اجرای سقف شیبدار

شیروانی برای پوشش ویلا چگونه است؟

شینگل , دکرا , طرح سفال پرچین ,آندوویلا

از زمانهای قدیم در اکثر بخش های سردسیرو بارانگیر کشورمان جهت جلوگیری از نشستن برف و باران و آب دادن سقف بام ها ، از سقفهای شیبدار استفاده های شایانی شده است. مخصوصا" در شمال کشورمان که بارش باران زیادی در آن مناطق صورت میگیرد استفاده از سقفهای شیبدار شیروانی یکی از ملزومات اجرایی محسوب میشود.

 

اجرا سقف شیبدار

 

موارد پوششی برای سقف شیب دار 

سقف شیبدارقبلا بیشتر با سفال های طبیعی پوشش داده میشد و طراحی خاصی نداشت .اکثرا" به شکل دوشیب معمولی به صورت شیبداراجرا میشد. اما با پیشرفت علم و صنعت نوین در دنیا و با پی بردن به اهمیت موضوع سقفهای شیبدار طراحی های زیادی در رابطه با پوشش سقفهای شیبدار صورت گرفت و همچنین متریال های زیادی در این رابطه با دانش روز طراحی و تولید شده است و همین امر باعث شده تا در اجرای سقفهای شیبداراز انواع مدلهای مختلف جهت پوشش سقف شیبدار استفاده شود. همچنین با مرور زمان کارخانه های زیادی در ایران جهت تولید انواع ورقهای گالوانیزه و رنگی مثل ورقهای طرح سفال،سینوسی،ذوزنقه ،شادولاین و ... در فرم ها و مدلهای مدرن و زیبا جهت پوشش و اجرای سقف شیبدار و شیروانی سقف تولید و اجرا میشود.در چند سال اخیر با توجه به آلوده بودن شهر تهران ،شهروندان تلاش زیادی در جهت خرید زمین در مناطق شمالی تهران و همچنین شمال کشور کرده اند .با ساخت ویلا و سقفهای شیبدار و ایجاد شیروانی سقف در این مناطق حداقل در زمان تعطیلات در این مکانهای خوش آب و هوا و به دور از آلودگی مستقر میشوند تا هم تفریحی برای خانواده صورت گیرد و هم استراحت لازمه انجام شود که در زمان مناسب و با انرژی به سره کار خود برگردند .

 

منطقه های ویلایی

با توجه به محل ساخت ویلا که در چه منطقه ای باشد سعی بر آن است که متریالی که انتخاب میشود مناسب همان منطقه باشد. به عنوان مثال در مناطق شمال کشور که نسبتا" رطوبت بالایی دارند ورقهای وارداتی مثل شینگل،آندوویلا و دکرا بیشتر به چشم میخورد چون این متریال ها گالوانیزه نیستند و عمر طولانی تری به جهت مقاومت در برابر رطوبت دارند.و یا در مناطق سردسیر کشور که درجه سرما خیلی بیشتر هست اکثرا" متریالهایی مثل ساندویچ پانل به دلیل دولایه بودن ورق  و دارا بودن فوم قوی مورد استفاده قرار میگیرد.اخیرا" متریال های زیادی نیز جهت پوشش سقفهای شیبدار شیروانی از کشورهای مختلف وارد کشورمان میشود که با زیرسازیهای خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. مثلا متریال ورقهای سنگریزه ای که از کشورهای نیوزلند،کره،بلژیک و کانادا وارد میشوند با توجه به عالی بودن کیفیت این محصول استقبال شایانی از این محصول شده و در اکثر مناطق مورد استفاده قرار می گیرد یا ورقهایی مثل شینگل،آندوویلا،آندولین و ... هم از دیگر محصولات وارداتی میباشد که جهت پوشش سقفهای شیبدار مورد استفاده قرار میگیرد.متریالهای وارداتی سقفهای شیبدار نسبت به متریالهای داخلی از نظر کیفیت و هزینه ی اجرا رتبه بالاتری دارند.

شرکت ویلانما  با بیش از 20 سال سابقه اجرا در زمینه طراحی و اجرای سقفهای شیبدار شیروانی،و اجرای انواع متریالها در اقصی نقاط کشورمان با ارائه رزومه کاری میتواند آگاهیهای اجرایی خود را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد تا بتوانید با مشاوره ی رایگان با این شرکت ، با خیال راحت سقف ویلا و انواع متعددی از سقف شیبدارشیروانی خود را پوشش دهید.همچنین شرکت ویلانما با ارائه گارانتی اجرایی درزمینه اجرای سقفهای شیروانی ، سقف ویلای شما را مادام العمر تضمین اجرایی مینماید.

قبل از هر اقدامی در جهت طراحی،پوشش و اجرای سقفهای شیبدار ویلا و شیروانی خود با شرکت ویلانما در ارتباط باشید.

شرکت ویلانما با ارئه ی جدیدترین متد روز دنیا و با استفاده از اکیپ های اجرایی تعلیم دیده در زمینه اجرای سقفهای شیبدار با طراحی های مدرن آماده ی خدمتگذاری در کل کشور میباشد.

به جهت اینکه متریالهای سقف شیبدار متنوع هستند و تشخیص کیفیت محصولات تولیدی یا وارداتی برای کارفرمای محترمی که قصد احداث ویلا را دارد طبیعتا" سخت خواهد بود، شرکت ویلانما سعی کرده است در مقالات متعددی توضیح کامل دیتایل اجرایی و ساختار انواع متریالها را مو به مو توضیح دهد تا اطلاعات مورد نیاز کارفرماها و سازنده های سازه های ویلایی فراهم گردد.

ساختار سقف شیبدار مهم ترین بخش یک سازه ی ویلایی محسوب میشود ، به همین دلیل خرپاسازی و تیرریزی و ورقهای مورد استفاده در اجرای سقف شیبدار طوری باید طراحی شود که هم مقاومت بالایی داشته باشد و هم سبک باشد. چون اصولا هدف اصلی از ساخت ویلا سبک سازی هست و نیازی به مصرف بی رویه ی پروفیل روی سقف شیبدار نیست.برای هر سازه ای با توجه به ابعاد آن، ضخامت پروفیل و فاصله های خرپا و تیرریزی به شکلی تعریف شده است که استاندارد هست . زیاد و کم شدن فاصله ی خرپاسازی و تیرریزی هر دو به سقف آسیب میرساند.

 

 

اجرای سقفهای شیبدار با طراحی های مدرن                                                همراه: 09123542790
این مورد را ارزیابی کنید
(18 رای‌ها)
خواندن 1123 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،تایل سنگریزه ای آلمت نیوزلند،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیزمیباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهران جنوبی، ابتدای خیابان قدس،ساختمان افرا پلاک 2 واحد8

 سایت : www.vilanama.ir

دفتر مرکزی غرب تهران :  02144385447

کارگاه بازار آهن تهران : 02144385447

شرق تهران : 02122338952

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تماس با ما

تهران،شهران جنوبی،پایین از فلکه اول شهران،ابتدای خیابان قدس،ساختمان افرا ،پلاک 2 واحد 8

09123542790