محصول دکرا(decra roofing)

متریال ورق سنگریزه ای دکرا با توجه به وارداتی بودن و محاسبه قیمت دکرا با دلار برای استفاده درداخل کشور هزینه
 
 
 
تقریبا" بالایی نسبت به ورقهای تولیدی در داخل کشور میباشد ولی در عین حال با توجه به کیفیت بالای این محصول
 
 
نیوزلندی ، ارزش اجرایی دارد و جزو متریالهای خاص  و با کیفیت جهانی محسوب میشود.

 دلیل معروفی بودن دکرا چیست؟

متریال دکرا با توجه به اینکه اولین برند وارداتی ورقهای سنگریزه ای میباشد از نظر قیمت نسبت به ورقهای سنگریزه ایدیگر، قیمت نسبتا" بالایی دارد . درعین حال ورق های سنگریزه ای دیگری هم هستند که با نام یا برندهای دیگری وارد کشورمیشوند مثل ورق آلمت که از نیوزلند وارد میشود و در رقابت با محصول دکرا میباشد و ازنظر تراکم سنگریزه ای نیز کیفیت عالی دارد .ورق های سنگریزه ای از کشورهای نیوزلند،کره و کانادا نیز واردایران
میشوند.ورق کینگستون کانادا نیز محصولی است که متریالش از کانادا وارد میشود اما در داخل کشور مونتاژ و عرضه میگردد.عمده ترین مشکلاتی که در استفاده از ورقهای دکرا وجود دارد این است که به دلیل وارداتی بودن این محصول، ومشکلات اخیری که در رابطه با تحریم بودن کشور عزیزمان ایران وجود دارد، به اتمام رسیدن تایل دکرا در داخل است کهباعث میشود کارفرما در انتخاب این محصول تعلل داشته باشد به گونه ای که مثلا در انتخاب رنگ ، رنگی که انتخاب کارفرما بوده است ، بعد از اعلام رنگ دلخواه به احتمال زیاد رنگ مورد نظر وجود ندارد و باید صبر کند تا رنگ تعیینشده دوباره وارد شود و این وارد شدن دکرا زمان مشخصی ندارد و ممکن است دکرا ماه ها از گمرک ترخیص نشود. ازطرف دیگر پوشاندن سقف ویلای کارفرما در درجه اول اهمیت است. زمانی هم که واردات به مشکل میخورد اکثرواردکنندگان از این موقعیت نهایت استفاده را میبرند و تا میتوانند قیمت محصول دکرا را افزایش میدهند تا جایی که کارفرما دیگر قدرت خرید این محصول با کیفیت و زیبای دکرا را ندارد.از این رو شرکت کینگستون که همین متریال سنگریزه ایدکرا را در داخل کشور تولید میکند و در رنگ بندیهای مختلف و با کیفیت عالی و گارانتی 50 ساله تحویل میدهد، گزینهی مناسبی برای انتخاب این محصول سنگریزه ای میباشد. چون در این موقعیت کارفرما نیز متریال دکرا را با خیال آسودهو با قیمت متعادل انتخاب مینماید و استرس کم شدن یا عدم وجود رنگ دلخواه دکرا را ندارد.
 almet modern

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش از 20سال سابقه در اجرای انواع متریال های داخلی و وارداتی باارائه ی متریال ها طبق  متد روز دنیا،آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور میباشد
در اثر رقابت های ایجاد شده جهت واردات انواع متریال ها از کشورهای مختلف، تشخیص کیفیت مطلوب متریال ها نسبت  به قبل سخت تر شده است.در این راستا با توجه به اینکه شرکت ویلانما هم
فعالیت فروش  و هم اجرای متریال های وارداتی را دارد لذا تشخیص کیفیت مطلوب ورق های وارداتی برای مجری پروژه ها آسان تر خواهد بود.
در زمینه ی اجرای محصولات وارداتی که مربوط به متریال های اجرایی جهت پوشش سقفهای شیبدار میباشد، با شرکت ویلانما به رایگان مشاوره داشته باشید. 
 
انقلاب بام با روکش فلزی سنگریزه ای دکرا
DECRA ، سیستم بام فولادی با روکش سنگی اصلی ، نشان دهنده ترکیبی کامل از بیش از 50 سال تحقیق و تجربه عملی است. ارائه بهترین عملکرد و مهندسی ، طراحی چیزی است که همه سیستم های بام DECRA درمورد آن قرار دارند.
 decra

چرا سیستم سقف دکرا را انتخاب کنیم؟

 سال ضمانت محدود50 
گارانتی نفوذ سنگ تگرگ 
(کلاس 4 مقاومت در برابر ضربه)
بیش از 50 سال تجربه
در بیش از 120 کشور 
جهان اثبات شده است
تولیدکننده مشهور
بسیاری از سبک ها و رنگ ها
DECRA ورق سنگریزه ای 
اگر به دنبال طراحی مجلل زونا یک بعدی هستید ، دکوراسیون زونا DECRA انتخابی برای شماست. DECRA تایل ظاهری کلاسیک را ارائه می دهد که دارای یک سبک متمایز سنتی است که با استحکام و ماندگاری فولاد تقویت شده است . این رنگها در انواع رنگهای طبیعی  موجود است ، سایه ای لطیف و طبیعی را در خود جای داده است ، که باعث غنی و جزئیات سقف می شود.DECRA دکرا از فولاد آلیاژ روی و آلومینیوم روی با فشار تراشه سنگی آکریلیک ساخته شده است. روکش سنگ در مقاومت کاملا منحصر به فردی دارد. .در برابر اشعه یو- وی 
 
 29
 

مزایا و ویژگی های آن DECRAدکرا 

سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد پنهان
منحصر به فرد "Cut & Tuck" ™ فناوری - 
هیچ ابزار خاصی لازم نیست
نصب مستقیم به عرشه
وزن سبک 6 کیلوگرم در هر متر مربع

دکرا لرزش

DECRA Shake با ارائه زیبایی و غنای لرزش سرو ، سقف ایده آل است. این محصول زیبایی و غنای لرزش سدر را ارائه می دهد ، در حالی که دوام و ماندگاری بالای استیل سنگی را نیز فراهم می آورد. این محصول برتر در رنگهای متنوعی تضمین شده برای تکمیل هر طرح رنگی موجود است. از رنگ گرانیت خاکستری گرفته تا دریای سبز و شاه بلوط گرفته تا تخته های چوبی ، این رنگ ها سقف شما را برای سال های آینده تقویت می کند.DECRA Shake از فولاد آلیاژ روی و آلومینیوم روی با فشار تراشه سنگ آکریلیک متشکل از فشار تشکیل شده است. روکش سنگ در برابر محو شدن و نفوذ UV مقاومت می کند.
 

مزایا و ویژگی های دکرا برای سقف  ویلا DECRA:

سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد پنهان
منحصر به فرد "Cut & Tuck" ™ فناوری - 
هیچ ابزار خاصی لازم نیست
نصب مستقیم به عرشه
سبک وزن (1.6 فوت پوند مربع فوت)
گالری عکس DECRA
 

متریال دکرا DECRA

ارائه زیبایی و سبک سنگریزه ای  مدیترانه ای و اجزای سبک وزن از استیل روکش شده با سنگ ؛ یک سقف  DECRA یک ظرافت منحصر به فرد به هر خانه می بخشد. تایل DECRA با داشتن شهرت دیرینه برای عملکرد ، طول عمر و تطبیق پذیری ، گزینه ای ایده آل برای محصولات تایل سقف است.ورق DECRA فشاری است که از جنس آلیاژ روی و آلومینیوم روی با یک تراشه سنگ آکریلیک متصل شده است. روکش سنگ ریزه در برابر محو شدن و نفوذ UV مقاومت می کند. 
پاسخ: ممکن است ، DECRA دارای درجه تگرگ در کلاس 4 باشد - بالاترین امتیاز UL را ارائه می دهد . در بسیاری از ایالت ها ، درجه کلاس 4 می تواند در بیمه مالکان خانه تخفیف کسب کند . فقط کافی است از نماینده محلی خود برای جزئیات بیشتر در ایالت خود بخواهید .
 GLPW8179

سوال: آیا در تابستان یک سقف فلزی داغ تر و در زمستان سردتر است؟

پاسخ: خیر ، بسیاری از مشتریان از کاهش هزینه های انرژی در ماه های تابستان و زمستان خبر می دهند. همچنین ، یک سقف DECRA می تواند بر روی یک سقف موجود نصب شود ، که باعث ایجاد عایق حتی بیشتر از افراط های دما می شود.
 

سوال: آیا یک سیستم بام DECRA گرانتر است؟

سقف DECRA ارزش بیشتری برای پول شما ارائه می دهد . با حداقل 50 سال امید به زندگی، شما را مجبور به خرید و نصب 2-1 / 2 سقف توفال کوبی برای هزینه از یک سقف DECRA. مانند اکثر محصولاتی که خریداری می کنید ، "آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید." سقف DECRA پول بیشتری را برای شما فراهم می کند. این هیچ معامله ای نیست که دو سقف را در خانه خود قرار دهید زیرا اولین "ارزان تر" بود و متعاقباً شکست خورد. یک سقف DECRA می تواند یک عمر طول بکشد. DECRA همچنین بسیار بادوام است زیرا فولاد روکش شده با آلیاژ روی ، مقاومت در برابر هوازدگی و خوردگی هر پانل سقف را افزایش می دهد.
 

 آیا یک سیستم بام DECRA ضروری است؟

پاسخ: بهترین در صنعت. سیستم های بام DECRA دارای 50 سال ضمانت شامل 120 مایل در ساعت باد ، نفوذ تگرگ به هر اندازه تگرگ و نقص در ساخت و سازها - از جمله از بین رفتن بیش از حد گرانول است. علاوه بر این ، مواد و نیروی کار برای 20 سال اول پس از این مدت تحت پوشش قرار می گیرند ، مواد باقیمانده مدت ضمانت تحت پوشش قرار می گیرند. 
 

 آیا سقف فلزی فقط برای ساختمانهای تجاری است؟

پروفایل های محصولات DECRA و گرانول های سنگی سرامیکی جذاب شبیه به سقف های درز ایستاده صنعت تجارت نیستند. آنها به هر نوع نصب سقف ، ارزش و جذابیت می دهند.
اجزای عملکردی یک پانل DECRA.
طراحی منحصر به فرد DECRA Roofing Systems اجازه می دهد تا پانل های بام که حاوی لایه های محافظ بی شماری باشند. هر یک از این لایه ها عملکرد دوگانه محافظت یا چسبندگی را برای مرحله پردازش بعدی ارائه می دهد. 
 

فولاد 

پانل ها از جنس استیل ساختاری هستند و حداقل مقاومت کششی آن 37ksi است. آنها به اندازه کافی سفت و سخت برای تحمل بارهای معقول هستند ، در حالی که اجازه می دهند طرح های پروفایل بدون خطرات ترک خوردگی یا بهبود قابل توجه الاستیک باشد. 
 

پوشش آلیاژ آلومینیوم-روی

محافظت از مواد فولادی سفت و سخت هنگامی حاصل می شود که فولاد از حمام آلیاژ ذوب آلومینیوم و مذاب عبور کند. این روکش از محافظت و استحکام هر دو آلومینیوم و روی استفاده می کند. فواید قابل توجه عنصر روی توانایی آن در محافظت از مناطق در معرض مانند لبه های بریده شده ، سوراخ های سوراخ دار و خراش ها است. سازندگان فولاد با آلیاژ روی آلومینیوم روی داده های مواجهه را نشان می دهند که نشان دهنده محافظت در برابر خوردگی فولاد زیرین برای بیش از 50 سال در اکثر محیط ها است. 
 

سیستم تقسیم اکریلیک

روکش آکریلیک بلافاصله پس از استفاده از روکش های آلومینیوم روی روی هر دو طرف پانل اعمال می شود. ما این سیستم اولیه را در رابطه با تامین کنندگان فولاد توسعه داده ایم تا بستر یکنواختی ایجاد شود که چسبندگی پوشش های بعدی را تقویت می کند. 
 KUOFE5103

Basecoat

با استفاده از یک چسب رزین آکریلیک سفارشی طراحی شده ، پایه سازه پایه تشکیل می شود. این روکش مخصوص فرم رنگی در دو رنگ ساخته شده است که با رنگ های مختلف گرانول سنگی ترکیب می شود. پایه پایه دو کارکرد دارد: 
به عنوان چسب کاری می کند که گرانول های سنگی را به فولاد پایه پیوند می دهد. 
از مواد زیرین در برابر نور و نور UV محافظت می کند.
 
فرآیند چسبندگی پایه پایه در توانایی بسیار خوبی در چسبندگی به دانه ها و سیستم زیر سازی آکریلیک زیرین وجود دارد. ما با استفاده از یک رزین اکریلیک خالص ، مقاومت به اشعه ماوراء بنفش مطلوب را به دست می آوریم. قویترین پلیمر قادر به ساختن یک رنگ مبتنی بر آب است. 
 

گرانولهای سنگی با روکش سرامیکی

یک پوشش محافظ و همچنین ظاهری جذاب توسط گرانولهای سنگی ارائه شده است. آنها در ضمن فراهم آوردن آرایه ای از رنگ ها ، مقاومت بیشتری در برابر نور UV را تقویت می کنند. این گرانولهای با روکش سرامیکی اندازه و به گونه ای استفاده می شوند که بتوانند حداکثر پوشش زیر پایه را تضمین کنند. بنابراین ، اجازه دادن لایه دیگری از محافظت در برابر فرسایش آب . 
 

پوشش بیش از حد

از یک پوشش نهایی آکریلیک به عنوان یک پوشش نهایی استفاده می شود که به دانه ها جلوه ای نیمه براق می بخشد. این پیوندهای سخت و باریک و آکریلیک سخت به قسمت گرانول پیوند می بخشد و آنها را با روکش محصور می کند که مقاومت پانل در برابر آسیب های جسمی را تقویت می کند.

استفاده از اکیپ مجرب جهت اجرای انواع متریال ها

لازم به ذکر است که کلیه ی متریالهای وارداتی و داخلی که کلاسیک تولید میشوند از نظر قیمت تا حدودی گرانتر از متریال های ساده هستند اما مسئله ای که اهمیت بیشتری دارد این است که متریال های باکیفیت توسط اکیپ های اجرایی با تجربه و کاردان و تعلیم دیده باید اجرا و تحویل شوند تا هم از نظر کیفیت و زیبایی و هم از نظر آب بندی و ماندگاری نیز گارانتی شوند. بدیهی است که این متریال ها در صورتی که اشتباه نصب شوند و یا طبق استاندارد زیرسازی نشوند حتما" با مشکل بزرگی روبه رو خواهند شد. لذا پیشنهاد میشود همچنان که به دنبال کیفیت بالای متریال هستید به دنبال پیمانکارانی باشید که از رزومه های اجراییه بالایی برخوردار باشند و سقف ویلای شما را با تضمین برای شما به مرحله اجرا و اتمام برسانندتا با آرامش و امنیت کامل از ویلای خود بهره ببرید.شرکت ویلانما با ارائه ی رزومه های اجرایی در اکقر مناطق ویلاییه کشور آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور با گارانتی 10 ساله میباشد.

چرا دکرا را انتخاب می کنید؟

Decra ® ایده آل برای تمام برنامه ها و مکان های است، که آیا ساخت جدید و یا نوسازی، مسکونی و یا تجاری، شهری یا روستایی. در طول 50 سال گذشته ، تایل های دکرا در بیش از 60 میلیون متر مربع سقف در سرتاسر اروپا نصب شده اند و از ساختمان ها در همه محیط ها ، از مراکز شهر گرفته تا کوهستان ، محافظت می کنند.
 
تایل های  سبک Decra با ترکیب یک هسته فولادی با روکش سخت و چند لایه ، با یک پوشش نهایی گرانول سنگی برای حداکثر دوام ، ظاهر بتن ، خشت و حتی زونا از چوب را به اشتراک می گذارند. با وجود لوازم جانبی کامل ، سیستم Decra می تواند به سرعت و کارآمد خشک شود و هر بار سقف مناسب را تحویل می گیرد.طراحی سبک Decra همراه با سیستم رفع امنیت بالا و پایین منحصر به فرد خود باعث می شود Decra مزایای بسیاری نسبت به مواد سنتی داشته باشد.
FSWH6001 

سبک وزن

ورقهای  Decra دارای یک هسته فولادی هستند که ضمن کاهش وزن ، مقاومت را افزایش می دهد. به عنوان یک نتیجه ، هر کاشی به اندازه یک هفتم از یک رس رس سنتی یا جایگزین بتونی وزن دارد و حمل و نقل ، رسیدگی و نصب آنها را آسان تر می کند. سقفها همچنین می توانند برای پشتیبانی از بار بسیار سبک تر طراحی شوند و به معماران این امکان را می دهد تا در ساخت و ساز خود مواد کمتری را تعیین کنند.
 

محافظت از آب و هوا بی نظیر

کاشی های دکرا ضد طوفان هستند - آزمایشات مقاومت خود را در برابر وزش باد تا 160 کیلومتر در ساعت و باران با سرعت 200 میلی متر در ساعت نشان داده است. کاشی های Decra محافظت از هوا در برابر باران ، تگرگ ، برف ، یخ ، حتی خورشید - حتی طوفان - بدون آسیب را ارائه می دهند و در حال حاضر در برخی از سخت ترین محیط های جهان نصب شده اند.
 
چرا دکرا نسبت به متریالهای  سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟
 
مقاومت دکرا در برابر طوفان های شدید
 
مزایای سیستم ثابت خشک Decra
 
پوشیدن سخت برای تمام برنامه ها
تمام ورقهای دکرا یک مرحله اتمام شش مرحله را پشت سر می گذارند ، شامل گالوانیزه ، شستشو و استفاده از روکش هایی که عایق صوتی و محافظت در برابر خوردگی را ارائه می دهند. لایه بالای گرانول سنگی نهایی در رنگهای متنوعی موجود است.

نصب سریع

سیستم Decra سبک و جمع و جور است - هر کاشی دکرا به طور معمول دارای وزن 3 کیلوگرم است و تقریباً نیمی از یک متر مربع مساحت سقف را پوشش می دهد. این طراحی سبک اما بزرگ به هم پیوسته همراه با روش ثابت و فوق العاده بالای دکرا Decra باعث کاهش چشمگیر زمان نصب می شود. 
 
حقایق و ارقام مربوط به نصب 
تعمیر و نگهداری کم ، هزینه کم مالکیت
ورقهای دکرا به طرز خارق العاده ای با دوام هستند و از آب و هوای عالی برخوردار هستند ، بنابراین هزینه های نگهداری در طول عمر نصب حداقل است.
 

چرا دکرا نسبت به متریالهای سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟

کل هزینه های زندگی یک سقف جدید یا نوسازی سقف 
ایمنی
سیستم سقف ثابت سبک سبک Decra بسیاری از خطرات سلامتی مرتبط با کار در بام های جدید و پروژه های نوسازی سقف را از بین می برد. Decra می تواند خطر ابتلا به بیماری های تنفسی ، صدمات مکرر کرنش را کاهش داده و اثرات بیماری درماتیت سیمانی را از بین ببرد.
 

در مورد مزایای سلامتی و ایمنی Decra بیشتر بخوانید

تضمین های چشمگیر
متریالهای  دکرا دارای ضمانت 40 ساله هستند ، بنابراین هنگام نصب صحیح یک سقف Decra® نیازی به تعویض در طول عمر معمول ساختمان نخواهد بود.
 
از سطح پایین تا عمودی
کاشی های Decra را می توان در پشت بام هایی با حداقل 10 درجه و در سطوح عمودی استفاده کرد و سیستم را فوق العاده متنوع می کند.
 
مقاومت بی نظیر باعث کاهش هدر رفت می شود
هسته فولادی درون تایل دکرا مقاومت بی نظیری را در مقایسه با مواد سنتی ، به حداقل رساندن شکست هنگام حمل و نقل و نصب و نگه داشتن صورتحساب های نگهداری بعدی به حداقل مطلق می دهد. 

مقاوم در برابر ضربه

استحکام ذاتی ، همراه با طراحی نصب قفل ، منجر به سقف بسیار مقاوم در برابر خرابکاری یا ورود اجباری می شود و دکرا را به عنوان گزینه ایده آل برای املاک تجاری ، ساختمانهایی که غالباً بدون استفاده (مانند مراکز اجتماع) یا هر ساختاری مستعد هستند ، انتخاب می کند. خرابکاری
 

تدارکات بهبود یافته

Decra سبک وزن ، کم حجم و دارای مقاومت در برابر ضربه زیاد است. این مزایا منجر به کاهش هزینه حمل و نقل می شود و به محیط زیست آسیب کم می کند.
 

با اعتبارنامه طراحی تضمین شده است

Decra تنها تولیدکننده سقف بریتانیا است که از طریق مجوز طراحی توسط انجمن افسران ارشد پلیس برای سیستم Decra Plus که دارای امنیت داخلی و یک روش نصب تخصصی است ، تأییدشده است.
 

نوسازی یا ساخت جدید

Decra برای پروژه های نوسازی ایده آل است زیرا می تواند به طور مستقیم بر روی پوشش های سقفی موجود مانند آزبست یا زونا راه راه قیر نصب شود ، باعث صرفه جویی در زمان نصب و کاهش هزینه ها شود. طیف وسیعی از اتمام همچنین پیدا کردن ورق دکرا که با سقف های مجاور یا ساختمانهای مجاور مطابقت دارد ، آسان می کند.
 

سازگار با محیط زیست

از آنجا که فولاد یک ماده دائماً بازیافت شده است ، کاشی دکرا در حال حاضر حاوی درصد قابل توجهی از فولاد مورد استفاده است ، و همچنین در پایان عمر قابل بازیافت است. طراحی فشرده سبک وزن Decra باعث کاهش تقاضا در زیرساخت های حمل و نقل و در نتیجه کاهش تقاضا برای سوخت های فسیلی و کاهش انتشار CO2 ، ذرات مضر Nox و سایر گازهای گلخانه ای می شود.
 

در مورد مزایای زیست محیطی Decra بیشتر بخوانید 

طیف گسترده ای از لوازم جانبی
تمام سیستم های Decra شامل طیف گسترده ای از لوازم جانبی و کالاهای مکمل برای کل سقف ، تضمین حداکثر سازگاری و مسئولیت تک منبع می باشد.
چرا دکرا را انتخاب می کنید؟
تایلهای سقفی سبک
چرا مقاومت در برابر آب و هوا بیشتر Decra - مقاومت در برابر طوفان
خشک ثابت
سازگار با محیط زیست
Decra سریعتر نصب می شود
هزینه کل مالکیت پایین
مزایای ایمنی Decra
ورقهای سقف بام کم ضایعات
از نظر منطقی ساده
ترکیب تایلهای بام
ورقهای سقفی سبک Decra Classic
تبدیل بام Flat to Pitch
 
کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(37 رای‌ها)
خواندن 4176 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،آلمت نیوزلند ،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790