سقف شیروانی چگونه است؟

یک مدل سقف شیروانی و نوع اجرا یا گسله دار دارای دو طرف شیب دار است که در یک خط الراس در کنار هم قرار می گیرند. دو ضلع شیب دار که  دیوارهای انتهایی ایجاد می کنند که دارای یک ضلع مثلثی است به نام شیروانی. همچنین می توان از آن به عنوان دیواره A شکل نام برد که بین دو طرف شیب دار تقاطع رخ می دهد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که این طرفها بسته به طراحی و موقعیت سازه می توانند از اندازه های مختلفی برخوردار باشند و ساختمانهای مسکونی بزرگتر گاهی اوقات می توانند دارای دو یا چند شکل دیگر برای اضافه کردن ساختار و عمق بیشتر باشند.

 AJMF2242

تاریخچه سقف های شیروانی

قدمت سقف های شیروانی به اوایل یونان باستان که از آنها در معابد استفاده می شده استبرمیگردد . از آن زمان تاکنون سقف های اصلی معماری در شمال اروپا و آمریکا بوده اند. بنایی که روبروی خیابان با شیروانی آن قرار دارد ، بنای جلویی نامیده می شود. از طرف دیگر ، یک بنای سنگفرش کناری دارای خط الراس آن به موازات خیابان است و با کولیس یا رودخانه آن روبرو است. در دوره گوتیک قرون وسطایی ، ساختمانهای جلوی در خیابانهای شهر آلمان به عنوان یک هنجار در نظر گرفته می شدند. در دوره رنسانس ، بین قرن چهاردهم و هفدهم میلادی ، ساختمانهای سنگ فرش كننده محبوب شدند و تحت تأثیر معماری ایتالیایی قرار گرفتند. بین اوایل قرن نوزدهم و 1920 ، خانه های جلوی دروازه در آمریکا رواج یافت.
 

سقف های شیروانی چگونه ساخته می شوند؟

یک سقف شیروانی دارای دو بخش است که در جهت های مخالف شیب می گیرند. اینها به گونه ای قرار می گیرند که بالاترین ، لبه های افقی با هم جمع می شوند تا نقطه بالایی یا خط الراس سقف را تشکیل دهند. زمین و ارتفاع روده ها بسته به اندازه خاصیت می تواند متفاوت باشد. یک تخته ریج در امتداد بالاترین نقطه یا قله سقف حرکت می کند و به موازات دیواره های بیرونی است. تخته ریج دارای قسمت بالای نرده های معمول است که به آن میخکوب می شوند ، این قایق ها در یک جهت به سمت پایین شیب می گیرند که در آن به تیرچه های سقفی و دیواره های خارجی میخ می شوند.
 

ماندگاری شیروانی چه مدت طول می کشد؟

عمر یک سقف شیروانیبستگی به میزان نصب آن و مواد مورد استفاده در آن دارد. به طور متوسط ​​، یک سقف شیروانی نصب شده به درستی می تواند 40 سال دوام بیاورد و حتی اگر طولانی تر از آن پشتیبانی کند.
 AQPZ7231

مزایای استفاده از سقف شیروانی

زهکشی آب:
طراحی شیب دار سقف شیروانی به عنوان یک سیستم زهکشی قابل اعتماد در آب عمل می کند. زمین زاویه دار به این معنی است که آب و برف به راحتی می توانند از پشت بام بکشند. این جنبه سقف خطر نشتی را به حداقل می رساند ، که به نوبه خود ، اطمینان می دهد که سقف می تواند بدون آسیب باقی بماند و عمر طولانی تری داشته باشد.
 

آسان برای ساخت:

ساخت سقف های شیروانی ساده و آسان است. آنها نسبت به سایر گزینه های سقفی در ساخت و ساز خود بسیار ساده تر هستند.
 

فضای اضافی:

طراحی شیب دار یا مثلثی سقف شیروانی فضای بیشتری را برای صاحب خانه فراهم می کند. صاحبان خانه می توانند از فضای اضافی زیر شیروانی و همچنین تهویه بهتر در ملک بهره مند شوند.
 

گزینه مقرون به صرفه:

سقف شیروانی گزینه ای مناسب برای بام برای کسانی که بودجه تنگ دارند. از آنجایی که یک سقف مسکونی ساخت نسبت به سایر گزینه های پیچیده سقف بسیار ساده است ، هزینه کلی ساخت و نصب سقف های شیروانی کمتر است.
 

مواد:

یکی این گزینه را دارد که هنگام ساخت سقف شیروانی ، از مواد مختلفی استفاده شود. بسته به شرایط مورد نیاز ، می توان از ورق های فلزی ، کاشی های سفالی و کاشی های بتونی برای ساخت سقف شیروانی و تکمیل خانه استفاده کرد.
 

اشکالاتی از یک سقف شیروانی:

مستعد آسیب باد:

سقف های شیروانی موقع صحبت از مناطق طوفان مطلوب ترین گزینه نیست. طراحی سقف شیروانی بیشتر در معرض آسیب باد است زیرا نسبت به سایر انواع سقف دارای سرعت تندتری است. قسمت بالایی سقف به راحتی می تواند تله ای ایجاد کند که بتواند بادها را به خود جلب کند. وزش باد شدید می تواند فشار زیادی به شیروانی وارد کند و می تواند باعث لایه برداری سقف شود.
 

نصب مناسب:

در حالی که سقف های شیروانی نسبتاً ساده برای نصب هستند ، اما باید توسط یک متخصص نصب شود. اگر با استفاده از مواد مناسب نصب شده باشد و با قاب بندی مناسب از آن پشتیبانی کافی شود ، یک سقف شیروانی مناسب می تواند طولانی مدت دوام داشته باشد. اگر فریم به درستی نصب نشده باشد ، سقف در معرض خطر ریزش قرار دارد.
 

انواع سقف شیروانی:

جعبه بام شیروانی:

سقف های شیروانی جعبه ای طراحی مشابه با سقف شیشه ای کلاسیک دارند. در هر انتهای خانه افزونه های مثلثی وجود دارد و بخش سقف در انتها جعبه ای قرار دارد.

سقف جلو شیروانی: 

یک سقف شیروانی جلویی دارای درب جلو خانه است که در زیر شیروانی قرار گرفته است. خانه های جلوی دروازه بسیار محبوب هستند که قسمت جلوی خانه رو به خیابان است.

سقف شیروانی جانبی:

یک سقف شیروانی جانبی دارای درب جلو خانه است که در زیر سقف شیروانی قرار گرفته است. سقف اصلی دارای دو صفحه با اندازه های مساوی است که در یک زاویه قرار گرفته اند.

سقف شیروانی هلندی:

طراحی سقف شیروانی هلندی ترکیبی از شیروانی و یک بام لگن است . سقف شیروانی در بالای سقف لگن قرار می گیرد و فضای بیشتری را در اتاق زیر شیروانی ایجاد می کند.

بام های شیروانی متقاطع:

سقف های شیروانی متقاطع دارای دو یا چند خط سقف شیروانی هستند که از یکدیگر تلاقی می کنند. دو طاق سقف از عمود بر هم ساخته شده اند. خانه هایی که دارای سقف های قابل عبور هستند به دلیل ساختار آنها دارای طرح نسبتاً پیچیده ای هستند.

بام شیروانی با پسوندهای سقفی ریخته شده:

شما می توانید با افزودن یک پسوند سقف ریخته شده به رج سقف شیروانی ، ظاهر یک سقف شیروانی کلاسیک را تغییر دهید. این طرح در بین مالکان دارایی که می خواهند فضا را برای فضای بهتر فضای سر فراهم کنند محبوبیت دارد. 

قیمت سقف شیروانی

به طور کلی ، هزینه های کار برای ایجاد یک سقف شیروانی در هر جایی بین 6 تا 12 دلار در هر فوت مربع است. برای یک سقف 1.500 فوت مربع ، هزینه ها به طور متوسط ​​از 9000 دلار تا 18000 دلار در هر کجا قرار دارند. شیروانی و خوابگاه های اضافی می توانند هزینه های خود را افزایش دهند.
 نوع سقف اساسی وجود دارد که بیشتر معماری مدرن ما را پوشش می دهد. در این درس ، سقف شیروانی را به خوبی کشف کرده و چند سبک از این ساختار را بررسی کنید.

سقف شیروانی

اگر از هر 5 ساله بخواهید سقف شیروانی را به شما بکشاند ، آنها می توانند. می دانید چرا؟ زیرا این همان چیزی است که اکثر ما هنگام نقاشی متوسط ​​خانه خانوادگی خود به طور خودکار به آن فکر می کنیم. سعی کنید آن را امتحان کنید: یک تکه کاغذ بیرون بیاورید ، یک مربع بزرگ بکشید و مثلث را روی آن قرار دهید. این یک سقف شیروانی است. حالا چند عدد چوب را در چمن اضافه کنید - بیایید واقعاً این موضوع را ببینیم. در حالی که شما این کار را می کنید ، در مورد آن سقف فکر کنید. سقف شیروانی از سقفی است که فقط از دو جهت شیب دارد و در انتها باز است.این به اندازه کافی برای خانواده چوب شما خوب است ، و رک و پوست کنده نیز به اندازه کافی برای بسیاری از ما نیز مناسب است.

BENR5357

اجزاء شیروانی

اگرچه ممکن است مفهوم سقف شیروانی ساده به نظر برسد ، اما در واقع از چند قطعه مختلف تشکیل شده است. تصور کنید که آن سقف را از خانه بیرون بریزید - چه شکلی است؟ در واقع یک منشور طولانی ، مثلثی است ، درست است؟ سه سازه حیاتی برای این سازه سقف وجود دارد. دو طرف سقف با زاویه ای شیب دار هستند. در معماری می گوییم که سقف ریخته شده است. این ضلع های شیب دار (شیب دار) در امتداد یک خط الراس مرکزی که به طور موازی با طول خانه اجرا می شود ، ملاقات می کنند. پس چه مانده است؟ چگونه می توان در مورد آن بخش عمودی و مثلثی از دیوار که در قسمت انتهایی در قسمت های مختلف قرار دارد ، قرار گرفت؟ این خود شیروانی ها ، قسمت هایی از دیوار هستند که از کف تاجها تا قله الراس امتداد دارند. gables همان چیزی است که به این سبک سقف می دهد.

انواع سقف شیروانی

به نقاشی چوب شکل یک خانه خود نگاه کنید. اکنون می توانیم آن را به عنوان یک سقف شیروانی تشخیص دهیم ، اما این نوع سقف شیروانی چیست؟ معماران می توانند طراحی سقف شیروانی را برای رفع نیازهای خود تنظیم کنند ، اما به طور کلی ، ما می توانیم آنها را در یکی از چهار دسته سازماندهی کنیم. موردی که برای خانواده چوب شکل تهیه کرده اید به عنوانخانه ای در جلو شناخته می شود در خانه ای با دروازه جلویی ، ورودی اصلی یا تأكید زیبایی شناختی سازه بر روی دیواری است كه توسط شیروانی به وجود آمده است. این به طور کلی به این معنی است که شیروانی رو به جاده یا ورودی اصلی قرار دارد.

تصور کنید که ساختمان آن را 90 درجه بچرخانید. در حال حاضر شیروانی در یک طرف ، غیب و غیب است ، و شما با طرف سقف پشته ای که از روی خط الراس پایین رفته است به طرف خانه روبرو می شوید. اگر ورودی اصلی یا تمرکز تصویری شما در این سمت باشد ، نه طرف شیروانی ، آنگاه می توان گفت که خانه دارای یک طرف گشته است .

هر دو سقف جلو و کنار هم بسیار ساده هستند و یک ساختمان مستطیل شکل را پوشش می دهند. اما بسیاری از معماران ترجیح می دهند فضای داخلی پیچیده تری ایجاد کنند ، به این معنی که خانه یک مستطیل ساده نخواهد بود. انگشت اشاره گر خود را نگه دارید. تصور کنید که آن خط الراس خانه ای گله دار است. حالا انگشت اشاره گر دیگر خود را بگیرید و در حالت اول عمود قرار دهید. ببینید چگونه یک شکل صلیب اساسی ایجاد کردید؟ این خانه در حال حاضر دارای دو خط بام متفاوت و با فاصله است که هر یک دارای یک خط الراس است که از یک سقف شیروانی و شیروانی پشتیبانی می کند. ما هر نوع روبنا را با دو یا چند بام از این نوع سقف می خوانیم . این یک معمول است که معماران بتوانند فضای داخلی بیشتری را اضافه کنند و پویایی بصری را به ساختمان اضافه کنند.

در آخر ، اجازه دهید در مورد هلندی ها صحبت کنیم. تنوع معمول سقف شیروانی معمولاً سقف هلندی یا به عبارت دقیق تر آن یک قبرس نامیده می شود این کار را امتحان کنید: با لمس کردن نوک انگشتان و نگه داشتن کف دست خود ، شکل سقف شیروانی را با دستان خود بسازید و به سمت خارج شیب دهید. این یک سقف شیروانی است. حالا ، ناخن های خود را خم کنید. ببینید چگونه شیب از انگشتان دست تا ناخن های شما کم عمق می شود ، اما پس از آن شیب از ناحیه انگشتان به مچ دست شما بسیار شیب دار می شود؟ گامبل سقف شیروانی است که در بعضی از نقاط شیب را تغییر می دهد و از کم عمق به سمت شیب دار حرکت می کند. از آنجا که معمولاً در ساخت و سازهای هلندی ، بخصوص در انبارهای سبک هلندی مورد استفاده قرار می گرفت ، این امر گاهی اوقات سقف هلندی نامیده می شود.

DKGO6241

قاب بندی قاب شیروانی

پس از یادگیری نحوه ساخت دیوارها ، کفهای فریم و فریم سقفهای شیروانی ، مرحله منطقی بعدی برای یادگیری تجارت نجاری است. برخی از سقف ها بسیار پیچیده هستند و دانش و صبر حتی با تجربه ترین دستگاه های برش سقف را نیز مالیات می دهند. با این وجود یک سقف شیروانی مستقیم یکی از آن سقفها نیست.
 
اگر قادر به خواندن کتابی از میزهای رافر هستید ، یک مثلث درست بکشید ، از یک مربع یا مربع سرعت استفاده کنید و از یک اره مدور استفاده کنید ، می توانید یک سقف شیروانی را قاب کنید. پس از تسلط بر یک سقف شیروانی ساده ، می توانید به سقف های پیچیده تری بروید.
 

تئوری قاب بندی Gable Roof

قسمت های اصلی یک تخته ریج ، گل میخ های شیروانی ، و قایق های معمولی است. یک سقف شیروانی در دو جهت به سمت پایین شیب دارد ، مانند دو مثلث سمت راست در خط عمودی مثلث به هم وصل می شوند.
تخته ریج در امتداد قله پشت بام به موازات دیواره های خارجی اجرا می شود. بالای نرده های معمول به تخته ریج میخ می رود و از پایین به سمت دیوارهای بیرونی شیب دار می شود ، جایی که به تیرچه های سقفی و دیواره های خارجی میخ می شوند.کلیه نرده های مشترک برای هر دهانه و زمین بام یک اندازه و طول یکسان دارند. قاب بندی بام Gable مانند یادگیری رانندگی است ، لازم نیست بدانید مکانیک وسیله نقلیه چگونه کار می کند ، اما اگر کار کنید راننده بهتری خواهید بود. نیازی نیست که یک متخصص در قضیه فیثاغورث باشید تا یک برش دهنده سقف خوب باشید اما هرچه این مسئله را بهتر بفهمید فریم سقف بهتری خواهید یافت.
HIEJ3706

قاب بندی یک سقف شیروانی

قبل از شروع فریم بندی بام ، دیوارها باید لوله کشی ، روکش ، روبند ، روکش شده ، و تیرچه های سقفی در مکانهای مناسب خود میخ بزنند. پس از تمام این کارها ، شما نیاز به ساختن یک سکوی محکم دارید که از آن کار کنید. من معمولاً از روکش سقف که در بالای تیرچه های سقفی قرار دارد استفاده می کنم. پس از قاب بندی سقف ، می توان از روکش آن را تحویل داد تا در بالای روفرها قرار گیرد.
 
اگر زمین سقف شیب دار باشد یا دهانه ی قایق ها بزرگ نباشد ، برای ناخن کردن قسمتهای بالای روفرهای معمولی ، باید نوعی داربست بسازید. این داربست را در مرکز دهانه و در ارتفاعی بکشید که شانه شما را چهار تا شش اینچ در زیر قسمت تخته ریج بگذارید. این ارتفاع داربست باعث می شود که تخته ریج و مانور در هنگام پر کردن رافت های مشترک راحت تر باشد.
 
پس از مشخص شدن طول قایق و الگوی ساخته شده از روتر ، دو قایق معمولی دیگر باید برش داده شده و با استفاده از یک بلوک چوبی برای نصب به موقع تخته ریج را آزمایش و آزمایش کنند. هرچه تجربه کمتری در برش سقف ها داشته باشید ، آزمایش مهم تر طول سکوی متداول می شود. احتمالاً شما بخاطر اشتباه اشتباه دو زن قایق سواری بخشیده می شوید اما کل بار سقف داستانی متفاوت است.
 IMG 3804

طریقه اجرای روف

تخته ریج باید به اندازه بزرگتر از روفرهای معمولی بزرگ باشد تا به تحمل کامل ، روفرهای 2 4 4 = تخته رج 2 x 6 و غیره برسید. همیشه از تخته ریز مستقیم استفاده کنید و برای تخته ریج استفاده کنید که این امر نصب رافر ها را آسان تر می کند و باعث می شود خط الراس تنگترشود. برای سهولت در ساخت نجاران در تركیب سقف ، تخته ریج باید قبل از واگذاری آن گذاشته شود. هنگام قاب کردن خانه ها ، هر کاری که بتواند با پای شما صاف انجام شود ، باید انجام شود ، بسیار کارآمدتر ، ایمن تر و دقیق تر است. قبل از گذاشتن تخته ریج اطمینان حاصل کنید که مربع آن در هر دو انتها است. قسمت انتهایی شیروانی را علامت بزنید و تخته ریج را کمی کوچکتر از عرض فاشیا بکشید تا هنگام استفاده از آن ، تداخل ایجاد کند. روفر انتهایی شیروانی باید در قسمت داخلی دیواره انتهایی گذاشته شود تا گل میخ های شیروانی بدون جوشکاری گل میخ ها به داخل آن بستند.
بقیه قایق ها را دراز بکشید تا آینه های کف سقف را آینه کاری کنید تا بتوانید قایق ها را در کنار آن میخ بزنید. اگر ساختمان طولانی تر از یک بخش از تخته ریج باشد ، باید در انتها قسمت دیگری را شکاف بزنید. 
من معمولا استفاده از یک بلوک 14 1/2 "یا قطعه ای از OSB، مراقبت به آن ناخن در که در آن یک خرپا خواهد رفت . همچنین باید از بالا به پایین از خط الراس برگزار می شود به طوری که برای چوب نیست بالاتر از تیر.
YIBN7309

تنظیم Ridge Board

حداقل به سه نجار توصیه می کنم که تخته ریج را تنظیم کنند ، دو تا در مرکز و دیگری برای کار کردن دیوارهای بیرونی. تکنیک قاب بندی سقف شیروانی که در اینجا توضیح خواهم داد از rafters متداول برای تنظیم تخته ریج در موقعیت استفاده می کند و نیاز به غرفه های موقتی و بسیاری از کارهای حدس را از بین می برد.
 
یک قایق از دیواره شیروانی را با یک مرد در وسط و دیگری در قسمت بیرونی شروع کنید.
یک علامت چیدمان یک قایق را از انتهای شیروانی بالا بکشید و آن را به مرد در مرکز تحویل دهید. قسمت بالای قایق را در نزدیکی جایی که می رود نگه دارید و با قسمت پشت دهان پرنده محکم به دیواره بیرونی آن را میخ بزنید تا به صفحه بالایی دوبل برسید. هنوز قایق را به تیرچه سقف نچسبانید. به طرف دیگر بروید و همین کار را با روفر مخالف انجام دهید.
هنگامی که کف ناف های مخالف به صفحه بالا میخ بزنید ، در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و خود را پشتیبانی می کنند. یک نجار را در آنجا بگذارید تا بین آنها تعادل برقرار کند ، به خصوص اگر باد باشد.
از انتهای هیئت مدیره ریج به یک قایق حرکت کرده و روند را تکرار کنید.
حالا تخته ریج را بین دو دسته رافت از زیر بچسبانید و قایق ها را روی علائم چیدمان صحیح میخ بزنید. غالباً میخ ناخن هشت پنی در بالای قافی آسانتر است تا بتواند در جای خود قرار بگیرد تا شانزده ناخن پونی در محل قرار گیرد.
برای مربع کردن تخته ریج با تیرچه های سقفی ، یک نجار را در موقعیت تقریبی خود مرتفع کنید. گلدان وسط شیروانی وسط بین بالای دیواره شیروانی و انتهای صفحه ریج را اندازه گیری ، برش و نصب کنید .
برای نگه داشتن میدان ریج ، گل میخ و میخ را بر روی بریس ببندید ، مواظب باشید آن را در جایی قرار ندهید که در نهایت قایق سواری برود. بعد از اینکه خط الراس مهار شد ، اکنون می توانید چهار قایق را به تیرهای سقفی وصل کنید.
 

نمای انتهایی فریم در پشت بام

در زیر گرافیکی از قاب سقف شیروانی با گل میخ مرکزی وسط قرار دارد که در جای خود قرار دارد.
 
بعد از تنظیم اولین تخته ریج و در قسمت بازدارنده ، تنظیم مرتفع باقی مانده تا زمان رسیدن به انتهای دیگر ساختمان را ادامه دهید.
با بلوک شکاف فقط می توانید انتهای رج دوم را به حالت اول میخ بزنید و انتهای دیگر را بین دو قایق معمولی بکشید تا ارتفاع را تنظیم کنید.
پس از رسیدن به انتهای دیگر ساختمان ، شما باید قسمت انتهای خط الراس را برش دهید تا با فراز و نشیب مطابقت داشته باشد.
بعد از تمام شدن تخته ریج می توانید بقیه رافرهای متداول را پر کنید.
برای صاف نگه داشتن صفحه الراس باید دو قایق را در یک طرف و سپس دو طرف در طرف مقابل قرار دهید ، و آنها را به صفحه بالا ، تیرچه های سقفی ، و همانطور که می روید میخ بزنید.
BIIN7484
 

 

مزایای سقف شیروانی

 
شکل های سقف از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است ، اما سقف شیروانی ساده ترین و مشهورترین شکل سقف است ، به خصوص در مناطقی که دارای هوای سردتر هستند. این سقف است که همه مردم هنگام تصور خانه ای به آن فکر می کنند. این ساختمان از دو بخش تشکیل شده است که در جهت های مخالف قرار گرفته و یک V. معکوس ایجاد می کند. برای طراحی و ساخت ساده ، سقف شیروانی معمولاً در بسیاری از مناطق جغرافیایی استفاده می شود.
 
سقف شیروانی ارزان ، بسیار مقرون به صرفه تر از هر شکل بام است. این اجازه می دهد تا بسیاری از تغییرات طراحی ، اما بر اساس ساده ترین اصول طراحی است. سقف شیروانی به دلیل شکل مثلثی ، آب و برف را به راحتی ریخته است.
 

انواع سقف شیروانی

Side Gable : شکل اصلی ، دارای دو صفحه سقفی شیروانی با زاویه مشخص است. صفحه ها برابر هستند. می تواند باز باشد - با یک بخش مثلث باز یا محصور - یک سقف جعبه ای.
 
Gable Crossed : دو بخش سقف با زاویه مناسب قرار گرفته است. برای خانه هایی با بال های جداگانه استفاده می شود. اغلب بر روی خانه هایی به سبک Tudor ساخته شده است.
 
شیروانی جلویی: در ورودی خانه قرار دهید. اغلب بر روی خانه های استعماری ساخته شده است.
 
هلندی گابل : ترکیبی از سقف لگن و سقف شیروانی. همچنین به عنوان گامبل معروف است .
 
دسته بندی های دیگری نیز وجود دارد ، اما این ساده ترین است.
 

معایب سقف شیروانی

هنگامی که باد بسیار شدید است ، سقف شیروانی اگر به درستی ساخته نشود می تواند سقوط کند. به عنوان مثال سقف را می توان در طوفان از بین برد ، بنابراین سقف های شیروانی در مناطقی با وزش باد بسیار قوی نیاز به پشتیبانی ویژه در ساخت و ساز دارند. همچنین ، به دلیل وزش باد شدید ، مواد بام می تواند از بین برود. سقف شیروانی می تواند با بسیاری از مواد پوشانده شود. این مواد بیشتر شامل فلز ، کاشی های بتونی ، کاشی های Terraotta ، زونا آسفالت است. اگر سقف خوابگاه داشته باشد ، برای جلوگیری از نشت سقف ، نیاز به درز ایستاده دارد. در مناطقی که بارش برف زیادی دارند ، استفاده از حداقل 40 درجه زاویه توصیه می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
خواندن 95 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790