تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی میباشد؟

شینگل,دکرا,ورق طرح سفال پرچین,آندوویلا

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجراییه با سابقه در زمینه ی اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب پروژه های اجراییه متعددی در اقصی نقاط کشور دردست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم دتایل اجرایی توانستیم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشور به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.

متریالهای اجرایی ویلانما

درابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی,ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم اما با پیشرفت تکنولوژی با وارد شدن انواع متریال ها جهت اجرای شیروانی ، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را در دست داشته باشیم که باعث شد هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی اجرا , فعالیت گسترده ای دراکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در منطقه ویلایی لواسانات بوده است ، طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم که با انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه ی طراحی شیروانی ارائه ی خدمات نموده ایم.انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال, طرح سفال پرچین,ورق دکرا, سفال طبیعی و خیلی متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای متنوع تحویل کارفرماها داده ایم. در داخل منطقه تهران نیز فعالیت هایشیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلعهای مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی و پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که در مناطق شمال تهران مثل  پاسداران,نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی هم داشته ایم.

نمایندگی متریالهای وارداتی

اخیرا" متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده از قبیل شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد شده است,ورق سنگریزه ای آلمت که از نیوزلند وارد شده و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره هم متریالهای هستند که کیفیت خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند که شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی  اجرایی به عهده گرفته است.شرکت ویلانما سعی دارد در جهت فروش و اجرای متریال ها ,بهترین پیشنهادات خود را به مشتری و کارفرما ارائه نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش نماید. شرکت ویلانما
جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با شرکت ویلانما همراه باشید.
 

مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند , خ خلیج فارس,گلستان پنجم

 IMG 5145

اجرای سقف شیروانی مهندس حنیفی واقع در منطقه آبسرد شهرک ویلایی آینه ورزان خ محمدی

 IMG 1435

اجرای سقف شیبدار آقای آذری واقع درمنطقه  دماوند,گیلاوند,بعد از پل شلمبه,شهرک اسلام آباد

 LLDD6038

اجرای 11 مورد سقف ویلا واقع در منطقه گیلاوند, شهرک باغ آلو با مدیریت مهندس جلالیان

 WJOL3680

اجرای سقف ویلا واقع در منطقه فشم,زایگان, ویلای آقای فراهانی

 BVLJ9312

اجرای سقف شیروانی چهارشیب واقع در منطقه فشم ,روته , ویلای آقای هدایتی

 29

اجرای سقف شیبدار جهت ویلا واقع در منطقه ی فشم,حاجی آباد,ویلای مهندس شعیبی

 139 compressed

 توصیه های شرکت ویلانما در رابطه با سقف شینگل و دکرا

نحوه نگهداری سقف خود و صرفه جویی در هزینه

با وجود نقش مهمی که یک سقف در محافظت از خانواده خود ایفا می کند ، بیشتر افراد توجه نمی کنند و فقط در صورت اشتباه پیش می روند. سقف دوباره کاری یک امر نسبتاً گران است که باید با اطمینان از این که تعمیر و نگهداری سقف به ترتیب انجام می شود ، از آن جلوگیری کرد. نگهداری به موقع به طولانی شدن عمر سرویس بام ، مواد ضد آب و ناودان برداشت آب کمک می کند .

 www.vilanama.ir 101

چرا باید سقف خود را حفظ کنید؟

جدا از طولانی شدن عمر سرویس سقف ، از مزایای دیگر می توان به نگهداری به موقع سقف اشاره کرد. به عنوان مثال ، یک سقف خوب نگهداری شده به معنای این است که هیچ ماده خارجی (آب ، خاک یا باد) راه خود را به درون ساختار پیدا نمی کند. ثانیا ، حفظ سقف شما به شما کمک می کند تا هم در هزینه و هم در پس انداز خود صرفه جویی کنید. این امر به این دلیل است که تعمیر و نگهداری سقف ارزانتر از آن است که کل سقف را جایگزین کنید. علاوه بر این ، نگهداری سقف به دلیل محافظت از زون های قدیمی سقف از محل دفن زباله به حفاظت از محیط زیست کمک می کند. و در آخر اینکه ، یک سقف به خوبی نگهداری شده به حفظ ارزش زیبایی شناختی ساختمان شما کمک می کند.

 

تعمیر و نگهداری سقف چیست؟

در مورد نگهداری سقف ، چندین کار باید انجام شود:

بررسی سقف خود برای تعیین بهترین مسیر عملی که باید انجام شود. در بعضی مواقع ، خوب است که برای مشاوره با یک متخصص پشت بام مشورت کنید.

تمیز کردن زباله ها برای جلوگیری از هرگونه انسداد در روده ها.

شاخه های درخت حلق آویز باید قطع شود تا ضایعات جمع شده روی پشت بام کاهش یابد.

سرانجام ، تعمیرات لازم باید به موقع انجام شود تا احتمال تخریب و نشت بیشتر در پشت بام کاهش یابد.

نحوه حفظ انواع مختلف سقف شیروانی

تعمیر و نگهداری سقف شینگل

زباله های تمیز: هر سقف با گذشت زمان موظف به جمع آوری زباله ها است. به همین ترتیب ، برای جلوگیری از خراب شدن سقف ، باید آوارها از پشت بام پاک شود.

بررسی خزه و جلبک: هر دو جلبک و جلبک سرعت زوال را تسریع می کنند و در صورت وجود روی سقف باید از بین بروند. برای از بین بردن آنها می توان از نوارهای روی یا سرب استفاده کرد.

بازرسی سقوط و دودکشهای پشت بام: باید از بازرسی درمورد برخورد فلزی و نواحی دودکش برای اطمینان از عدم آب در داخل خانه اطمینان حاصل کرد.

زونا را بررسی کنید: زون های آسیب دیده باید جدا شوند در حالی که هر نوع سستی مجدداً میخ بزنید.

بازرسی از رودخانه ها : این کار برای اطمینان از این است که هیچ گونه آوار باقی نماند در جریان آب باعث ایجاد جریان برگشتی به پشت بام شود.

چگونه می توان یک سقف شینگل را حفظ کرد؟

سقف را بازرسی کنید - باید سقف شما در مورد ترک های جزئی  قبل و بعد از شستشوی شدید مورد بازرسی قرار گیرد.

شینگل ها  را تمیز کنید -شینگل ها  یک محیط مناسب برای جلبک ها را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، آنها باید با قدرت کم فشار تمیز شوند.

زباله ها را پاک کنید - تمیز کردن زباله ها و بریدن شاخه های درختان بزرگ به تمیز نگه داشتن شینگل  کمک می کند تا جریان آب ادامه داشته باشد.

حفظ یک سقف شیبدار

سقف خود را تمیز کنید : تمیز کردن برای هر سقف ضروری است و باید از بین بردن زباله ها انجام شود تا آب آزادانه جریان یابد.

قرار دادن دقیق تجهیزات : هر ماده ای که در پشت بام قرار می گیرد باید با دقت انجام شود تا از آسیب دیدن جلوگیری شود. همچنین تجهیزات باید به خوبی چسبانده شوند تا از امنیت آن اطمینان حاصل شود.

از ایجاد استرس ناخواسته خودداری کنید : تجهیزات سنگین را نباید روی یک سقف مسطح قرار دهید زیرا باعث آسیب به APP و پارگی سقف شیبدار می شود.

تعمیر سقف تخت: باید به طور مداوم سقف آنها را بازرسی کند و به موقع تعمیرات لازم را انجام دهد.

چگونه می توان یک سقف ورق آهنی را حفظ کرد؟

تمیز کردن سقف: برای اطمینان از وجود زهکشی کافی ، باید سقف تمیز شود.

فلزات جداگانه: فلزات باید جداگانه نگهداری شوند. این امر باعث می شود فلزات از طریق خوردگی الکترولیتی تجزیه نشوند.

تمیز کردن سطوح بدون پوشش : چنین سطحی باید به طور متناوب شستشو داده شده و رنگ آمیزی شود تا طول عمر آن بیشتر شود.

ورق های زنگ زده را تعمیر کنید : این سطوح باید شسته و شستشو داده شود تا آستر فلز اعمال شود.

سقف شینگل و دکرا

چه کاری انجام دهیم تا سقف شیبدار عمر بیشتری داشته باشد؟

به دنبال یک متخصص خبره / سقف معتبر باشید - یک متخصص سقف شما را در زمینه بهترین مواد سقف برای استفاده در هنگام حفظ سقف راهنمایی می کند.
همیشه بازرسی های منظم بام را انجام دهید - همیشه بازرسی دوره ای سقف را برنامه ریزی کنید. همچنین ، بلافاصله بعد از فصول بارانی ، باد شدید یا خشک سقف خود را بازرسی کنید.
مطمئن شوید که روده ها را مرتباً تمیز می کنید - این روده ها را برای جریان بهتر آب باران پاک می کند.
تعمیرات فعال را انجام دهید - زونا های سقفی شکسته یا آسیب دیده ، کاشی های سنگی و ورق های آهنی را جایگزین کنید.
اطمینان حاصل کنید که سقف از آوار باقی مانده است .
یک سیاست کنترل حرکت در پشت بام داشته باشید - این تضمین می کند که سقف فقط در صورت لزوم قابل دسترسی است.
از پیمانکار خود ضمانت نامه کاری بخواهید - این مهم است زیرا به شما امکان می دهد با پیمانکار خود تماس بگیرید تا سقف خود را در هر زمان و بدون هزینه اضافی برطرف کند.

آنچه نباید انجام شود

از انجام بازرسی سقف به خودی  خود خودداری کنید.
از شستشوی سقف خودداری کنید.
از تأخیر در تعمیرات سقف خودداری کنید.

چه موقع برای نگهداری سقف با یک متخصص تماس بگیرید؟

به همان اندازه که ممکن است حفظ سقف شما ساده به نظر برسد ، همیشه توصیه می شود به دنبال یک متخصص پشت بام باشید تا شما را از طریق تعمیر و نگهداری و / یا تعمیر راهنمایی کند. پیمانکاران بام تضمین های کاری را می دهند که در طی سالهای متمادی انجام می شود. چنین تضمینی به شما کمک می کند تا پس انداز کنید زیرا تعمیرات پشت بام را بدون هیچ هزینه اضافی انجام می دهید. همیشه درخواست کنید و از ضمانت طرحی برای تعمیر و نگهداری سقف خود استفاده کنید.در صورت از بین رفتن بیش از حد گرانول باید به متخصص سقف زنگ بزنید. اگر متوجه تعداد انبوهی از گرانول ها بر روی روده ها یا حفره های فرعی هستید ، با یک متخصص تماس بگیرید زیرا این می تواند نشانه مشکل باشد. ثانیا ، در صورت وجود هر بخشی از سقف که مفقود شده است ، از یک متخصص دعوت کنید. معمولاً پس از بارانهای شدید ، بعضی از ناخن ها ظاهر می شوند و منجر به خسارت می شوند.
 

نتیجه

نگهداری سقف ممکن است برای بسیاری از افراد مانند کار تکراری به نظر برسد. اما لازم است اگر در دراز مدت هم هزینه و هم در هزینه صرفه جویی شود. هرگونه آسیب در سقف ممکن است در دراز مدت برای کل سازه مضر باشد. به این ترتیب ، یک خانه دار باید اطمینان حاصل کند که بازرسی ها و تعمیرات به صورت حرفه ای انجام می شود.
 
DECRA - فولاد اصلی با روکش سنگی
DECRA سیستم بام فولادی با روکش سنگی است. خط تولید DECRA نشان دهنده ترکیبی کامل از بیش از 50 سال تحقیق و تجربه عملی است. ارائه بهترین طراحی و عملکرد و طراحی مهندسی همان چیزی است که سیستم های بام DECRA درمورد آن قرار دارند. سیستم های بام DECRA در ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند
 
DECRA Roofing Systems دارای تاریخ فریبنده ای است که به جنگ جهانی دوم باز می گردد. بمب گذاری های مکرر در خاک انگلیس توسط لوفت وافه آلمانی نیاز فوری به بازسازی بسیاری از ساختمان ها به سرعت و به راحتی از مصالح ساختمانی ایجاد کرد. در حالی که فلز موجدار داروی سریع برای بازسازی ساختمانهای آسیب دیده بود ، حملات بمبگذاری عصرانه همچنان تهدیدآمیز بود. Luftwaffe برای کمک به روشنایی اجرای بمباران ، برای شفاف سازی اتاق های مختلف شلیک کرد. دولت انگلیس مجبور شد شرکتی را پیدا کند تا یک ماده پوشش محافظ جایگزین را تهیه کند. شیمیدانان صنعتی از شرکت Decra Spray در کنت ، انگلیس با ایجاد یک پوشش امولسیونی مشکل را کاهش دادند. در طول جنگ ، این پوشش از انبارهایی  با ارزش مواد غذایی که برای دستیابی به پیروزی حیاتی بودند ، محافظت می کرد. در سالهای پس از جنگ ، تلاش های مختلفی برای از بین بردن روکش کارکردی انجام شده بود که هدف آن بوده است. اما ، این پوشش چنان با فولاد پیوند خورده بود که حذف آن  تقریباً غیرممکن بود. با شواهدی مبنی بر اینکه فلز زیرین به خوبی حفظ شده است ، بسیاری از آنها دوباره مورد بررسی قرار داده اند که این پتانسیل برای استفاده تجاری و در نهایت مسکونی است.با گذشت سالها ، DECRA Roofing Systems پیشرفت هایی در روش های تولید ، سبک ، رنگ و نصب دارد اما منشاء این محصول برای همیشه یک راه حل مبتکرانه خواهد بود که بیش از 50 سال در سراسر جهان از آن بهره مند شده است.

دکرا لرزش 

DECRA Shake در عین دوام و ماندگاری ، زیبایی و غنای لرزش سرو را به شما می دهد. این محصول برتر در رنگهای متنوعی تضمین شده برای تکمیل هر طرح رنگی موجود است.
 

DECRA® SHAKE XD®

DECRA Shake XD با تقلید از زیبایی های کلاسیک و جزئیات معماری لرزش چوب ضخیم ، روستایی و دست شکاف ، دارای یک سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد است و مستقیماً روی عرشه نصب شده است.
 

DECRA® TILE

متریال ورق  DECRA با ارائه زیبایی و سبک کاشی مدیترانه ای ، زیبایی خاصی را به هر خانه می بخشد. با داشتن شهرت دیرینه برای عملکرد ، طول عمر و تطبیق پذیری ، یک جایگزین ایده آل و سبک وزن برای محصولات سنتی کاشی است.

DECRA® SHINGLE XD

DECRA طرح شینگل XD از نظر ظاهری غنی و سنگین معماری در وزن کمی برخوردار است. DECRA Shingle XD با لبه های برش ضخیم و خطوط سایه عمیق و مشخص ، ابعاد بیشتری و ظاهری مستحکمی را فراهم می کند. این مدل از طرح شینگل دکرا  جذابیت فوق العاده ای را به خانه های سنتی به سبک اضافه می کند و برای کسانی که ظاهرشینگل طبیعی را ترجیح می دهند ایده آل است.
 
لازم به ذکر است که داشتن سوابق اجرایی توسط کارفرما و رویت پروژه های اجرا شده توسط پیمانکار، به کارفرما این امکان را میدهد که با اطمینان کامل و خیال آسوده پروژه خود را جهت اجرا به دست پیمانکار با سابقه بسپارد امید است با ارائه ی بهترین متریال ها و پشتیبانی 5 ساله جهت گارانتی محصول و خدمات بتوانیم با کارفرمایان محترم همراه باشیم.
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خواندن 534 دفعه
بارگیری پیوست‌ها:

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790