شده میباشد که با پاشش سنگریزه های طبیعی آرایش شده است.شینگل با ترکیبات قیرآلیاژ شده پلیمری فرآوری شده است و سطح رویی که نمایشی ترین قسمت شینگل میباشد از گرانول معدنی  خود رنگ تشکیل  داده شده است. و همچنین استفاده از لایه فایبرگلاس در این متریال وارداتی به کیفیت این محصول افزوده است.
 RCKR9232

از مزایای شینگل که در تولید آن به این نکات اهمیت زیادی داده شده است میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 *  سازگاری با تغییراتی که در آب و هوا با توجه به مناطق مختلف رخ میدهد
 *  مقاومت در برابر انعکاس نور
*  منعطف بودن در برابر ضربات 
*  ایزوله بودن شینگل
*  فرم پذیری در برابر انواع سطوح شیبدار
*  اجرای سریع و استاندارد
*  وزن سبک
*  فاقد مواد آلاینده 
* رنگ ثابت در شینگل و داشتن سنگریزه های طبیعی رنگی
* شینگل در طرح های مختلف و زیبایی طراحی شده است .
 ARAC9328

سقف شینگل

ورق شینگل برای نخستین باردر کشور آمریکا توسط معماران و متخصصان این کشور بر اساس سبک معماری شینگل طراحی شدو سپس به مرحله ی تولید و اجرا رسید.در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا به عنوان برترین پوشش سقف ویلا معرفی شد.این پوشش در کشورهای اروپایی جای سفال و روش های نتی را گرفت و از یک دهه پیش مجددا" در ایران نیز معرفی و اجرا گردید.
IMG 4057

ساخت سقف شینگل

پوشش شینگل از مشتقات نفت،سیلیس و لایه های گوناگون تشکیل شده است. در ساخت آن به نکاتی مانند مقاومت در مقابل تغییرات دما،انعکاس نور خورشید ،انعطاف پذیری در برابر ضربه،مقاومت در مقابل بادهای شدید و کل گیری به فرم های گوناگون سطوح سقف توجه ویژه شده است.یکی از مهمترین مزیت های شینگل طول عمر و نگهداری آسان آن است.شینگل نیازی به نگهداری خاصی نداشته و با اندک مراقبت میشه همیشه زیبا خواهد بود.همچنین در صورت بروز هر گونه آسیبی به راحتی قابل تعمیر خواهد بود. زیرسازی شینگل پس از خرپاسازی با چوب او اس بی پوشش کامل میشود و از روی چوب شینگل ها نصب میگردد.
ساخت سقف شینگل
جهت مشاوره رایگان و بازدید رایگان پروژه خود با شرکت ویلانما در ارتباط باشید.
همراه : 09123542790
DDFE5501 

طرح هلالی یا لانه زنبوری (Crescent Asphalt Roofing)

این مدل  از شینگل دارای انطباق پذیری فوق العاده ای میباشد. بنابراین برای کلیه طرح ها از قبیل سقف های هلالی یا شیب تند مناسب است. طرح هلالی دارای شکلی گرد بوده و در چند رنگ بندی زیبا از کشور ترکیه وارد میشود ، به همین علت وجود مدلهای متنوع شینگل در پوشش هر سازه ی ویلایی و حتی پوشش آلاچیق و پیشانی ساختمانها زیبا به نظر خواهد رسید.

مشخصات محصول شینگل

تهیه شده از آسفالت اصلاح شده و کشسان /SBS تیپ خود گیر با استفاده از نوار چسب HDPE سطح رنگی با استفاده از سنگریزه های طبیعی تقویت شده با فیبر شیشه ای بسته بندی شده با نوارهای حرارتی مقاوم  میباشد.

مشخصات فنی محصول شینگل

ابعاد mm333 X mm1000 تعداد در هر بندیل 22 عدد تعداد در هر پالت 60 بندیل سطح پوشش / بندیل 08/3 متر مربع وزن هر بندیل 28 کیلو گرم شینگل ساده (classic 3Tab shingle) (Magic Asphalt Roofing shingle) این طرح رایج ترین و ارزان ترین مدل شینگل می باشد،نصب این شینگل نیز بسیار ساده بوده و دارای تنوع رنگی گسترده ای می باشند، طرح زیبا و کلاسیک شینگل سه لتی ( 3-TAB Shingle)مستطیلی ادامه طرح های 3 لتی است. طرح های 3 لتی انتخابی عالی و مقاوم برای ظاهری زیبا و محصولی ارزشمند می باشد.
با استفاده از محصولات شینگل ،ایجاد نمایی  زیبا و لذت بخش برای خانه شما بسیار ساده خواهد بود مشخصات محصول تهیه شده از آسفالت اصلاح شده و کشسان /SBS تیپ خود گیر با استفاده از نوار چسب HDPE سطح رنگی با استفاده از خرده سنگ های طبیعی تقویت شده با فیبر شیشه ای بسته بندی شده با نوارهای حرارتی مقاوم مشخصات فنی محصول ابعاد mm333 X mm1000 سطح پوشش 3 بندیل 9.1 متر مربع تعداد 3بندیل 65 عدد تعدداد بندیل / هر پالت 60 بندیل وزن هر بندیل 28 کیلو گرم میباشد.
ADWD1066

نصب شینگل در سقفهای کم شیب

شیب کم 4:12 به 2:12 (18.5 درجه تا 8.5 درجه)
شینگل یک ماده موثر برای پوشش سقف برای سقف های شیب دار است. آنها را می توان با موفقیت در دامنه ها به حداقل 2:12 (2 "از افزایش عمودی برای هر 12" از اجرای افقی یا 8.5 درجه) و همچنین از تندتر استفاده کرد. با توجه به کاربرد شینگل ، هر شیب سقف بین 2:12 و 4:12 یک سقف شیب کم در نظر گرفته شده است. 
شینگل هرگز نباید در دامنه های سقفی زیر 2:12 (8.5 درجه) اعمال شود. 
هنگامی که شینگل از آسفالت در دامنه های بین 2:12 و 4:12 استفاده می شود ، طبق دستورالعمل های کاربردی سازنده ، روش های ویژه استفاده از زیر لایه مورد نیاز است. این سقف ها به دلیل شیب پایین تر ، مستعد بیشتری برای ورود به آب هستند ، در درجه اول به دو دلیل: سدهای شدید یخ و باران بادی. بنابراین ، برای افزایش خاصیت ریختن آب سیستم سقف به طور کلی ، الزامات زیرین افزایش می یابد. الزامات زیر لایه در انجمن استاندارد كانادا استاندارد استاندارد CSA A123.51 زون آسفالت توصیف شده است.

گزینه های قابل قبول برای نصب زیرلایه شینگل عبارتند از:

کل منطقه سقفی کم شیب را با یک غشای قیر اصلاح شده چسبانیده شده بپوشانید که به عنوان حفاظت از یخ و آب عمل خواهد کرد ، یا کل مساحت کم پشت بام را که قبلاً توسط یک سد یخ / محافظت از مبهم پوشانده نشده است با دو لایه زیر پوشش بپوشانی تمام سطح سقف کم شیب را با یک غشاء SBS که در دورهای عمودی سیمان شده است ، بپوشانید. 
برای بهترین کارایی بام CASMA استفاده از غشاء های ضد آب خود چسبنده را توصیه می کند. از آنجایی که سدهای یخی در دامنه های پایین شدیدتر است ، باید غشاء آن تا حداقل 900 میلی متر (36 ") فراتر از قسمت داخلی دیواره بیرونی گسترش یابد. غشاء را مطابق دستورالعمل سازنده اعمال کنید.
توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر کل مساحت سقف با غشاهای ضد آب چسبنده پوشانده شده باشد ، چنین غشایی به طور معمول موانع بخار مؤثر هستند. در نتیجه ، فضای سقف زیر سطح سقف پوشیده شده باید به درستی تهویه شود تا میعان را در قسمت زیرین عرشه سقف کاهش دهد. تهویه باید به گونه ای باشد که جریان هوای آزاد در کل فضای اتاق زیر شیروانی اتفاق بیفتد.

 IYXQ3873

این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)
خواندن 4545 دفعه
بارگیری پیوست‌ها:

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790