Loading...
فروش دکرا ، قیمت دکرا و محصولات مشابه دکرا

فروش دکرا ، قیمت دکرا و محصولات مشابه دکرا

نوشته شده توسط شرکت ویلانما

  ورقهای سنگریزه ای کانادایی - ویلانما

   محصول دکرا(decra roofing)

  متریال ورق سنگریزه ای دکرا با توجه به وارداتی بودن و محاسبه قیمت دکرا با دلار برای استفاده درداخل کشور هزینه تقریبا" بالایی نسبت به ورقهای تولیدی در داخل کشور دارد ولی درعین حال با توجه به کیفیت بالای این محصول  نیوزلندی ، ارزش اجرایی دارد و جزو متریالهای خاص،منحصر به فرد و با کیفیت جهانی محسوب میشود.

   دلیل معروف بودن دکرا چیست؟

  متریال دکرا با توجه به اینکه اولین برند وارداتی ورقهای سنگریزه ای میباشد از نظر قیمت نسبت به ورقهای سنگریزه ای دیگر، قیمت نسبتا" بالایی دارد . درعین حال ورق های سنگریزه ای دیگری هم هستند که با نام یا برندهای دیگری وارد کشورمیشوند ، مثل ورق آلمت که از نیوزلند وارد میشود وقابل رقابت با محصول دکرا میباشد و ازنظر تراکم سنگریزه ای نیز کیفیت عالی دارد .ورق های سنگریزه ای از کشورهای نیوزلند،کره و کانادا نیز وارد ایران میشوند.
   

  متریال کینگستون کانادا

   
  ورق کینگستون کانادا نیز محصولی است که متریال آن از کانادا وارد میشود اما در داخل کشور مونتاژ و عرضه میگردد.عمده ترین مشکلاتی که در استفاده از ورقهای دکرا وجود دارد این است که به دلیل وارداتی بودن این محصول ومشکلات اخیری که در رابطه با تحریم بودن کشور عزیزمان ایران وجود دارد، به اتمام رسیدن تایل دکرا در داخل کشور است که باعث میشود کارفرما در انتخاب این محصول تعلل داشته باشد. به گونه ای که مثلا در انتخاب رنگ ، رنگی که انتخاب کارفرما بوده است ، بعد از اعلام رنگ دلخواه به احتمال زیاد رنگ مورد نظر وجود ندارد و باید صبر کند تا رنگ تعیین شده دوباره وارد شود و این وارد شدن دکرا زمان مشخصی ندارد و ممکن است دکرا ماه ها از گمرک ترخیص نشود. ازطرف دیگر پوشاندن سقف شیروانی ویلای کارفرما در درجه اول اهمیت است. زمانی هم که واردات با مشکل مواجه میشود، اکثروارد کنندگان از این موقعیت نهایت استفاده را میبرند و تا میتوانند قیمت محصول دکرا را افزایش میدهند تا جایی که کارفرما دیگر قدرت خرید این محصول با کیفیت و زیبای دکرا را ندارد.از این رو شرکت کینگستون که همین متریال سنگریزه ای دکرا را در داخل کشور تولید میکند و در رنگ بندیهای مختلف و با کیفیت عالی و گارانتی 50 ساله تحویل میدهد، گزینه ی مناسبی برای انتخاب این محصول سنگریزه ای میباشد. چون در این موقعیت کارفرما نیز متریال سنگریزه ای دکرا را با خیال آسوده و با قیمت متعادل انتخاب مینماید و استرس کم شدن یا عدم وجود رنگ دلخواه دکرا را ندارد.
   
   

  سوابق شرکت ویلانما

  شرکت ویلانما با بیش از 20سال سابقه در اجرای انواع متریال های داخلی و وارداتی باارائه ی متریال ها طبق  متد روز دنیا،آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور میباشد.در اثر رقابت های ایجاد شده جهت واردات انواع متریال ها از کشورهای مختلف، تشخیص کیفیت مطلوب متریال ها نسبت  به قبل سخت تر شده است.در این راستا با توجه به اینکه شرکت ویلانما هم فعالیت فروش  و هم اجرای متریال های وارداتی را دارد لذا تشخیص کیفیت مطلوب ورق های وارداتی برای مجری پروژه ها آسان تر خواهد بود.در زمینه ی اجرای محصولات وارداتی که مربوط به متریال های اجرایی جهت پوشش سقفهای شیبدار میباشد، با شرکت ویلانما به رایگان مشاوره داشته باشید. 
   
   دکرا

  چرا سیستم سقف دکرا را انتخاب کنیم؟

   

  50  سال ضمانت محصول
   
  گارانتی عدم نفوذ تگرگ 
   
  (کلاس 4 مقاومت در برابر ضربه)
   
  بیش از 50 سال تجربه در تولید
   
  در بیش از 120 کشور جهان اثبات شده است
   
  تولید کننده مشهور و معروفیت جهانی در این محصول
   
  تنوع در  سبک ها ی طرح شینگل و کلاسیک و رنگ های متنوع تلفیقی
   
   
  ورق سنگریزه ای دکرا
   
  اگر به دنبال طراحی مجلل پوشش سقف شیروانی  خود هستید ،محصول و متریال دکرا انتخابی عالی و زیبا و همچنین ماندگار برای سقف ویلای شماست.  تایل دکرا ظاهری کلاسیک را به ویلای شما میبخشد ، که دارای یک سبک متمایز سنتی است که با استحکام و ماندگاری فولاد تقویت شده است . این سنگریزه ها  در انواع رنگهای طبیعی  موجود است و سایه ای لطیف و طبیعی را در خود جای داده است . دکرا از فولاد آلیاژ روی و آلومینیوم روی با فشار تراشه سنگی معدنی آکریلیک ساخته شده است. روکش سنگریزه های طبیعی  با مقاومت کاملا منحصر به فردی در برابر اشعه uv دارد. داشتن پرس دهنه ی 90 درجه در لبه ی این محصول باعث جذب کامل به تیرهای چوب چهارتراش روسی میشود که در نتیجه با میخ مخصوص رزوه دار جذب تیرریزی های انجام شده میگردد که این عمل مانع نفوذ آب در درصد شیب پایین میگردد و به زیبایی سقف اجرا شده نیز می افزاید.
   
   29
   

  مزایا و ویژگیهای دکرا

  * سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد پنهان
   
  * فناوری منحصر به فرد و تایید شده
   
  * هیچ ابزار خاصی جهت نصب این محصول لازم نیست
   
  * نصب مستقیم به تیرریزی چوب روسی چهارتراش با میخ رزوه دار
   
  * وزن سبک 6 کیلوگرم در هر متر مربع و در عین حال مقاوم
   
   

  سوال: آیا محصول دکرا در تابستان یک سقف فلزی داغ تر و در زمستان سردتر است؟

  پاسخ: خیر 
   
  پس از خرپاسازی و تیرریزی پروفیل، دو لایه چوب چهارتراش روسی جهت زیرسازی نصب میشود و مابین دولایه چوب ، عایق پشم سنگ دو اینچ با فویل آلومینیوم نصب میشود که این عایق به طور کلی از داخل جذب ورق میگردد و مانع از ورود سرما و گرما به داخل سازه میشود. همچنین جنس ورق دکرا طوری طراحی و ساخته شده است که به دلیل وجود 18 درصد لایه آلوزینک ، به تنهایی درصد قابل توجهی از سرما و گرما را کنترل میکند.
   

  سوال: آیا سیستم بام دکرا نسبت به متریالهای دیگر گرانتر است؟

  در حالیکه ورق دکرا نسبت به متریالهای دیگر گرانتر میباشد اما دوام،زیبایی و ماندگاری این محصول به اندازه ای بالاست که حتی پس از گذشت 100 سال از عمر سقف شیبدار، این متریال قابلیت بازیافت را نیز دارد و به سقف ویلای شما ابهت و زیبایی خاصی میبخشد. شما پول اضافه ای ندارید که برای یک سقف شیروانی چندین بار هزینه کنید. با انتخاب ورق دکرا یک بار برای همیشه هزینه میکنید و این بسیار سودآور تر خواهد بود.  
   

  پوشش آلیاژ آلومینیوم و روی

  محافظت از مواد فولادی سفت و سخت هنگامی حاصل می شود که فولاد از حمام آلیاژ ذوب آلومینیوم و مذاب عبور می کند. این روکش از محافظت و استحکام هر دو آلومینیوم و روی استفاده می کند. فواید قابل توجه عنصر روی، توانایی آن در محافظت از مناطق در معرض مانند لبه های بریده شده ، سوراخ های سوراخ دار و خراش ها است. سازندگان فولاد با آلیاژ روی و آلومینیوم روی داده های مواجهه را نشان می دهند که نشان دهنده محافظت در برابر خوردگی فولاد زیرین برای بیش از 50 سال در اکثر محیط ها است. 
   
   
   KUOFE5103
   
   

  پوشش بیش از حد دکرا

  از یک پوشش نهایی آکریلیک به عنوان یک پوشش نهایی در دکرا  استفاده می شود که به دانه ها جلوه ای نیمه براق می بخشد. این پیوندهای سخت و باریک و آکریلیک سخت به قسمت گرانول پیوند می بخشد و آنها را با روکش محصور می کند که مقاومت ورق دکرا  در برابر آسیب های جسمی را تقویت می کند. 

  استفاده از اکیپ مجرب جهت اجرای انواع متریال ها

  لازم به ذکر است که کلیه ی متریالهای وارداتی و داخلی که کلاسیک تولید میشوند، از نظر قیمت تا حدودی گرانتر از متریال های ساده هستند اما مسئله ای که اهمیت بیشتری دارد این است که متریال های باکیفیت توسط اکیپ های اجرایی با تجربه و کاردان و تعلیم دیده باید اجرا و تحویل شوند تا هم از نظر کیفیت و زیبایی و هم از نظر آب بندی و ماندگاری نیز گارانتی شوند. بدیهی است که این متریال ها در صورتی که اشتباه نصب شوند و یا طبق استاندارد زیرسازی نشوند حتما" با مشکل بزرگی روبه رو خواهند شد. لذا پیشنهاد میشود همچنان که به دنبال کیفیت بالای متریال هستید به دنبال پیمانکارانی باشید که از رزومه های اجراییه بالایی برخوردار باشند و سقف ویلای شما را با تضمین برای شما به مرحله اجرا و اتمام برسانند تا با آرامش و امنیت کامل از ویلای خود بهره ببرید.شرکت ویلانما با ارائه ی رزومه های اجرایی در اکثر مناطق ویلاییه کشور آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور با گارانتی 10 ساله میباشد.
   
  FSWH6001 

  سبک وزن

  ورقهای دکرا دارای یک هسته فولادی هستند که ضمن کاهش وزن ، مقاومت را نیز افزایش می دهند. متریالی که هم سبک باشد و هم مقاومت بالایی داشته باشد حتما در بازار کار مورد استقبال قرار خواهد گرفت. به همین علت است که ورق دکرا بهترین محصول وارداتی محسوب میشود که با گذشت حدودا" دو دهه از وارد شدن این محصول زیبا ، هنوز هم جزو بهترین متریالهای پیشنهادی میباشد.
   

  محافظت از آب و هوا بی نظیر

  ورقهای  دکرا ضد طوفان هستند - آزمایشات، مقاومت ورق دکرا  را در برابر وزش باد تا 160 کیلومتر در ساعت و باران با سرعت 200 میلی متر در ساعت نشان داده است. متریالهای Decra محافظت از هوا در برابر باران ، تگرگ ، برف ، یخ ، حتی خورشید - حتی طوفان - بدون آسیب را ارائه می دهند و در حال حاضر در برخی از سخت ترین محیط های جهان امتحان خود را به خوبی پس داده اند.
   
  چرا دکرا نسبت به متریالهای  سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟
   
  مقاومت دکرا در برابر طوفان های شدید
   
  مزایای سیستم ثابت خشک Decra
   
  پوششی محکم برای انواع سقفهای شیبدار
   
  تمام ورقهای دکرا یک مرحله اتمام شش مرحله را پشت سر می گذارند ، شامل گالوانیزه ، شستشو و استفاده از روکش هایی که عایق صوتی و محافظت در برابر خوردگی را ارائه می دهند.

  نصب سریع

  سیستم Decra سبک و جمع و جور است - هرتایل  دکرا به طور معمول دارای 3 کیلوگرم وزن میباشد و تقریباً نیمی از یک متر مربع مساحت سقف را پوشش می دهد. این طراحی سبک اما بزرگ به هم پیوسته همراه با روش ثابت و فوق العاده بالای دکرا باعث کاهش چشمگیر زمان نصب می شود و فشار کمتری را به سازه های ویلایی وارد میکند. ورقهای دکرا به طرز خارق العاده ای با دوام هستند و از آب و هوای عالی برخوردار هستند ، بنابراین هزینه های نگهداری در طول عمر نصب حداقل است.

  چرا دکرا نسبت به متریالهای سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟

  سیستم سقف ثابت سبک Decra بسیاری از خطرات سلامتی مرتبط با کار در بام های جدید و پروژه های نوسازی سقف را از بین می برد. Decra می تواند خطر ابتلا به بیماری های تنفسی ، صدمات مکرر را کاهش داده و اثرات بیماری درماتیت سیمانی را از بین ببرد. هسته فولادی درون تایل دکرا مقاومت بی نظیری را در مقایسه با مواد سنتی ، به حداقل رساندن شکست هنگام حمل و نقل و نصب و نگهداریهای  بعدی را به حداقل مطلق میدهد.

  سازگار با محیط زیست

  از آنجا که فولاد یک ماده ی دائماً بازیافت شده است ، تایل دکرا در حال حاضر حاوی درصد قابل توجهی از فولاد می باشد و همچنین در پایان عمرسازه ها  قابل بازیافت است. ضمن اینکه این متریال سنگریزه دار با 8 لایه ی تلفیقی ، در انواع شرایط جوی قابلیت نصب و اجرا را دارد.
   
  کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.
   

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،بالای میدان کاج، کوچه 12پلاک 37 طبقه سوم واحد 5

  دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

  دفتر غرب تهران: 02144385447

  کارخانه جنوب تهران : 02155315464

  شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

  ایمیل : vilanama20@gmail.com