چاپ کردن این صفحه

تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی میباشد؟

شینگل,دکرا,ورق طرح سفال پرچین,آندوویلا

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجراییه با سابقه در زمینه ی اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب پروژه های اجراییه متعددی در اقصی نقاط کشور دردست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم دتایل اجرایی توانستیم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشور به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.
 

متریالهای اجرایی ویلانما

درابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی,ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم اما با پیشرفت تکنولوژی با وارد شدن انواع متریال ها جهت اجرای شیروانی ، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را در دست داشته باشیم که باعث شد هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی اجرا , فعالیت گسترده ای دراکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در منطقه ویلایی لواسانات بوده است ، طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم که با انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه ی طراحی شیروانی ارائه ی خدمات نموده ایم.انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال, طرح سفال پرچین,ورق دکرا, سفال طبیعی و خیلی متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای متنوع تحویل کارفرماها داده ایم. در داخل منطقه تهران نیز فعالیت هایشیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلعهای مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی و پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که در مناطق شمال تهران مثل  پاسداران,نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی هم داشته ایم.

نمایندگی متریالهای وارداتی

اخیرا" متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده از قبیل شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد شده است,ورق سنگریزه ای آلمت که از نیوزلند وارد شده و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره هم متریالهای هستند که کیفیت خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند که شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی  اجرایی به عهده گرفته است.شرکت ویلانما سعی دارد در جهت فروش و اجرای متریال ها ,بهترین پیشنهادات خود را به مشتری و کارفرما ارائه نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش نماید. شرکت ویلانما
جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با شرکت ویلانما همراه باشید.

مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند , خ خلیج فارس,گلستان پنجم

 IMG 5145

اجرای سقف شیروانی مهندس حنیفی واقع در منطقه آبسرد شهرک ویلایی آینه ورزان خ محمدی

 IMG 1435

اجرای سقف شیبدار آقای آذری واقع درمنطقه  دماوند,گیلاوند,بعد از پل شلمبه,شهرک اسلام آباد

 LLDD6038

اجرای 11 مورد سقف ویلا واقع در منطقه گیلاوند, شهرک باغ آلو با مدیریت مهندس جلالیان

 WJOL3680

اجرای سقف ویلا واقع در منطقه فشم,زایگان, ویلای آقای فراهانی

 BVLJ9312

اجرای سقف شیروانی چهارشیب واقع در منطقه فشم ,روته , ویلای آقای هدایتی

 29

اجرای سقف شیبدار جهت ویلا واقع در منطقه ی فشم,حاجی آباد,ویلای مهندس شعیبی

 139 compressed

 www.vilanama.ir 101

چرا باید سقف خود را حفظ کنید؟

جدای از طولانی شدن عمر متریال اجرا شده بر روی سقف شیروانی ، از مزایای دیگر می توان به نگهداری به موقع سقف اشاره کرد. به عنوان مثال ، یک سقف خوب نگهداری شده به معنای این است که هیچ ماده خارجی (آب ، خاک یا باد) راه نفوذ به داخل سازه را پیدا نخواهند کرد. ثانیا ، حفظ سقف شما به شما کمک می کند تا هم در هزینه و هم در پس انداز خود صرفه جویی کنید. این امر به این دلیل است که تعمیر و نگهداری سقف ارزانتر از آن است که کل سقف را مجددا تعویض کنید. علاوه بر این ، نگهداری سقف به دلیل محافظت از متریالهای شیروانی، از محل دفن زباله به حفاظت از محیط زیست نیز کمک می کند. و در آخر اینکه ، یک سقف به خوبی نگهداری شده به حفظ ارزش زیبایی شناختی ویلای شما کمک خواهد کرد.

تعمیر و نگهداری سقف چیست؟

در مورد نگهداری سقف ، چندین کار باید انجام شود:

بررسی سقف خود برای تعیین بهترین مسیر عملی که باید انجام شود. در بعضی مواقع ، خوب است که برای مشاوره با یک متخصص پشت بام مشورت کنید.

تمیز کردن زباله ها برای جلوگیری از هرگونه انسداد درناودانی ها

شاخه های درخت حلق آویز باید قطع شود تا ضایعات جمع شده روی پشت بام کاهش یابد.

 تعمیرات لازم باید به موقع انجام شود تا احتمال تخریب و نشت بیشتر در پشت بام کاهش یابد.

نحوه حفظ انواع مختلف سقف شیروانی

تعمیر و نگهداری سقف شینگل

زباله های تمیز: هر سقف با گذشت زمان موظف به جمع آوری زباله ها است. به همین ترتیب ، برای جلوگیری از خراب شدن سقف ، باید زباله ها از پشت بام پاک شود.

چگونه می توان یک سقف شینگل را حفظ کرد؟

سقف را بازرسی کنید - باید سقف شما در مورد ترک های جزئی  قبل و بعد از شستشوی شدید مورد بازرسی قرار گیرد.

شینگل ها  را تمیز کنید - شینگل ها  یک محیط مناسب برای جلبک ها را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، آنها باید با قدرت کم فشار تمیز شوند.

زباله ها را پاک کنید - تمیز کردن زباله ها و بریدن شاخه های درختان بزرگ به تمیز نگه داشتن شینگل  کمک می کند تا جریان آب ادامه داشته باشد.

سقف شینگل و دکرا

آنچه نباید انجام شود

از انجام بازرسی سقف به خودی خود خودداری کنید.
از شستشوی سقف خودداری کنید.
از تأخیر در تعمیرات سقف خودداری کنید. 
لازم به ذکر است که داشتن سوابق اجرایی و بازدید از پروژه های اجرا شده توسط پیمانکار، به کارفرما این امکان را میدهد که با اطمینان کامل و خیال آسوده پروژه خود را جهت اجرا به دست پیمانکاری با سابقه بسپارد. امید است با ارائه ی بهترین متریال ها و پشتیبانی 5 ساله جهت گارانتی محصول و خدمات بتوانیم با کارفرمایان محترم همراه باشیم.
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
خواندن 641 دفعه
بارگیری پیوست‌ها: