چاپ کردن این صفحه

هر آنچه که در مورد آندولین و آندوویلا باید بدانیم

Onduline یک راه حل بام سبک است که برای هر  خانه  یا ویلایی  ایده آل است. این فناوری از یک فناوری منحصر به فرد برخوردار است و الیاف سلولزی و قیر انتخابی را ترکیب کرده و می تواند روی تخته سه لایه  یا یک سقف موجود نصب شود.محصولات با کیفیت و رضایت کاربر بالا باعث شده است که شرکت ONDULINE جزو نفرات اول  در صنعت تولید بام قیراشباع شده  باشد. امروزه میلیون ها نفر در بیش از 120 کشور در سراسر جهان  اعتماد خانه ها و ویلاهای  خود را به سقف سیستم اندولین میسپارند.

 BUGC7660

مزایای سیستم های بام onduline and onduvilla

ورق های قیر و لوازم جانبی پشت بام بسیار سبک وزن هستند (فقط 3 کیلوگرم در متر مربع) و باعث  نصب سریع و آسان می شوند . Onduline به دلیل عملکرد ضد آب بودن آن تضمین شده است  .سیستم سقف اندولین ثابت به مقاومت در برابر بادهای قوی (تا 260 کیلومتر / ساعت). آندولین در آب و هوای گرم، مواد کمک می کند تا به حفظ سازگار، درجه حرارت راحت  در داخل ساختمان، و الیاف کامپوزیت موجود در آندولین و آندوویلا به  کاهش سر و صدا کمک میکند ، به خصوص در باران شدید.اندولین قیر طبیعی ورق های موجدار و لوازم جانبی مرتبط با هم هستند 100./. سازگار با محیط زیست.
 Untitled design 92

نصب سریع

Watertight

سبک وزن
مقاوم در برابر باد
راحتی حرارتی
سازگار با محیط زیست   
برنامه های کاربردی
آندولین 

مرجع سقفی Onduline Brasil

 مرجع بام Onduline HR ترکیه

ورقهای اصلی قیر موجدار 
شرکت آندولین دارای دانش کارشناسی بالا و اکیپ تعلیم دیده ی اجرایی میباشد. شرایط آب و هوایی  و برنامه های کاربردی بام ، ما می دانیم  آنچه را که مصرف کنندگان از ما  انتظار دارند. گروه Onduline این دانش را با استفاده از ادامه اختراعات ، بهبود و رشد در  خرید سیستم های بام ارزان قیمت در سرتاسر جهان به کار گرفته است.  

ONDULINE CLASSIC

سیستم سقف کاملاً یکپارچه
اندولین چندین لوازم جانبی  برای بام ورق برای ارائه یک سیستم سقف به طور کامل یکپارچه برای نصب را ارائه میدهد.
•  تیزه ، Verges  و  دره ها از مواد مشابه ساخته شده برای ایجاد یک نگاه یکنواخت  
•  اتصال دهنده ها به طور خاص برای سیستم های بام Onduline طراحی شده اند تا نصب ، افزایش دوام و تقویت بهترین زیبایی شناسی ممکن را داشته باشند.
• فلش نوار و چشمک زن گروههای موسیقی برای جزئیات سقف، لوله های تهویه ، دریچه و پرکننده و همچنین  پنجره های سقفی و نورگیرهای طراحی شده برای مطابقت ها Onduline پروفیل ورق سقف و رنگ. 
فن آوری Onduline
 Untitled design 90 0
یک ترکیب منحصر به فرد
ورق بام آندولین از مواد قیری تقویت شده با  الیاف سلولزی و  رزین ترموست تشکیل شده است. همچنین دارای PPHR ، یک فناوری منحصر به فرد ، اختصاصی ، پیش رنگدانه ای هستند که توسط اندولین اختراع شده است.

قدرت فن آوری تک لایه

همه قیر طبیعی ورق های موجدار برابر تولید شده . دوام و عملکرد در شرایط فضای باز به روش های تولید و مشخصات فنی بستگی دارد. مواد Onduline به عنوان یک تولید  تک لایه  به ارائه  عملکرد فنی برتر  و  طول عمر طولانی تر در مقابل فن آوری چند لایه. تک لایه تکنولوژی مقاوم در برابر ورقه ورقه شدن در طول زمان و تضمین  سطح ثابت از کیفیت . در Onduline ، تیم های تخصصی تولید و کنترل کیفیت ما در هر مرحله از مراحل تولید ، تولید استانداردهای سازگار را تضمین می کنند تا بالاترین کیفیت نصب محصولات بام و صاحبان خانه را به خود اختصاص دهند.

مزایای آندولین

گواهینامه محصول BBA
برش ، شکل ونصب  آسان
ضمانت تصحیح آب 15 ساله 
خواص عالی حفظ رنگ
مقاومت در برابر باد های بادی تا سرعت 120 مایل در ساعت (192 کیلومتر در ساعت)
اعلامیه انطباق CE اروپا
عایق بندی بالا و عملکرد جذب صدا
زنگ نمی زند ، پوسیده نمی شود و شکننده نمی شود
در 4 رنگ حساس به محیط زیست تولید شده است.
انعطاف پذیر ، ایده آل برای پروژه های نوسازی
قدمت تولید جهانی  بیش از 75 سال 
آندوویلا در سال 1944 در فرانسه ایجاد شد ، وآندولین به عنوان پیشگام در بام کامپوزیت با وزن سبک و مواد زیر بام شروع به کار کرد. این گروه به سرعت در یک رهبر جهانی تکامل یافت و در این راه به نوآوری  دست یافت. امروزه ما در بیش از  120 کشور جهان فعالیت می کنیم و  با استفاده از شبکه قدرتمند  شرکتهای تابغه خود ، به مشتریان خود نزدیکتر می شویم. ما در حال حاضر حدود 1600 نفر را در سرتاسر جهان استخدام می كنیم كه تیم ما طیف وسیعی از ملیت ها ، فرهنگ ها و زبان ها را نمایندگی می كند. این امر ما را قادر می سازد تا نیازهای بازار را درک کرده و آن را  پیش بینی کنیم و در هر کجا ممکن است سقف مشتری ما  واقع شود ، با راه حل مناسب پاسخ دهیم .
 onduline corrugated bitumen sheets
ماموریت ما
همه ی ما در ارائه سقف مقرون به صرفه ، کارآمد و زیبا در سراسر جهان ،حفاظت و آسایش را به همه مشتریان ارائه میدهیم.
 
ارزش های ما
مراقبت
ما به مردم اهمیت می دهیم این راهی است که ما فکر می کنیم و عمل می کنیم. ما مردم را اول ، ایمنی کارمندان و حمایت از مشتریان خود قرار می دهیم. از نوآوری گرفته تا زنجیره تأمین ، امور مالی و خدمات به مشتری ، همه ما برای خدمت به مشتریان و همچنین آنچه می توانیم ، بسیج شده ایم..
 
قابلیت اطمینان
ما بر ایجاد روابط طولانی مدت با  مشتری که بر اعتماد بنا شده است ، تمرکز می کنیم. مشتریان ، تأمین کنندگان ، شرکا ، کارمندان و کاربران نهایی همه می توانند به ما وابسته باشند تا یک راه حل با کیفیت ارائه دهیم که پاسخگوی نیازهای آنها باشد. 
تعهد
ما بخشی از جامعه هستیم و اقدامات ما بر دیگران تأثیر می گذارد. بنابراین ، ما متعهد هستیم كه بهترین تلاش خود را در زمینه انجام كسب و كار سودآور و پایدار ، تولید محصول با کیفیت آندولین، پیشرفت و ایمنی برای كارمندان و مشتریان خود انجام دهیم.
 
افتتاح نمایندگیها
ما کنجکاو هستیم  برای درک ، یادگیری و رشد به یکدیگر و مشتریانمان گوش می دهیم. ما می خواهیم بدانیم که چگونه و چرا بازارها و محصولات ما کار می کنند ، و کار نمی کنند. چالش های پیش روی ما روحیه کارآفرینی ما را فرا می گیرد و ما را به سمت پیشرفت مداوم و نوآوری سوق می دهد. ما اصرار داریم همیشه بهتر عمل کنیم. 

درباره ONDUVILLA

ONDUVILLA یک سیستم بام است که توسط Onduline ، یک رهبر جهانی در محصولات بامزه مسکونی و تجاری بام با 70 سال تجربه در صنعت ساخته شده است.
 
ONDUVILLA به منظور ارائه یک سبک بام جذاب برای خانه های مسکونی هنگام تحویل ، و در برخی مناطق بالاتر از عملکرد حفاظت از هوا در نظر گرفته شده است که صاحبان خانه انتظار دارند. یکی از مناطق قابل توجه که ONDUVILLA ازمتریال های  سنتی فراتر می رود ، مقاومت در برابر باد و محافظت در برابر باران ناشی از باد است. ONDUVILLA مجاز به تحمل وزش باد در برابر وزش باد تا 150 مایل در ساعت است.
 
ONDUVILLA از کامپوزیت آسفالت با هسته مات فیبر ساخته شده است. این فن آوری کامپوزیت سبک وزن در 70 سال گذشته توسط Onduline در سایر مواد بام با نتایج برجسته استفاده شده است. روکش رنگی موجود در ONDUVILLA که بر اساس چندین دهه تحقیق و آزمایش استوار است ، لایه دیگری از محافظت را ارائه می دهد.
 
ONDUVILLA از نمای سقف های سنتی اروپایی بدون اضافه وزن ، چالش های نصب یا هزینه ای که دارد ، ظاهری متمایز و باریک دارد. و ONDUVILLA در چندین رنگ جذاب موجود است ، که به صاحبان خانه گزینه هایی در انتخاب رنگ سقف می دهد که سایر رنگ های بیرونی خانه را تکمیل می کند. یک سقف ONDUVILLA ارزش درک شده از خانه را افزایش می دهد. 
IMG E4889

مشخصات فنی

طول 42 اینچ
عرض 16 اینچ
ارتفاع موج 1.5 اینچ 

 

نکات مربوط به نصب

شیب شیب 3:12 تا 10:12 توصیه می شود؛ حداقل شیب 2:12
ساختار بیشتر سازه های استاندارد سقف؛ روی عرشه های جامد یا حداکثر 1 لایه زونا استفاده کنید
برش دادن در سراسر راه راه با اره مدور؛ موازی با موج دار با چاقوی ابزار
همپوشانی (زونا) 3.5 اینچ راهنماهای همپوشانی موجود در زونا را دنبال کنید
همپوشانی (ریج / اصلاح) 7 اینچ
باسن مهر و موم با پرکننده های بریده شده از نوارهای بسته شدن یا نوار چشمک زن خود چسبنده. قطعه رج / برش جهانی را اعمال کنید
دره ها حداقل 28 اینچ یخ / آب محافظ بکارید. چشمک زن فلزی 20 اینچی را به کار ببرید. نوارهای OSB را در هر طرف چشمک بزنید. زونا را برش دهید تا دره جا بگیرد. پرکننده های فشار را از نوارهای بسته در هر راه راه برش دهید.  
 IMG 3719

راهنمای تخمین

مواد مقدار
تایل آندوویلا 3 برگ برای 1 مترمربع
پیچ آندوویلا 1عدد  پیچ در هر موجدار
پیچ (رج / اصلاح) 1 پیچ در هر موجدار
ریج جهانی / تر و تمیز 32.5 اینچ پوشش پس از همپوشانی 7 اینچی
 

 

 
 onduline roof reference
 

سیستم های Onduline

Onduvilla
خانه محصولات شیروانی
ONDUVILLA  یک راه حل بام منحصر به فرد با  ورقهای پوششی بسیار  زیبا است. کاملاً ضد آب ، این سیستم به هیچ لایه محافظ دیگری نیاز ندارد. ONDUVILLA است  نور  و  آسان برای نصب . از نظر ظاهری بسیار زیبا انواع سقف ها را نشان می دهد. کاشی Onduvilla دوستدار محیط زیست است  زیرا از مواد بازیافت شده ساخته می شود. یک پوشش سقف مطلوب ، بادوام و سبک را تشکیل می دهد که می توان آن را روی یک طبقه سقفی یا شبانه روزی نزدیک قرار داد. 
زیبایی
نصب سریع
نور آب
سبک وزن
راحتی حرارتی
مسئول محیط زیست
 مزایای آندوویلا
نگاه کاشی ، زیبایی شناسی برجسته
ضد آب عالی
عملکرد آکوستیک خوب
راحتی حرارتی
نصب سریع و محافظت سریع
سبز: تولید دوستدار محیط زیست ، مبتنی بر مواد بازیافتی
افراد حرفه ای
یک سیستم کامل برای ارائه کلیه جزئیات بام راه حل ها و لوازم جانبی
آسان برای استاد ، آسان برای سازگاری ، برش و رفع
به لطف سبک وزن تلاش کمتری کنید
مقاوم ، در هنگام حمل و نقل و جابجایی هیچ آسیبی نبیند
کار نصب ایمن: قطعات صاف قابل پیمایش
حاشیه بیشتری ایجاد کنید ، پیشنهاد خود را متفاوت کنید
اصول  نصب آندوویلا
1.  ONDUVILLAرا می توان در کلیه سازه های استاندارد سقف نصب کرد: بر روی تخته های چوبی ، روی تخته های چوبی یا استیل یا روی صفحات بتونی. حداقل زمین را در حدود 15٪ (در حدود 9 درجه) ، برای زمینهای زیر 30٪ ، ONDUVILLA را روی یک تخته چوبی نصب کنید.
2. نصب را از یک غرفه ، در جهت مخالف باد غالب شروع کنید. نوار تیره را در بالا قرار دهید. با شروع ردیف دوم با کاشی نیمه ، ردیف ها را مبهوت کنید. همپوشانی های جانبی یک راه راه هستند. با تراز کردن راهنماهای همپوشانی ، از ضد آب بودن مناسب اطمینان حاصل کنید.   
3. ONDUVILLA در هر همپوشانی و موج دار با ناخن ها یا پیچ های ONBULALA حل می شود. کاشی ها را به ترتیب زیر که در بالا توضیح داده شده است ، بین 2 راهنما با هم تداخل کنید. آن دسته از راه راههایی را که با کاشی جدید یا قطعه آستانه پوشانده شده اند برطرف نکنید.
رنگها 
رنگهای رنگدانه:
سایه سبز
قرمز سایه دار
سیاه
سایه قهوه ای 
رنگ های نقاشی شده:
جنگل سبز 
کلاسیک قرمز 
ترااکوتا 
فیورنتینو 
تخته سنگ خاکستری
آبنوس سیاه
کبالت آبی 3D
ناپلتانو
تورینو براون 
 
 1   کلاهSLIM CAP
برای خط الراس و باسن ، برای سقفهای با فشار تا 120٪ (یا 50 درجه)
8 رنگ، 106 17 17،5 سانتی متر
 
 2    APRON PIECE
به منظور تهویه رطوبت و  تهویه مطبوع خط الراس (مسکونی) ،
برای سازه های  دارای 120٪ (یا 50 درجه) طراحی شده است. همچنین می توان برای مهر و موم کردن شکاف بین ONDUVILLA و قطع دیوار عمودی استفاده کرد.
 
  3    CAP CLOSURE
برای اتمام خطوط ریج و لگن (زمین تا 120٪) طراحی شده است.
8 رنگ، 106 17 17،5 سانتی متر
 
  4    VERGE PIECE
برای تهیه یک ضد آب با آب و هوا در لبه سقف طراحی شده است.
را می توان برای هر دو طرف سمت راست / چپ استفاده می شود.8 رنگ، 104 × 10،5 * ارتفاع 11،4 سانتی متر
 
 5 
نوار چسب  ONDULAIR SLIMاز جنس آلومینیوم سوراخ شده است که باعث ضد آب بودن و تهویه در باسن می شود.
سیاه، 15 سانتی متر x 5 متر
 
 6    پر کننده خنک کننده تهویه
مانع جلوگیری از ورود پرندگان و حیوانات دیگر به فضای پشت بام (در تپه و لبه) ، و امکان تهویه را فراهم می کند.
مشکی، 61 سانتی متر
 
 7 
باند فلش خود چسبنده  فلشینگ آلومینیوم ، که برای ضد آب بودن دودکش ها و جابجایی دیوارها استفاده می شود.
6 رنگ، رول: 2،50 متر ، عرض: 30 سانتی متر
 
  8    VALLEY با
هدف تهیه آب در دره ها طراحی شده است. 
7 رنگ، 200 43 43 سانتی متر 
تجهیزات جانبی
CLEAR TILE کاشی
 
شفاف برای وارد کردن نور طبیعی به فضای نشیمن ، پلی کربنات با لایه محافظ UV.
شفاف
 49.6 40 40 سانتی متر
برای تهویه مکانیکی فضای زندگی استفاده می شود.
سیاه
40 48 48 سانتی متر
اتصال دهنده ها
پیچ چوب: طول 70 میلی متر
پیچ یونیورسال: طول 65 میلی متر
مشخصات فنی آندوویلا
طول :  107 سانتی متر
عرض ورق : 40 سانتی متر
ارتفاع موج: 38 میلی متر
وزن هر ورق : 1/27 کیلوگرم
ضخامت ورق: 3 میلیمتر
وزن ورق در هر متر مربع : 4 کیلوگرم

نکته ی ضروری در زیرسازی آندوویلا

نکته ی حائذ اهمیت در رابطه با اجرای ورقهای آندوویلا اینجاست که اگر بخواهیم به طور صحیح آندوویلا را زیرسازی کنیم مثل ورق شینگل حتما باید از چوب osb اییگر آلمان جهت زیرسازی استفاده کنیم تا ماندگاری و کیفیت سقف آندوویلا بیشر باشد و حتی با این کار آب بندی سقف آندوویلا هم عالی خواهد بود. همچنین چون چوب osb به صورت تخت روی سقف فرش میشود خودش پوشش کامل محسوب میشود. بنابراین با نصب چوب osb  تردد روی سقف آندوویلا هم راحت و بدون دردسر خواهد بود و با این سیستم از اجرا متریال آندوویلا عمر طولانی تری خواهد داشت.
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
خواندن 155 دفعه