محصول دکرا(decra roofing)

متریال ورق سنگریزه ای دکرا با توجه به وارداتی بودن و محاسبه قیمت دکرا با دلار برای استفاده درداخل کشور هزینه تقریبا" بالایی نسبت به ورقهای تولیدی در داخل کشور دارد ولی در عین حال با توجه به کیفیت بالای این محصول  نیوزلندی ، ارزش اجرایی دارد و جزو متریالهای خاص و با کیفیت جهانی محسوب میشود.

 دلیل معروفی بودن دکرا چیست؟

متریال دکرا با توجه به اینکه اولین برند وارداتی ورقهای سنگریزه ای میباشد از نظر قیمت نسبت به ورقهای سنگریزه ای دیگر، قیمت نسبتا" بالایی دارد . درعین حال ورق های سنگریزه ای دیگری هم هستند که با نام یا برندهای دیگری وارد کشورمیشوند ، مثل ورق آلمت که از نیوزلند وارد میشود وقابل رقابت با محصول دکرا میباشد و ازنظر تراکم سنگریزه ای نیز کیفیت عالی دارد .ورق های سنگریزه ای از کشورهای نیوزلند،کره و کانادا نیز وارد ایران
میشوند.
 

ورق کینگستون کانادا

 
ورق کینگستون نیز محصولی است که متریال آن از کانادا وارد میشود اما در داخل کشور مونتاژ و عرضه میگردد.عمده ترین مشکلاتی که در استفاده از ورقهای دکرا وجود دارد این است که به دلیل وارداتی بودن این محصول ومشکلات اخیری که در رابطه با تحریم بودن کشور عزیزمان ایران وجود دارد، به اتمام رسیدن تایل دکرا در داخل است که باعث میشود کارفرما در انتخاب این محصول تعلل داشته باشد به گونه ای که مثلا در انتخاب رنگ ، رنگی که انتخاب کارفرما بوده است ، بعد از اعلام رنگ دلخواه به احتمال زیاد رنگ مورد نظر وجود ندارد و باید صبر کند تا رنگ تعیین شده دوباره وارد شود و این وارد شدن دکرا زمان مشخصی ندارد و ممکن است دکرا ماه ها از گمرک ترخیص نشود. ازطرف دیگر پوشاندن سقف ویلای کارفرما در درجه اول اهمیت است. زمانی هم که واردات با مشکل مواجه میشود، اکثروارد کنندگان از این موقعیت نهایت استفاده را میبرند و تا میتوانند قیمت محصول دکرا را افزایش میدهند تا جایی که کارفرما دیگر قدرت خرید این محصول با کیفیت و زیبای دکرا را ندارد.از این رو شرکت کینگستون که همین متریال سنگریزه ای دکرا را در داخل کشور تولید میکند و در رنگ بندیهای مختلف و با کیفیت عالی و گارانتی 50 ساله تحویل میدهد، گزینه ی مناسبی برای انتخاب این محصول سنگریزه ای میباشد. چون در این موقعیت کارفرما نیز متریال دکرا را با خیال آسوده و با قیمت متعادل انتخاب مینماید و استرس کم شدن یا عدم وجود رنگ دلخواه دکرا را ندارد.
 

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش از 20سال سابقه در اجرای انواع متریال های داخلی و وارداتی باارائه ی متریال ها طبق  متد روز دنیا،آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور میباشد.در اثر رقابت های ایجاد شده جهت واردات انواع متریال ها از کشورهای مختلف، تشخیص کیفیت مطلوب متریال ها نسبت  به قبل سخت تر شده است.در این راستا با توجه به اینکه شرکت ویلانما هم فعالیت فروش  و هم اجرای متریال های وارداتی را دارد لذا تشخیص کیفیت مطلوب ورق های وارداتی برای مجری پروژه ها آسان تر خواهد بود.در زمینه ی اجرای محصولات وارداتی که مربوط به متریال های اجرایی جهت پوشش سقفهای شیبدار میباشد، با شرکت ویلانما به رایگان مشاوره داشته باشید. 
 

انقلاب بام با روکش فلزی سنگریزه ای دکرا

DECRA ، سیستم بام فولادی با روکش سنگی اصلی ، نشان دهنده ترکیبی کامل از بیش از 50 سال تحقیق و تجربه عملی است. ارائه بهترین عملکرد و مهندسی ، طراحی چیزی است که همه سیستم های بام DECRA درمورد آن قرار دارند.
 decra

چرا سیستم سقف دکرا را انتخاب کنیم؟

50  سال ضمانت محدود
گارانتی نفوذ سنگ تگرگ 
(کلاس 4 مقاومت در برابر ضربه)
بیش از 50 سال تجربه
در بیش از 120 کشور جهان اثبات شده است
تولیدکننده مشهور
بسیاری از سبک ها و رنگ ها
DECRA ورق سنگریزه ای 
اگر به دنبال طراحی مجلل پوشش سقف یک بعدی هستید ، دکوراسیون DECRA انتخابی برای شماست. DECRA تایل ظاهری کلاسیک را ارائه می دهد که دارای یک سبک متمایز سنتی است که با استحکام و ماندگاری فولاد تقویت شده است . این سنگریزه ها  در انواع رنگهای طبیعی  موجود است ، سایه ای لطیف و طبیعی را در خود جای داده است . دکرا از فولاد آلیاژ روی و آلومینیوم روی با فشار تراشه سنگی آکریلیک ساخته شده است. روکش سنگ با مقاومت کاملا منحصر به فردی در برابر اشعه uv دارد. 
 
 29
 

مزایا و ویژگیهای دکرا

سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد پنهان
فناوری منحصر به فرد "Cut & Tuck"
هیچ ابزار خاصی لازم نیست
نصب مستقیم تیرریزی چوب روسی
وزن سبک 6 کیلوگرم در هر متر مربع
 

متریال دکرا DECRA

ارائه زیبایی و سبک سنگریزه ای  مدیترانه ای و اجزای سبک وزن از استیل روکش شده با سنگ ؛ یک سقف  DECRA یک ظرافت منحصر به فرد به هر ویلایی می بخشد. تایل DECRA با داشتن شهرت دیرینه برای عملکرد ، طول عمر و تطبیق پذیری ، گزینه ای ایده آل برای محصولات تایل سقف شیروانی  است.ورق DECRA فشاری است که از جنس آلیاژ روی و آلومینیوم روی با یک تراشه سنگ آکریلیک متصل شده است. روکش سنگ ریزه در برابر محو شدن و نفوذ UV مقاومت می کند. 
 

سوال: آیا دکرا در تابستان یک سقف فلزی داغ تر و در زمستان سردتر است؟

پاسخ: خیر ، بسیاری از مشتریان از کاهش هزینه های انرژی در ماه های تابستان و زمستان خبر می دهند. همچنین ، یک سقف DECRA می تواند بر روی یک سقف موجود نصب شود ، که باعث ایجاد عایق حتی بیشتر از افراط های دما می شود.
 

سوال: آیا یک سیستم بام دکرا گرانتر است؟

در حالیکه ورق دکرا نسبت به متریالهای دیگر گرانتر میباشد اما دوام،زیبایی و ماندگاری این محصول به اندازه ای بالاست که حتی پس از گذشت 100 سال از عمر سقف شیبدار، این متریال قابلیت بازیافت را نیز دارد و به سقف ویلای شما ابهت و زیبایی خاصی میبخشد. شما پول اضافه ای ندارید که برای یک سقف شیروانی چندین بار هزینه کنید. با انتخاب ورق دکرا یک بار برای همیشه هزینه میکنید و این بسیار سودآور تر خواهد بود.  
 

پوشش آلیاژ آلومینیوم-روی

محافظت از مواد فولادی سفت و سخت هنگامی حاصل می شود که فولاد از حمام آلیاژ ذوب آلومینیوم و مذاب عبور کند. این روکش از محافظت و استحکام هر دو آلومینیوم و روی استفاده می کند. فواید قابل توجه عنصر روی توانایی آن در محافظت از مناطق در معرض مانند لبه های بریده شده ، سوراخ های سوراخ دار و خراش ها است. سازندگان فولاد با آلیاژ روی آلومینیوم روی داده های مواجهه را نشان می دهند که نشان دهنده محافظت در برابر خوردگی فولاد زیرین برای بیش از 50 سال در اکثر محیط ها است. 
 

سیستم تقسیم اکریلیک

روکش آکریلیک دکرا  بلافاصله پس از استفاده از روکش های آلومینیوم روی روی هر دو طرف پانل اعمال می شود. ما این سیستم اولیه را در رابطه با تامین کنندگان فولاد توسعه داده ایم تا بستر یکنواختی ایجاد شود که چسبندگی پوشش های بعدی را تقویت می کند. 
 KUOFE5103
 
 

پوشش بیش از حد دکرا

از یک پوشش نهایی آکریلیک به عنوان یک پوشش نهایی در دکرا  استفاده می شود که به دانه ها جلوه ای نیمه براق می بخشد. این پیوندهای سخت و باریک و آکریلیک سخت به قسمت گرانول پیوند می بخشد و آنها را با روکش محصور می کند که مقاومت ورق دکرا  در برابر آسیب های جسمی را تقویت می کند. 

استفاده از اکیپ مجرب جهت اجرای انواع متریال ها

لازم به ذکر است که کلیه ی متریالهای وارداتی و داخلی که کلاسیک تولید میشوند از نظر قیمت تا حدودی گرانتر از متریال های ساده هستند اما مسئله ای که اهمیت بیشتری دارد این است که متریال های باکیفیت توسط اکیپ های اجرایی با تجربه و کاردان و تعلیم دیده باید اجرا و تحویل شوند تا هم از نظر کیفیت و زیبایی و هم از نظر آب بندی و ماندگاری نیز گارانتی شوند. بدیهی است که این متریال ها در صورتی که اشتباه نصب شوند و یا طبق استاندارد زیرسازی نشوند حتما" با مشکل بزرگی روبه رو خواهند شد. لذا پیشنهاد میشود همچنان که به دنبال کیفیت بالای متریال هستید به دنبال پیمانکارانی باشید که از رزومه های اجراییه بالایی برخوردار باشند و سقف ویلای شما را با تضمین برای شما به مرحله اجرا و اتمام برسانندتا با آرامش و امنیت کامل از ویلای خود بهره ببرید.شرکت ویلانما با ارائه ی رزومه های اجرایی در اکقر مناطق ویلاییه کشور آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر کشور با گارانتی 10 ساله میباشد.
 
FSWH6001 

سبک وزن

ورقهای  Decra دارای یک هسته فولادی هستند که ضمن کاهش وزن ، مقاومت را افزایش می دهد. به عنوان یک نتیجه ، هر کاشی به اندازه یک هفتم از یک  رس سنتی یا جایگزین بتونی وزن دارد و حمل و نقل ، رسیدگی و نصب آنها را آسان تر می کند. سقفها همچنین می توانند برای پشتیبانی از بار، بسیار سبک تر طراحی شوند و به معماران این امکان را می دهد تا در ساخت و ساز خود مواد کمتری را مورد استفاده قرار دهند.
 

محافظت از آب و هوا بی نظیر

ورقهای  دکرا ضد طوفان هستند - آزمایشات، مقاومت ورق دکرا  را در برابر وزش باد تا 160 کیلومتر در ساعت و باران با سرعت 200 میلی متر در ساعت نشان داده است. متریالهای Decra محافظت از هوا در برابر باران ، تگرگ ، برف ، یخ ، حتی خورشید - حتی طوفان - بدون آسیب را ارائه می دهند و در حال حاضر در برخی از سخت ترین محیط های جهان امتحان خود را به خوبی پس داده اند.
 
چرا دکرا نسبت به متریالهای  سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟
 
مقاومت دکرا در برابر طوفان های شدید
 
مزایای سیستم ثابت خشک Decra
 
پوشیدن سخت برای تمام برنامه ها
تمام ورقهای دکرا یک مرحله اتمام شش مرحله را پشت سر می گذارند ، شامل گالوانیزه ، شستشو و استفاده از روکش هایی که عایق صوتی و محافظت در برابر خوردگی را ارائه می دهند. لایه بالای گرانول سنگی نهایی در رنگهای متنوعی موجود است.

نصب سریع

سیستم Decra سبک و جمع و جور است - هرتایل  دکرا به طور معمول دارای 3 کیلوگرم وزن میباشد و تقریباً نیمی از یک متر مربع مساحت سقف را پوشش می دهد. این طراحی سبک اما بزرگ به هم پیوسته همراه با روش ثابت و فوق العاده بالای دکرا باعث کاهش چشمگیر زمان نصب می شود و فشار کمتری را به سازه های ویلایی وارد میکند. ورقهای دکرا به طرز خارق العاده ای با دوام هستند و از آب و هوای عالی برخوردار هستند ، بنابراین هزینه های نگهداری در طول عمر نصب حداقل است.

چرا دکرا نسبت به متریالهای سقفی سنتی از امنیت بیشتری برخوردار است؟

سیستم سقف ثابت سبک Decra بسیاری از خطرات سلامتی مرتبط با کار در بام های جدید و پروژه های نوسازی سقف را از بین می برد. Decra می تواند خطر ابتلا به بیماری های تنفسی ، صدمات مکرر را کاهش داده و اثرات بیماری درماتیت سیمانی را از بین ببرد. هسته فولادی درون تایل دکرا مقاومت بی نظیری را در مقایسه با مواد سنتی ، به حداقل رساندن شکست هنگام حمل و نقل و نصب و نگهداریهای  بعدی را به حداقل مطلق میدهد.

سازگار با محیط زیست

از آنجا که فولاد یک ماده دائماً بازیافت شده است ، تایل دکرا در حال حاضر حاوی درصد قابل توجهی از فولاد مورد استفاده است ، و همچنین در پایان عمرسازه ها  قابل بازیافت است. 
 
کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.
 

این مورد را ارزیابی کنید
(39 رای‌ها)
خواندن 4325 دفعه

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما با بیش ازدو دهه سابقه درخشان  در زمینه تولید،فروش و اجرای انواع سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات وارداتی و داخلی ، آماده خدمت ارائه ی خدمات با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی از جمله شینگل،آندوویلا،دکرا،متروتایل،تایل سنگریزه ای آلمت نیوزلند،کینگستون کانادا، طرح سفال پرچین،بام تایل در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیزمیباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

IMG 0842

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهران جنوبی، ابتدای خیابان قدس،ساختمان افرا پلاک 2 واحد8

 سایت : www.vilanama.ir

دفتر مرکزی غرب تهران :  02144385447

کارگاه بازار آهن تهران : 02144385447

شرق تهران : 02122338952

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تماس با ما

تهران،شهران جنوبی،پایین از فلکه اول شهران،ابتدای خیابان قدس،ساختمان افرا ،پلاک 2 واحد 8

09123542790