Loading...
شرکت ویلانما در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

شرکت ویلانما در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

نوشته شده توسط شرکت ویلانما

  تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی میباشد؟

  تولید،فروش و نمایندگی رسمی شینگل,دکرا,ورق طرح سفال پرچین,آندوویلا،کینگستون کانادا

  سوابق شرکت ویلانما

  شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجرایی با سابقه و تعلیم دیده در زمینه ی تولید و اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب پروژه های متعددی در اقصی نقاط کشور دردست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم دیتایل اجرایی استاندارد توانسته ایم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشورعزیزمان به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.
   

  متریالهای اجرایی ویلانما

  درابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی,ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم اما با پیشرفت تکنولوژی با وارد شدن انواع متریال ها از کشورهای مختلف جهت اجرای شیروانی ، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را در دست داشته باشیم که باعث شد هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی تولید ،طراحی واجرا , فعالیت گسترده ای دراکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

  رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

  بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در مناطق ویلایی لواسانات،دماوند وگیلاوند بوده است ، طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم که با انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه ی طراحی شیروانی ارائه ی خدمات نموده ایم.انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال, طرح سفال پرچین,ورق دکرا, سفال طبیعی و خیلی متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای اجرایی متنوع تحویل کارفرماها داده ایم. در داخل منطقه تهران نیز فعالیت های شیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلعهای مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی و پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که در مناطق شمال تهران مثل  پاسداران,نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی و یا تعویض متریالهای قدیمی با متریالهای کلاسیک جدید را هم داشته ایم.

  نمایندگی متریالهای وارداتی

  اخیرا" متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده از قبیل شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد شده است,ورق سنگریزه ای دکرا  که از نیوزلند وارد شده و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره هم متریالهای هستند که کیفیت خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند که شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی اجرایی به عهده گرفته است.در راستای نمایندگی ورقهای کلاسیک ایرانی نیز توانسته ایم با شرکت پرچین که ورق کلاسیک با رنگ پوردی الکترواستاتیک را تولید میکند و شرکت رایکا بام که مدلهای متفاوت از 3 نوع جنس ورق (کلاسیک چرمی، طرح مدرن،طرح سنگریزه با رنگ پلی اورتان) را با جنس ورق گالوالوم و آلوزینک در قالب نیوزلندی تولید میکند، همکاری داشته باشیم و با گارانتی 5 ساله جهت نصب روی شیروانی ارائه خدمات نماییم .شرکت ویلانما به واسطه ی فروش، تولید و اجرای متریال ها ، بهترین پیشنهادات خود را با اطمینان کامل از کیفیت ورقهای تولیدی به مشتری و کارفرما ارائه می نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش دهند. شرکت ویلانما جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با ما همراه باشید.
   

  مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

  اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند , خ خلیج فارس,گلستان پنجم 

  همانطور که ملاحظه میفرمایید جهت پوشش سقف این ویلا از ورقهای تایلی پرسی شرکت پرچین با رنگ پودری الکترواستاتیک و جنس ورق گالوانیزه میباشد.

  زیرسازی این متریال با پروفیل به فاصله ی 37 سانت انجام شده و با پیچ سرمته دار نصب شده است.

   


  نمایندگی فروش و اجرای ورق کلاسیک پرچین

  اجرای سقف شیروانی مهندس حنیفی واقع در منطقه آبسرد شهرک ویلایی آینه ورزان خ محمدی

   نوع خرپاسازی و تیرریزی چوب چهارتراش روسی جهت نصب ورقهای دکرا

  اجرای سقف شیبدار آقای آذری واقع درمنطقه  دماوند,گیلاوند,بعد از پل شلمبه,شهرک اسلام آباد

   LLDD6038

  اجرای 11 مورد سقف ویلا واقع در منطقه گیلاوند, شهرک باغ آلو با مدیریت مهندس جلالیان

   WJOL3680

  اجرای سقف ویلا واقع در منطقه فشم,زایگان, ویلای آقای فراهانی

   BVLJ9312

  اجرای سقف شیروانی چهارشیب واقع در منطقه فشم ,روته , ویلای آقای هدایتی

   29

  اجرای سقف شیبدار جهت ویلا واقع در منطقه ی فشم,حاجی آباد,ویلای مهندس شعیبی

   139 compressed

   

   عکس زیر اجرای سقف ویلا با ورق طرح سفال معمولی میباشد.

   www.vilanama.ir 101

  چرا باید سقف خود را حفظ کنید؟

  جدای از طولانی شدن عمر متریال اجرا شده بر روی سقف شیروانی ، از مزایای دیگر می توان به نگهداری به موقع سقف اشاره کرد. به عنوان مثال ، یک سقف خوب نگهداری شده به معنای این است که هیچ ماده خارجی (آب ، خاک یا باد) راه نفوذ به داخل سازه را پیدا نخواهند کرد. ثانیا ، حفظ سقف به شما کمک می کند تا هم در هزینه و هم در پس انداز خود صرفه جویی کنید. این امر به این دلیل است که تعمیر و نگهداری سقف ارزانتر از آن است که کل سقف را مجددا تعویض کنید. علاوه بر این ، نگهداری سقف به دلیل محافظت از متریالهای شیروانی، از محل دفن زباله به حفاظت از محیط زیست نیز کمک می کند. و در آخر اینکه ، یک سقف به خوبی نگهداری شده به حفظ ارزش زیبایی شناختی ویلای شما کمک خواهد کرد.

   

  تعمیر و نگهداری سقف چگونه است ؟

  در مورد نگهداری سقف ، چندین کارمهم است که باید انجام شود

  * بررسی سقف ویلا با توجه به نوع متریال استفاده شده در شیروانی.

  * در بعضی مواقع بهتر است  که برای مشاوره با یک متخصص و نصاب شیروانی مشورت کنیم.

  * تمیز کردن زباله ها برای جلوگیری از هرگونه انسداد درناودانی های اجرا شده.

  * شاخه های درخت حلق آویز باید قطع شود تا ضایعات جمع شده روی پشت بام کاهش یابد.

   * تعمیرات لازم باید به موقع انجام شود تا احتمال تخریب و نشت بیشتر در پشت بام کاهش یابد.

  تعمیر و نگهداری سقف شینگل

  زباله های تمیز: هر سقف شیروانی با گذشت زمان نیاز به جمع آوری زباله ها دارد . به همین ترتیب ، برای جلوگیری از خراب شدن سقف ، باید زباله ها از پشت بام

  پاک شوند.با توجه به کیفیت عالی شینگل و زیرساختار آن، مراقبت و نگهداری از سقف شیروانی شینگل به مراتب راحت تر است. چون تردد روی سقف شینگل آزادو

  بلامانع است و هیچ محدودیتی ندارد.

  چگونه می توان یک سقف شینگل را حفظ کرد؟

  سقف را بازرسی کنید:  باید سقف شما در مورد ترک های جزئی  قبل و بعد از شستشوی شدید مورد بازرسی قرار گیرد.

  شینگل ها  را تمیز کنید:  شینگل ها  یک محیط مناسب برای جلبک ها را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، آنها باید با قدرت کم فشار تمیز شوند.

  زباله ها را پاک کنید : تمیز کردن زباله ها و بریدن شاخه های درختان بزرگ به تمیز نگه داشتن شینگل  کمک می کند تا جریان آب ادامه داشته باشد.

  سقف شینگل و دکرا

  آنچه نباید انجام شود

  * از انجام بازرسی سقف به خودی خود خودداری کنید.
   
  * از شستشوی سقف خودداری کنید.
   
  * از تأخیر در تعمیرات سقف خودداری کنید .
   
  لازم به ذکر است که داشتن سوابق و رزومه های اجرایی و بازدید از پروژه های اجرا شده توسط پیمانکار، به کارفرما این امکان را میدهد که با اطمینان کامل و خیال آسوده تر پروژه خود را جهت اجرا به دست پیمانکاری با سابقه و کارآمد بسپارد. ما به یاری خدا با ارائه و پیشنهاد بهترین متریال ها و پشتیبانی 5 ساله جهت گارانتی محصول و خدمات توانسته ایم همراه همیشگی کارفرمایان محترم در دو دهه فعالیت مستمر  باشیم . 
   
  شرکت ویلانما اخیرا" با تولید متریالهای کلاسیک در قالب ورقهای نیوزلندی نیز در جهت فروش و اجرا همراه با گارانتی در خدمت شما کارفرمایان محترم میباشد.
   
   
   

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،بالای میدان کاج، کوچه 12پلاک 37 طبقه سوم واحد 5

  دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

  دفتر غرب تهران: 02144385447

  کارخانه جنوب تهران : 02155315464

  شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

  ایمیل : vilanama20@gmail.com