از ساختار اجرایی ورقهای سنگریزه ای چه اطلاعاتی دارید؟

 ورق سنگریزه ای دکرا,ورق طرح سفال پرچین,ورق شینگل لانه زنبوری،آندوویلا

 مراحل اولیه ساخت ویلا

همانطور که میدانید برای ساخت ویلا ابتدا نیاز به اجرای فونداسیون داریم ، کیفیت و چگونگی ضخامت فونداسیون نیز با توجه به ابعاد ویلا و طبقاتی دارد که قرار است روی فونداسیون پیاده شود. طوری که تحمل وزن اسکلت یا بتن را داشته باشد.

مرحله اسکلت بندی 

بعد از آماده سازی فونداسیون ویلا نوبت به نصب پایه ستون میرسد که هم میتواند تیرآهن باشد، هم میتواند پایه ی بتنی باشد. بعد از آنکه ستون ها بر اساس نقشه بالا رفتند باید کلاف بندی روی ستون ها صورت بگیرد.
مرحله خرپاسازی و تیرریزی پروفیل بعد از کلاف بندی سقف ویلا وظیفه اجرایی شرکت ویلانما جهت استارت پروژه شروع میشود.در این مرحله نوبت خرپاسازی با پروفیل میرسد.سیستم خرپا با پروفیل 40*80 صورت میگیرد که داخل خرپا با توجه به نوع طراحیه صورت گرفته با پروفیل 40*80 انجام میشود.پس از خرپاسازی و انجام زنبوری داخل خرپا، نوبت به تیرریزی روی خرپا میرسد که اصولا با پروفیل 40*80 به فاصله 60 سانتی متر اجرا میشود که این مرحله برای آماده سازی شاسی کشی چوب میباشد.

مرحله چوب کشی

جهت اجرای ورق سنگریزه ای دکرا در این مرحله باید شاسی کشی چوب چهارتراش روسی روی پروفیل ها صورت بگیرد.
IMG 1435

مرحله عایق بندی

در مرحله بعدی نوبت عایق سقف ویلا است که اصولا با عایق پشم سنگ دو اینچ دانسیته 30 با فویل آلومینیوم و توری مرغی پوشش داده میشود..
 

مرحله تیرریزی چوب

بعد از عایق بندی نوبت تیرریزی چوب چهارتراس روسی 40*50 میباشد که به فاصله 36 سانتی متر با میخ جذب چوب شاسی کشی میشود.

مرحله نصب ورق سنگریزه ای

پس از اینکه نصب عایق بندی و چوب کشی تکمیل شد، به مرحله ی آخر و مهم سقف شیروانی یعنی نصب ورق سنگریزه ای روی چوب تیرریزی میرسیم که این عمل از قسمت پایین شیب کار به شکل منظم از پایین به بالا نصب میشود.ورقهای سنگریزه ای (دکرا،کینگستون،تاپ تایل،متروتایل) همگی در ابعاد 40 سانتی متر * 1/37 سانتی متر تولید و یا وارد میشود و هر 2.2 آن یک متر مربع سقف را پوشش میدهد. در عملیات نصب ورقهای سنگریزه ای به دلیل اینکه جنس این ورق قابل انعطاف میباشد باید توسط اکیپ اجراییه با سابقه و تعلیم دیده انجام شود. چون این محصول به صورت تایلی پرسی تولید میشود ، زمان نصب ورق باید با دقت زیادی اعمال شود. شرکت ویلانما با در دست داشتن اکیپ اجراییه تعلیم دیده و با توجه به داشتن رزومه های اجرایی در اکثر مناطق ویلایی کشور ، آماده ی ارائه خدمات با گارانتی کیفیت و آب بندی به مدت 5 سال میباشد. در راستای اجرای انواع سقفهای شیروانی بهترین عملکرد طراحی سقف شیبدار قبل از اجرا میباشد که شرکت ویلانما در این راستا اقدام به طراحی سقف ویلا به صورت رایگان در خدمت عموم مردم ایران در کلیه  مناطق ویلایی کشور میباشد. 

ورق سنگریزه ای دکرا

پیش از هر اقدامی در رابطه با سقف ویلا از مشاوره و راهنماییهای رایگان شرکت ویلانما بهره مند شوید تا سقف ویلای شیک و مورد پسند خودتان به وقوع بپیوندد.

 

 نکاتی ریشه ای در مورد ورق دکرا

هزینه سقف فولادی با روکش سنگی ، به علاوه جوانب مثبت و منفی در سال 2019ا گر به دنبال یک سیستم سقف سازی هستید که زیبایی کلاسیک از تخته سنگ ، کاشی های سفالی یا زونا را شیک ارائه دهد ، اما بدون هزینه حق بیمه ، یک سقف با روکش فلزی سنگی می تواند یک گزینه معقول برای خانه شما باشد.
decra stone coated metal roof 500x500

هزینه

مواد: کاشی ، میخ و روکش های فلزی با روکش سنگی بسته به مشخصات خاص و اندازه سفارش ، بسته به مشخصات خاص و اندازه سفارش ، حدود 3.50 تا 5.00 دلار در هر فوت مربع دارند.در ایالات متحده ، تولید کنندگان برتر محصولات بام فلزی با روکش سنگی جرارد ایسا و DECRA هستند .نصب و راه اندازی: به طور متوسط ​​، شما می توانید انتظار داشته باشید برای نصب یک سقف فلزی با روکش سنگی بر روی ملک خود ، بین 7.50 تا 11.50 دلار در هر فوت مربع بپردازید. - این هزینه کل نصب شده شامل کلیه مواد ، پروانه ، کار و ضمانت می باشد.
  

نمای کلی دکرا و ساختار آن

برای تنها بخشی از صفحات هزینه و یا کاشی های سفالی ، می توانید یک سیستم سقف با ماندگاری زیبا و ماندگار داشته باشید که از خانه شما بدون داشتن عیب و نقص ساختاری سایر مصالح بام ، محافظت برتر را برای خانه شما فراهم می کند.برای اینکه تصمیم بگیرید که آیا یک سقف با روکش سنگی مناسب برای شما است ، ویژگی ها ، مزایا و مزایای زیر را در نظر بگیرید:ظاهر متمایز و سبک های سقف استیل با روکش سنگی در یک خانه سفارشی متنوع یکی از دلایل محبوبیت روزافزون سقف های فلزی با روکش سنگ ، تنوع گسترده ای از سبک ها و طرح های موجود برای صاحبان خانه است که به دنبال اضافه کردن جذابیت های محدود به خانه خود هستند.
 فناوری پیشرفته باعث می شود تا از نمای ممتد سفال ، سنگ تخته سنگ یا معماری بطور دقیق استفاده شود ، بنابراین تشخیص این که کاشی های سنگی در واقع از جنس فلز است تقریباً غیرممکن است. 
تابلوهای سقف های فلزی با روکش سنگی در سه پروفایل تشکیل می شوند: لرزش ، کاشی و زونا. در سال های اخیر ، طرح های جدید کاشی که نمای بسیار مطلوبی از کاشی خشت مدیترانه را نشان می دهد نیز در اختیار صاحبان خانه قرار گرفته است.یکی از مزایای بسیار مهم سقف استیل با روکش سنگ این است که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری اضافی ، سالها به دنبال ظاهر تازه و جدید خواهد بود.
decra blackr 

بادوام و ساخته شده با بالاترین کیفیت سنگریزه

بر خلاف سایر مصالح بام ، یک بام از جنس استنلس استیل با دوام فوق العاده می باشد: باعث شکسته شدن ، پیچ و خم شدن ، شکاف خوردگی ، ترک خوردگی ، تار شدن و جذب آب نمی شود.طراحی بهم پیوسته پانل های سقف باعث می شود تا در برابر باران شدید ، چرخه یخ زدگی / ذوب ، برف و افزایش باد مقاوم باشد.یک سیستم بام فولادی با روکش سنگی با موفقیت در برابر سرعت باد با سرعت بیش از 120 MPH و 8.8 اینچ باران در ساعت مورد آزمایش قرار گرفته است.ماندگاری سقف استیل با روکش سنگی اضافه کاری مداوم خواهد داشت و محافظت برتر برای چندین دهه آینده خواهد داشت.
images 1

محافظت ایمن و ایمن در برابر بلایای طبیعی

سقف فولادی با روکش سنگی برای محافظت از خانه شما حتی در هنگام بروز فاجعه عمده مانند تگرگ ، آتش سوزی و زلزله طراحی شده است . از آنجا که سقف از استیل ساخته شده است ، غیر قابل احتراق است و به آتش نمی خورد.علاوه بر این ، سیستم اتصال قفل سقف مانع از بالا رفتن پانل ها می شود و اجازه می دهد تا امباران دمیده از عرشه سقف مشتعل شوند.در مورد مقاومت به تگرگ ، آزمایش های مستقل نشان می دهد که سقف های فولادی با روکش سنگی می توانند در برابر سنگ های تقلید شده شبیه به قطر 3 اینچ مقاومت کنند.به طور مقایسه ای ، سایر مصالح بام که در همان شرایط مورد آزمایش قرار گرفته اند ، از جمله بتن سبک ، کاشی بتونی ، کاشی خشت ، روبان آسفالت کامپوزیت و لرزهای سرو متوسط. فولاد به دلیل قدرت و توانایی مقاومت در برابر زلزله شناخته شده است. پانل های بام فولادی با روکش سنگی استحکام ساختاری را به یک سقف می بخشد. علاوه بر این ، وزن سبک سقف ، خطر سقوط را کاهش می دهد ، که در هنگام وقوع زلزله بسیار محتمل است.بررسی سقفها پس از زلزله Northrid در سال 1994 ، کالیفرنیا تنها به دو مورد از پانزده خانه که دارای سقف های فولادی با روکش سنگ بودند ، خسارت جزئی وارد کرد . از طرف دیگر ، بیش از نیمی از سقف های بتونی و کاشی خشتی آسیب جدی دیدند. 
FBMB1286

سبک و نصب آسان 

یک سقف فولادی با روکش سنگی بسیار سبک وزن است و وزن آن به اندازه 1.5 پوند در هر فوت مربع است ، در حالی که محصولات جایگزین بام می توانند تا 10 پوند در هر فوت مربع وزن داشته باشند.
سبک وزن به معنای این است که می توانید یک سقف فلزی با روکش سنگ را بر روی بیشتر سقف های موجود نصب کنید ، از بین بردن هزینه ، زمان و تلاش مرتبط با پارگی کثیف و دفع سقف قدیمی. 
علاوه بر این ، وزن نسبتاً سبک شمش فولادی با روکش سنگی باعث سهولت بار ساختاری در خانه شما می شود. وزن سنگین بیشتر سیستم های دیگر بام فشار بیشتری را در قاب بندی و خرپایی سقف ایجاد می کند. - این امر به استقرار کمک می کند و منجر به ایجاد ترک هایی در دیوارها و سقف ها می شود که به نوبه خود نیاز به تعمیر و نگهداری پر هزینه دارند. پس از نصب سقف فولادی با روکش سنگی دیگر نیازی به رسیدگی با هیچ یک از این موارد نخواهید داشت.
 IMG 1436

سازگار با محیط زیست و کارآمد انرژی

اگر صاحب خانه ای با آگاهی از محیط زیست باشید ، عاشق یک سقف با روکش سنگی - فولادی  دکرا خواهید بود. فولاد یکی از معدود مصالح ساختمانی واقعاً سبز در بازار است ، زیرا 100٪ قابل بازیافت است. 
سیستم های بام فولادی را می توان تعداد بی نهایت از زمان و بدون تخریب بازیافت کرد. علاوه بر این ، به دلیل اینکه می توانید یک سقف فولادی با روکش سنگی را روی سقف موجود خود نصب کنید ، دیگر نمی توانید زباله های ساختمانی بیشتری را به محل های دفن زباله های سنگین ما اضافه کنید.
 

ارزش فروش بالا

در صورت تصمیم به فروش خانه خود ، داشتن سقف فولادی با روکش سنگ نه تنها ارزش فروش خانه شما را افزایش می دهد ، بلکه برای خریداران آینده نگر نیز بسیار جذاب خواهد بود. شاید به فکر دریافت بام فلزی دکرا برای املاک مسکونی خود باشید اما نگران ظاهر کلی آن هستید. شاید شما کسی باشید که می خواهید مسیر سنتی را بپیمایید یا شاید شما همانی باشید که ظاهری مدرن تر که همراه با بام فلزی است را ترجیح می دهد. خوشبختانه ورق دکرا روکش سنگی نوع خاصی از مواد بام است که این دو را با هم ترکیب می کند و به سرعت در محبوبیت برای همه نوع سلیقه ها در ردیف اول زیباترین محصول قرار دارد.
 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فواید ورقهای سنگریزه ای  با شماره 09123542790 تماس بگیرید  .  با استفاده از چندین سال تجربه ما دربخش نمایندگی فروش،ویلانما  شرکتی است که شما می توانید به هر یک از پاسخ های مورد نیاز خود دست پیدا کنید.
 XDUR3791

مزایای استفاده از بام با روکش فلزی و سنگریزه های طبیعی دکرا

اگر به فکر پشت  بام فلزی  برای خانه خود بوده اید ، به احتمال زیاد شما نیز در مورد همه راهکارهایی که در کنار آن قرار گرفته اید نیز شنیده اید. با نصب صحیح ، مزایایی که انتظار می رود راندمان انرژی ، مقاومت بالا در برابر آب و هوای شدید ، حداقل نیاز به نگهداری و مقاومت در برابر آتش ، فقط برای ذکر چند مورد است. اما وقتی صحبت از فلز روکش دارسنگریزه ای دکرا  می شود ، می توانید ضمن داشتن ظاهری از ورقهای سنتی ، همه این مزایا را بدست آورید. تکنیک های تخصصی قرارگرفتن ورقهای سنگریزه ای دکرا با جنس آلومینیوم و آلوزینک این امکان را برای ساخت کلاسیک و مدرن برای تقلید از  سبک های معمولی بام مسکونی به ما می دهد  .
 

متخصصین بام با روکش فلزی دکرا  با سنگریزه های طبیعی شرکت ویلانما

همانطور که با هر ماده بام اولیه وجود دارد ، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه های رو به بالا از یک سقف دکرا بیشتر باشد. اما ، وقتی تمام طول سقف را به خود اختصاص می دهید ، هزینه بام با ورق های سنگریزه ای دکرا  معمولاً ارزانتر است. به دلیل طولانی بودن دوام و مقاومت ، در نهایت صرفه جویی زیادی در هزینه های تعمیر و نگهداری و تعمیر می کنید. این پس انداز یک هزینه استاندارد است ، به همراه تمام پولی که در صورت صرفه جویی در صورتحساب های خنک کننده و گرمایشی به دست می آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بام فلزی ما با انواع متریالهای دکرا جهت فروش یا اجرای سقف ویلای خود با کارشناسان شرکت ویلانما در ارتباط باشید. 09123542790 مهدی نوبخت پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد.
 

شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریالهای وارداتی و داخلی با گارانتی فروش و اجرا در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.

با ما در تماس باشید.

09123542790

مشاور شما :  مهدی نوبخت

لینک کوتاه:

shorturl.at/HLMY0

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خواندن 239 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790