تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی میباشد؟

 

شینگل,دکرا,ورق طرح سفال پرچین,آندوویلا

 

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجراییه با سابقه در زمینه ی اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب پروژه های اجراییه متعددی در اقصی نقاط کشور در

دست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم دتایل اجرایی توانستیم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشور به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.

متریالهای اجرایی ویلانما

درابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی,ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم اما با پیشرفت تکنولوژی با وارد شدن انواع متریال ها جهت اجرای شیروانی ، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را در دست داشته باشیم

که باعث شد هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی اجرا , فعالیت گسترده ای دراکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در منطقه ویلایی لواسانات بوده است ، طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم که با انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه ی طراحی شیروانی ارائه ی

خدمات نموده ایم.انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال, طرح سفال پرچین,ورق دکرا, سفال طبیعی و خیلی متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای متنوع تحویل کارفرماها داده ایم. در داخل منطقه تهران نیز فعالیت های

شیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلعهای مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی و پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که

در مناطق شمال تهران مثل  پاسداران,نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی هم داشته ایم.

نمایندگی متریالهای وارداتی

اخیرا" متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده از قبیل شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد شده است,ورق سنگریزه ای آلمت که از نیوزلند وارد شده و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره هم متریالهای هستند که کیفیت

خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند که شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی اجرایی به عهده گرفته است.شرکت ویلانما سعی دارد در جهت فروش و اجرای متریال ها ,بهترین پیشنهادات خود را به

مشتری و کارفرما ارائه نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش نماید. شرکت ویلانما جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با شرکت ویلانما همراه باشید.

مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند , خ خلیج فارس,گلستان پنجم

 NBVY6769|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای سقف شیروانی مهندس حنیفی واقع در منطقه آینه ورزان خ محمدی

 IMG_1436|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای سقف شیبدار آقای آذری واقع درمنطقه  دماوند,گیلاوند,بعد از پل شلمبه,شهرک اسلام آباد

 XFJB1087|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای 11 مورد سقف ویلا واقع در منطقه گیلاوند, شهرک باغ آلو با مدیریت مهندس جلالیان

 UDFF6382|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای سقف ویلا واقع در منطقه فشم,زایگان, ویلای آقای فراهانی

 XOJX3280|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای سقف شیروانی چهارشیب واقع در منطقه فشم ,روته , ویلای آقای هدایتی

 

اجرای سقف شیبدار جهت ویلا واقع در منطقه ی فشم,حاجی آباد,ویلای مهندس شعیبی

 g23-2l|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

 توصیه های شرکت ویلانما در رابطه با سقف شینگل و دکرا

نحوه نگهداری سقف خود و صرفه جویی در هزینه

با وجود نقش مهمی که یک سقف در محافظت از خانواده خود ایفا می کند ، بیشتر افراد توجه نمی کنند و فقط در صورت اشتباه پیش می روند. سقف دوباره کاری یک امر نسبتاً گران است که باید با اطمینان از این که تعمیر و نگهداری سقف به ترتیب انجام می شود ، از آن جلوگیری کرد. نگهداری به موقع به طولانی شدن عمر سرویس بام ، مواد ضد آب و ناودان برداشت آب کمک می کند .

 

چرا باید سقف خود را حفظ کنید؟

جدا از طولانی شدن عمر سرویس سقف ، از مزایای دیگر می توان به نگهداری به موقع سقف اشاره کرد. به عنوان مثال ، یک سقف خوب نگهداری شده به معنای این است که هیچ ماده خارجی (آب ، خاک یا باد) راه خود را به درون ساختار پیدا نمی کند. ثانیا ، حفظ سقف شما به شما کمک می کند تا هم در هزینه و هم در پس انداز خود صرفه جویی کنید. این امر به این دلیل است که تعمیر و نگهداری سقف ارزانتر از آن است که کل سقف را جایگزین کنید. علاوه بر این ، نگهداری سقف به دلیل محافظت از زون های قدیمی سقف از محل دفن زباله به حفاظت از محیط زیست کمک می کند. و در آخر اینکه ، یک سقف به خوبی نگهداری شده به حفظ ارزش زیبایی شناختی ساختمان شما کمک می کند.

 

تعمیر و نگهداری سقف چیست؟

در مورد نگهداری سقف ، چندین کار باید انجام شود:

بررسی سقف خود برای تعیین بهترین مسیر عملی که باید انجام شود. در بعضی مواقع ، خوب است که برای مشاوره با یک متخصص پشت بام مشورت کنید.

تمیز کردن زباله ها برای جلوگیری از هرگونه انسداد در روده ها.

شاخه های درخت حلق آویز باید قطع شود تا ضایعات جمع شده روی پشت بام کاهش یابد.

سرانجام ، تعمیرات لازم باید به موقع انجام شود تا احتمال تخریب و نشت بیشتر در پشت بام کاهش یابد.

نحوه حفظ انواع مختلف سقف شیروانی

تعمیر و نگهداری سقف زونا

زباله های تمیز: هر سقف با گذشت زمان موظف به جمع آوری زباله ها است. به همین ترتیب ، برای جلوگیری از خراب شدن سقف ، باید آوارها از پشت بام پاک شود.

بررسی خزه و جلبک: هر دو جلبک و جلبک سرعت زوال را تسریع می کنند و در صورت وجود روی سقف باید از بین بروند. برای از بین بردن آنها می توان از نوارهای روی یا سرب استفاده کرد.

بازرسی سقوط و دودکشهای پشت بام: باید از بازرسی درمورد برخورد فلزی و نواحی دودکش برای اطمینان از عدم آب در داخل خانه اطمینان حاصل کرد.

زونا را بررسی کنید: زون های آسیب دیده باید جدا شوند در حالی که هر نوع سستی مجدداً میخ بزنید.

بازرسی از رودخانه ها : این کار برای اطمینان از این است که هیچ گونه آوار باقی نماند در جریان آب باعث ایجاد جریان برگشتی به پشت بام شود.

چگونه می توان یک سقف کاشی کاری را حفظ کرد

سقف را بازرسی کنید - باید سقف شما در مورد ترک های جزئی مو قبل و بعد از شستشوی شدید مورد بازرسی قرار گیرد.

کاشی ها را تمیز کنید - کاشی ها یک محیط مناسب برای جلبک ها را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، آنها باید با قدرت کم فشار تمیز شوند.

زباله ها را پاک کنید - تمیز کردن زباله ها و بریدن شاخه های درختان بزرگ به تمیز نگه داشتن روده ها کمک می کند تا جریان آب اجازه یابد.

تعمیر کاشی ها - برای محافظت از فضای داخلی خانه ، کلیه کاشی های آسیب دیده باید تعویض شوند.

حفظ یک سقف شیبدار

سقف خود را تمیز کنید : تمیز کردن برای هر سقف ضروری است و باید از بین بردن زباله ها انجام شود تا آب آزادانه جریان یابد.

قرار دادن دقیق تجهیزات : هر ماده ای که در پشت بام قرار می گیرد باید با دقت انجام شود تا از آسیب دیدن جلوگیری شود. همچنین تجهیزات باید به خوبی چسبانده شوند تا از امنیت آن اطمینان حاصل شود.

از ایجاد استرس ناخواسته خودداری کنید : تجهیزات سنگین را نباید روی یک سقف مسطح قرار دهید زیرا باعث آسیب به APP و پارگی غشاها می شود.

تعمیر سقف تخت: باید به طور مداوم سقف آنها را بازرسی کند و به موقع تعمیرات لازم را انجام دهد.

چگونه می توان یک سقف ورق آهنی را حفظ کرد

تمیز کردن سقف: برای اطمینان از وجود زهکشی کافی ، باید سقف تمیز شود.

فلزات جداگانه: فلزات باید جداگانه نگهداری شوند. این امر باعث می شود فلزات از طریق خوردگی الکترولیتی تجزیه نشوند.

تمیز کردن سطوح بدون پوشش : چنین سطحی باید به طور متناوب شستشو داده شده و رنگ آمیزی شود تا طول عمر آن بیشتر شود.

ورق های زنگ زده را تعمیر کنید : این سطوح باید شسته و شستشو داده شود تا آستر فلز اعمال شود.

کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری سقف را انجام دهید و انجام ندهید

سقف شینگل و دکرا

چه کاری انجام دهیم تا سقف شیبدار عمر بیشتری داشته باشد؟

به دنبال یک متخصص خبره / سقف معتبر باشید - یک متخصص سقف شما را در زمینه بهترین مواد سقف برای استفاده در هنگام حفظ سقف راهنمایی می کند.
همیشه بازرسی های منظم بام را انجام دهید - همیشه بازرسی دوره ای سقف را برنامه ریزی کنید. همچنین ، بلافاصله بعد از فصول بارانی ، باد شدید یا خشک سقف خود را بازرسی کنید.
مطمئن شوید که روده ها را مرتباً تمیز می کنید - این روده ها را برای جریان بهتر آب باران پاک می کند.
تعمیرات فعال را انجام دهید - زونا های سقفی شکسته یا آسیب دیده ، کاشی های سنگی و ورق های آهنی را جایگزین کنید.
اطمینان حاصل کنید که سقف از آوار باقی مانده است .
یک سیاست کنترل حرکت در پشت بام داشته باشید - این تضمین می کند که سقف فقط در صورت لزوم قابل دسترسی است.
از پیمانکار خود ضمانت نامه کاری بخواهید - این مهم است زیرا به شما امکان می دهد با پیمانکار خود تماس بگیرید تا سقف خود را در هر زمان و بدون هزینه اضافی برطرف کند.
آنچه نباید انجام شود
از انجام بازرسی سقف به خودی خودداری کنید.
از شستشوی سقف خودداری کنید.
از تأخیر در تعمیرات سقف خودداری کنید.

چه موقع برای نگهداری سقف با یک متخصص تماس بگیرید؟

به همان اندازه که ممکن است حفظ سقف شما ساده به نظر برسد ، همیشه توصیه می شود به دنبال یک متخصص پشت بام باشید تا شما را از طریق تعمیر و نگهداری و / یا تعمیر راهنمایی کند. پیمانکاران بام تضمین های کاری را می دهند که در طی سالهای متمادی انجام می شود. چنین تضمینی به شما کمک می کند تا پس انداز کنید زیرا تعمیرات پشت بام را بدون هیچ هزینه اضافی انجام می دهید. همیشه درخواست کنید و از ضمانت طرحی برای تعمیر و نگهداری سقف خود استفاده کنید.در صورت از بین رفتن بیش از حد گرانول باید به متخصص سقف زنگ بزنید. اگر متوجه تعداد انبوهی از گرانول ها بر روی روده ها یا حفره های فرعی هستید ، با یک متخصص تماس بگیرید زیرا این می تواند نشانه مشکل باشد. ثانیا ، در صورت وجود هر بخشی از سقف که مفقود شده است ، از یک متخصص دعوت کنید. معمولاً پس از بارانهای شدید ، بعضی از ناخن ها ظاهر می شوند و منجر به خسارت می شوند.
 

نتیجه

نگهداری سقف ممکن است برای بسیاری از افراد مانند کار تکراری به نظر برسد. اما لازم است اگر در دراز مدت هم هزینه و هم در هزینه صرفه جویی شود. هرگونه آسیب در سقف ممکن است در دراز مدت برای کل سازه مضر باشد. به این ترتیب ، یک خانه دار باید اطمینان حاصل کند که بازرسی ها و تعمیرات به صورت حرفه ای انجام می شود.
 
DECRA - فولاد اصلی با روکش سنگی
DECRA سیستم بام فولادی با روکش سنگی است. خط تولید DECRA نشان دهنده ترکیبی کامل از بیش از 50 سال تحقیق و تجربه عملی است. ارائه بهترین طراحی و عملکرد و طراحی مهندسی همان چیزی است که سیستم های بام DECRA درمورد آن قرار دارند. سیستم های بام DECRA در ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند
 
DECRA Roofing Systems دارای تاریخ فریبنده ای است که به جنگ جهانی دوم باز می گردد. بمب گذاری های مکرر در خاک انگلیس توسط لوفت وافه آلمانی نیاز فوری به بازسازی بسیاری از ساختمان ها به سرعت و به راحتی از مصالح ساختمانی ایجاد کرد. در حالی که فلز موجدار داروی سریع برای بازسازی ساختمانهای آسیب دیده بود ، حملات بمبگذاری عصرانه همچنان تهدیدآمیز بود. Luftwaffe برای کمک به روشنایی اجرای بمباران ، برای شفاف سازی اتاق های مختلف شلیک کرد. دولت انگلیس مجبور شد شرکتی را پیدا کند تا یک ماده پوشش محافظ جایگزین را تهیه کند. شیمیدانان صنعتی از شرکت Decra Spray در کنت ، انگلیس با ایجاد یک پوشش امولسیونی مشکل را کاهش دادند.
 
در طول جنگ ، این پوشش از انبارهای با ارزش مواد غذایی که برای دستیابی به پیروزی حیاتی بودند ، محافظت می کرد. در سالهای پس از جنگ ، تلاش های مختلفی برای از بین بردن روکش کارکردی انجام شده بود که هدف آن بوده است. اما ، این پوشش چنان با فولاد پیوند خورده بود که حذف تقریباً غیرممکن بود. با شواهدی مبنی بر اینکه فلز زیرین به خوبی حفظ شده است ، بسیاری از آنها دوباره مورد بررسی قرار داده اند که این پتانسیل برای استفاده تجاری و در نهایت مسکونی است.
 
با گذشت سالها ، DECRA Roofing Systems پیشرفت هایی در روش های تولید ، سبک ، رنگ و نصب دارد اما منشاء این محصول برای همیشه یک راه حل مبتکرانه خواهد بود که بیش از 50 سال در سراسر جهان از آن بهره مند شده است
 
 
دکرا لرزش
 
DECRA Shake در عین دوام و ماندگاری ، زیبایی و غنای لرزش سرو را به شما می دهد. این محصول برتر در رنگهای متنوعی تضمین شده برای تکمیل هر طرح رنگی موجود است.
 
 
DECRA Shake XD با تقلید از زیبایی های کلاسیک و جزئیات معماری لرزش چوب ضخیم ، روستایی و دست شکاف ، دارای یک سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد است و مستقیماً روی عرشه نصب شده است.
 
DECRA® TILE
 
کاشی DECRA با ارائه زیبایی و سبک کاشی مدیترانه ای ، زیبایی خاصی را به هر خانه می بخشد. با داشتن شهرت دیرینه برای عملکرد ، طول عمر و تطبیق پذیری ، یک جایگزین ایده آل و سبک وزن برای محصولات سنتی کاشی است.
 
DECRA® VILLA TILE
 
کاشی ویلا کاشی DECRA با ارائه یک محصول منحصر به فرد و ممتاز ، زیبایی ، ظرافت و جزئیات معماری کلاسیک از کاشی ایتالیایی دنیای قدیمی را به نمایش می گذارد. کاشی ویلا کاشی با دوام ، سبک و یک بشکه واقعی ، از این رقابت پیشی می گیرد. این یک جایگزین عالی برای کاشی های سفالی و بتونی در مناطقی است که هوای یخ زدگی در آن وجود دارد.
 
DECRA® SHINGLE XD
 
DECRA زونا XD از نظر ظاهری غنی و جسورانه از یک زونا سنگین معماری در وزن کمی برخوردار است. DECRA Shingle XD با لبه های برش ضخیم و خطوط سایه عمیق و مشخص ، ابعاد بیشتری و ظاهری مستحکمی را فراهم می کند. این پروفایل جذابیت فوق العاده ای را به خانه های سنتی به سبک اضافه می کند و برای کسانی که ظاهر زونا های چوبی سنگین را ترجیح می دهند ایده آل است.
 
 
 

لازم به ذکر است که داشتن سوابق اجرایی توسط کارفرما و رویت پروژه های اجرا شده توسط پیمانکار، به کارفرما این امکان را میدهد که با اطمینان کامل و خیال آسوده پروژه خود را جهت اجرا به دست پیمانکار با سابقه بسپارد . امید است 

با ارائه ی بهترین متریال ها و پشتیبانی 5 ساله به جهت گارانتی محصول و خدمات بتوانیم با کارفرمایان محترم همراه باشیم.

منتشرشده در مقالات
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

طرح های سقف شیروانی

طرح های سقف شیروانی


سقف شیروانی یا همان gable roof جزو سقف های شیبدار محسوب می شود. در این سقف ها لبه های قسمت ورودی کمی جلوتر قرار می گیرد تا در هنگام بارندگی آب داخل معبر نریزد. پوشش انتخابی برای سقف های شیروانی باید مستحکم، سبک، متناسب با شرایط اقلیمی منطقه باشد و باد و باران به داخل آن نفوذ نکند. در سقف های شیروانی محل اتصال شیب دو بام حساس ترین محل است چرا که آسیب پذیرترین نقطه از نظر نفوذ آب است و باید حتما عایق بندی شود. هر قدر ساختمان به دریا نزدیکتر باشد ارتفاع و شیب سقف آن نیز باید بیشتر باشد. در گذشته با استفاده از گِل سقف های شیروانی می ساختند، بعد از آن با استفاده از سیمان این سقف ها را درست می کردند و امروزه با استفاده از ورق های مختلف گالوانیزه در طرح ها و رنگ های متنوع سقف های شیروانی را اجرا   میکنند به همین دلیل پیشرفت علم و آگاهی ازانواع متریالهای پوششی برای سقف شیبدار باعث شده که سقف شیروانی با خیالی آسوده تر نسبت به زمانهای قبل اجرا شود چرا که از نظر استاندارد اجرایی تمامی متریالهای سقف عالی هستند و تنها تفاوت متریالهای سقف شیبدار کیفیت دیتایل آن هست.


مزایای سقف های شیروانی


سقف های شیروانی نیاز به برف روبی ندارند.
قابل اجرا در شیب 35 تا 50 درجه هستند.
از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری می کنند.
در برابر شرایط مختلف دمایی مقاوم هستند.
قابلیت نصب بر روی انواع سازه های چوبی و فلزی را دارند.

عمر طولانی تری نسبت به سقفهای معمولی دارند.

نمای زیباتری دارند.

 

انواع سقف های شیروانی


شینگل


مواد تشکیل دهنده ی شینگل عبارتند از قیر فرآوری شده، یک لایه ضد آب فایبر گلاس، سنگدانه های رنگی و شن مرغوب. شینگل تنوع رنگ بالایی دارد، بسیار سبک و مستحکم است، عمر طولانی و دوام بالایی دارد و روی تمامی سطوح می توان آن را نصب کرد. به دلیل سبک بودن هم برای مناطق زلزله خیز مناسب است و هم هزینه های حمل و نصب آن کاهش می یابد. شینگل به دلیل داشتن زیرسازی چوب او-اس-بی که کاملا روی سقف شیبدار فرش میشود، از کیفیت آببندی و مقاومت بالایی برخوردار است.

ADWD1066


آندولین


آندولین تولید کشور فرانسه است. مواد تشکیل دهنده ی آن بتومن (نوعی قیر) و سلولز است. این مواد در فشار و دمای بالا در ترکیب با رزین های مخصوص تبدیل به ورق های آندولین می شوند. آندولین ضد نفوذ آب، بسیار سبک، منعطف، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، سازگار با محیط زیست، سازگار با تمامی شرایط آب و هوایی و اقلیمی،مستحکم، دارای عمر طولانی و مقاوم در برابر آتش سوزی است. این ورق ها از نظر ابعاد به گونه ای هستند که بیشترین همپوشانی را با یکدیگر دارند بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.آندولین در طرح های سینوسی و مدل آندوویلایی در ابعاد 1*2 از ترکیه وارد میشود.

 


آندوویلا


تایل های آندوویلا بسیار زیبا و متنوع هستند. این تایل ها برای پوشش انواع سقف های شیبدار مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های آندوویلا می توان به وزن کم، مقاوم در برابر تابش مداوم نور خورشید، مقاوم در برابر آتش سوزی، مقاوم در برابر عوامل بیولوژیکی، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، عایق صدا، مانع عرق و رطوبت و فوق العاده به صرفه هستند. این ورق ها همچنین فوق العاده انعطاف پذیر هستند  و به همین دلیل در اثر انبساط و انقباض ترک خورده و پوسیده نمی شوند. وقتی که آندوویلا را به عنوان پوشش سقف شیروانی انتخاب می کنید می توانید به راحتی روی سقف تردد داشته باشید چرا که این ورق ها فوق العاده مقاوم و مستحکم هستند.ورق آندوویلا در ابعاد 40 سانتی متر * 90 سانتی متر تولید و وارد میشود. کشور تولید کننده ی آندوویلا ترکیه میباشد که تحت لیسانس کشور فرانسه است.

 

 

GSJR4446

 

آردواز

آردواز از سیمان، آزبست، الیاف مصنوعی و الیاف طبیعی تشکیل می شود. این مواد در ترکیب با آب تبدیل به ورق های آردواز می شوند. یکی از مهمترین ویژگی های آردواز قابلیت رنگپذیری آن است بنابراین می توانید آن را متناسب با سلیقه ی خودتان رنگ کنید. آردواز خام تقریبا شبیه بتن است. امروزه آردواز فری آزبست یا فاقد آزبست تولید می شود که کاملا سازگار با محیط زیست است.
دکرا و فورتیزا
جنس اصلی این ورق ها، ورق های آلوزینک یا آلیاژ شده هستند که در برابر اکسیداسیون فوق العاده مقاوم هستند. دکرا تولید کشور نیوزلند است که با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین فناوری ها تولید می شود. از ویژگی های دکرا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
زیبایی
یکپارچه بودن
وزن سبک
مقاوم در برابر رطوبت
ضد زلزله
مقاوم در برابر باد
مقاوم در برابر یخ زدگی
ضد حریق
ثبات رنگ
مقاوم در برابر تغییرات ناگهانی دما
نصب آسان و سریع
سازگار با محیط زیست
قابل استفاده در تمامی مناطق از نظر شرایط آب و هوایی و جوی
سنگریزه ها بر اثر عوامل مختلف جوی ریزش نمی کنند و پایدار هستند
تنوع فوق العاده زیاد در طرح و رنگ
عایق صوتی و حرارتی
ضد نَم
ضد گرد و غبار
ضد خزه
ضد فرسایش
سیستم نصب افقی و روش میخکاری مانع زنگ زدگی و خوردگی در محل نصب میخ ها می شود
تایل سفال
سفال جزو قدیمی ترین مصالح مورد استفاده جهت پوشش سقف های شیروانی است. این پوشش گران قیمت و شکننده است اما ظارهی فوق العاده جذاب و زیبا دارد.
پوشش فلزی
پوشش های فلزی به کار برده شده جهت سقف های شیروانی معمولا از جنس ورق های آلومینیوم استیل یا روی هستند. این نوع پوشش بیشتر در کشورهای اروپایی کاربرد دارد. این ورق ها در برابر تابش نور خورشید و تغییر شکل مقاوم هستند و بسیار مستحکم و سبک اند. این سقف ها ظاهری ساده دانرد اما تنوع رنگ بسیار بالایی دارند و نسبت به سایر پوشش ها گران تر هستند.
پوشش چوبی
این نوع پوشش در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه به دلیل مقاوم نبودن در برابر آتش و رطوبت کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. اما با استفاده از تکنولوژی های جدید این نواقص برطرف شده و این نوع پوشش تبدیل به رقیبی جدی برای پوشش های فلزی شده است.
مصالح جایگزین
برای پوشش سقف های شیبدار می توان از بام سبز و صفحات خورشیدی هم استفاده کرد

کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

 

 

     نام متریال

 

       جنس متریال       رنگ متریال        ابعاد متریال         وزن متریال        قیمت متریال به ریال

ورق شینگل لانه زنبوری

 

 آسفالت اشباع شده  سنگدانه های طبیعی رنگی  318میلیمتر*1000 میلیمتر  برای هر متر مربع 10 کیلوگرم    هر متر مربع 1/900/000

 

ورق شینگل نا منظم

آسفالت اشباع شده سنگدانه های طبیعی رنگی 318 میلیمتر*1000 میلیمتر برای هر متر مربع 10 کیلوگرم هر متر مربع 2/300/000

 

چوب osb

چوب ایگر آلمانی  چوب  2440میلیمتر*1220 میلیمتر  برای هر متر مربع 20 کیلوگرم هر برگ 2/600/000

 

منتشرشده در مقالات
چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 10:58

سردرب ورودی و پارکینگ

سر درب ورودی و پارکینگ


سر درب ها جلوه ی زیبایی به ساختمان می دهند همچنین مانع ریزش برف و باران در منطقه ی مورد نظر شده و باعث ایجاد احساس امنیت می شوند. سر درب ها در انواع مختلفی موجود هستند همچنین دارای طرح های متفاوتی نیز هستند. نوع و طرح سر درب متناسب با محل اجرای آن است. انتخاب سر درب مناسب برای ساختمان از مهمترین موضوعات مربوط به نمای ساختمان است و سر درب با توجه به طراحی، اجرا و موقعیت ساختمان از نمای ساختمان تاثیر می گیرد. از گذشته ی دور تا کنون برای نشان دادن مکان های مهم همواره از سر درب های خاص استفاده میشده مانند سر در ورودی دانشگاه تهران، سر در باغ ملی و... .این سازه می تواند نقش های نمادین هم داشته باشد. در زمان ورود به یک ساختمان اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند سر درب آن ساختمان است. یک سر درب زیبا به شما خوش آمد می گوید و طراحی آن از نظر اهمیت مانند سایر قسمت های ساختمان و گاهی حتی مهمتر هم هست. در اکثر ساختمان ها اهمیت سر درب به اندازه ی نمای ساختمان است و خصوصیات آن ها مشابه است. سر درب ها در نقاط مختلف به کار می روند اما اکثرا برای ورودی و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند


ویژگی ها و مزایا


پوشش کامل درب و ستون های آن و جلوگیری از پوسیدگی و رنگ پریدگی درب ورودی ساختمان
به عنوان چتر محافظتی برای منطقه ی مورد استفاده


سبک


استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف جوی از جمله باران، برف، باد و تابش نور خورشید
جلوگیری از کثیف شدن نمای ساختمان
استفاده به عنوان سقف کاذب و باران گیر
افزایش زیبایی و هویت بخشی به ساختمان
عمر طولانی
هزینه ی مناسب
ایجاد سایه


انواع سر درب


سر درب ها انواع مختلفی دارند و همچنین در طرح های متفاوت ارائه می شوند که انتخاب این دو وابسته به موقعیت ساختمان و شکل ظاهری و نمای آن است. سر درب های شیبدار متداول ترین نوع سر درب ها هستند که به صورت دو شیب، چهار شیب، طرح چینی و طرح کتابی اجرا می شوند. سر درب ها معمولا از ورق های تایل، سفال و پرچین ها ساخته می شوند. مصالحی که می توانند برای ساخت سر درب مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از:
ورق طرح سفال
تایل پرچین
بام تایل
دکرا
تیلکور
متروتایل
تایل پرچین
کینگستون
سفال
آردواز
سر درب ورق پلی کربنات، سر درب بدون ستون، سر درب با ورق اکریلیک و سر درب با نورگیر حبابی نیز انواع دیگری از سر درب ها هستند.
ساختار


زیر کار یا لمبه یا دامپا


قاب دورکار یا نما فلزی(در سه نوع هلالی، سینه کفتری و پله ای)
سقف کار


نحوه ی اجرا


اجرای سر درب با استفاده از آجر و بلوک است و همچنین سازه ای نگهدارنده به منظور افزایش مقاومت آن در برابر عوامل مختلف در فضای مورد نظر تعبیه می شود. برای افزایش مقاومت در برابر فرسایش، بهتر است به جای سنگ و سیمان از ورق های فلزی استفاده شود. برای اجرا و نصب سر درب ابتدا سازه ی اصلی یا اسکلت را بر روی سطح زمین درست می کنیم سپس اقدام به اجرای دامپا می کنیم. دامپا انواع مختلفی دارد فلزی، روغنی، چوبی و پوشش رویی که ممکن است ورق گالوانیزه، سیمانی و یا سفالی باشد. در برخی سر درب ها می توان از نورپردازی استفاده کرد و برای نورپردازی از هالوژن استفاده می کنیم. نورپردازی زیبایی سر درب را دو چندان می کند و همچنین مزایای فراوانی در شب دارد. همچنین نورپردازی می تواند به عنوان یک مکمل و تاکید کننده در کنار سایر روش های طراحی به کار برده شود.
روش های مختلف طراحی سر درب
المان: کاربرد المان ها تعریف فضا و مشخص کردن کاربرد یک بخش است. المان ها را می توانند از یک نقطه ی خاص شروع شوند و در نقطه ای که مورد نظر طراح است پایان یابند در این صورت می توانند نقش تعیین مسیر را نیز داشته باشند.
باکس: از نظر اکثر مردم سر درب ها سازه هایی دو بعدی هستند اما می توان به صورت حجم هم آن ها را طراحی کرد. یک باکس که برخی از وجه های آن حذف شده انتخاب مناسبی برای طراحی به عنوان سر درب است. تاثیر بصری یک طرح سه بعدی به مراتب بیشتر از طرح های دو بعدی است.
برش: برخی سر درب ها بخشی از خود ساختمان هستند در اینگونه موارد می توان با ایجاد برش در طرح اصلی سر درب را تعریف کرد.
حجم: گاهی اوقات سر درب حجمی است که به صورت الحاقی در تعامل با حجم اصلی قرار می گیرد. در این نوع طراحی از تکنیک های ترکیب حجم استفاده می شود.
ستون: ستون ها هم نقش سازه ای دارند و هم نقش دکوراتیو.، همچنین از دیرباز در طراحی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفتند.
شکاف: گاهی اوقات لازم نیست که سر درب را بخشی مجزا در نظر گرفت و به صورت مجزا طراحی کرد. می توان با ایجاد شکافی در ساختمان این طراحی را انجام داد.
صفحه: یکی از ساده ترین روش ها برای طراحی سر درب است. طراحی سر درب به شکل صفحه می تواند ترکیب آن صفحه با حجم اصلی ساختمان باشد. این صفحه می تواند با زوایا و ارتفاع دلخواه طراحی شود.
قوس: قوس هم مانند ستون از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از قوس بیشتر در نقش سازه ایست اما دارای کاربرد زیبایی شناسانه نیز هست. قوس و طاق در طراحی بسیاری از سر درب ها مورد استفاده قرار می گیرند

.کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

منتشرشده در مقالات
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

سردرب ساختمان پارکینگ

پوشش سقف سردرب

سردرب پارکینگ و ورودی , دکرا , شینگل , طرح سفال پرچین

جهت پوشش روی درب پارکینگ و ورودی از متریال ها و مصالح مختلفی استفاده میگردد. پوشش سردرب اصولا با طرح های متنوع و در شیب بندی های مدرن و متفاوت صورت می گیرد.اجرای سردرب هم از لحاظ زیبایی و هم از نظر حجاب ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

AGBD0069|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

موارد الزام استفاده از پوشش سردرب

درب پارکینگهایی که جک نصب شده است، اگه در مسیر بارش باران یا برف قرار گیرد، به مرور زمان خراب میشود یا کیفیت خود را از دست میدهد.به همین دلیل حتما باید برای جلوگیری از پوسیده شدن جکها سردرب نصب شود تا محفوظ بماند.اجرای سردرب میتواند با متریال های وارداتی و داخلی انجام میشود. معمول ترین ورق داخلی جهت پوشش سردرب ورقهای رنگی تایلی پرسی بام تایل و پرچین میباشد.
البته بعضی مواقع از ورقهای دکرا یا شینگل یا آندوویلا هم جهت پوشش سردرب ساختمانها وسردرب ویلاها استفاده میشود.
در طرح های اجرایی متنوعی که جهت پوشش سردرب مورد استفاده قرار میگیرد طرح چهار شیب بیشترمورد استفاده قرار میگیرد.

در مراحل اجرای سردرب باید بیشترین دقت روی درصد شیب سردرب ورودی و پارکینگ باشد به گونه ای که راس سردرب نه آنچنان گنبدی شکل باشد که باعث شود سردرب جلوی دید نمای ساختمان را بگیرد و نه خیلی درصد شیب پایینی داشته باشد که زمان بارندگی و برف نشینی مشکل آببندی ایجاد کند. در انواع طرح های سردرب که قبلا اشاره شده است سردربهایی که به شکل دوشیب و یا چهارشیب با شیب ملایم نصب میشوند بالاترین درخواست را از طرف کارفرماهای محترم داشته است.

BAJL7879|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

اجرای سردرب به شکل استاندارد

استاندارد سایبان سقف کاذب جهت پوشش سردرب 1/5 متر میباشد که با ورق دامپای روغنی یا رنگی نصب میشود.
جهت نمای حاشیه دور سردرب ها از ورقهای روغنی خم خورده و نورد شده در طرح های مدرن و متفاوت استفاده میشود.
شایان ذکر است که طرح چهارشیب جهت پوشش سردرب به شکل چینی یا مخروطی شکل، جلوه و چهره ی زیباتری دارد.
شرکت ویلانما جهت پوشش سردرب ها و کلیه سقفهای شیبدار طراحی رایگان ارائه میدهد.
        همراه :09123542790

منتشرشده در مقالات
چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 21:11

گالری سر درب

اجرای سردرب در اکثر نقاط ویلایی و حتی در داخل شهر جهت پوشش روی درب پارکینگ و ورودی ها استفاده میشود.از آنجا که نصب سردرب برای پوشش درب خانه های ویلایی و همچنین حجاب ساختمان ها حائذ اهمیت است ،سردرب زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.اجرای سردرب ورودی و پارکینگ روی نما و زیبایی ساختمانها و ویلاها نیز تاثیر زیادی دارد.اجرای سردرب تنوع در شکل متفاوت اجرایی نیز دارد . مثلا شکل اجرای دوشیب/چهار شیب/طرح چینی/طرح کتابی و انواع طرحهای دیگر را میتوان با توجه به سلایق مختلف روی سردربهای پارکینگ و ورودی اجرا کرد.شرکت ویلانما در راستای اجرای انواع سردرب ها در مدل های کلاسیک و مدرن با ارائه ی نقشه سه بعدی آماده ی ارائه ی اجرائیات انواع سقفهای شیبدار در سراسر ایران عزیز میباشد.

سقف شیبدار

سقف شیروانی

سقف ویلا

پیشانی ساختمان

سردرب ورودی و پارکینگ

انواع آلاچیق ها

با انواع متریال های

دکرا

آلمت

کلیه ورقهای سنگریزه ای

بام تایل

پرچین

ورق طرح سفال

کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد

09123542790

14200081058|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790   SDC13197|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790vilabam17|جنس ورق طرح سفال پرچین چیست ؟ 09123542790

منتشرشده در گالری
  ویلانما با بیش از19سال سابقه در زمینه اجرای کلیه سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات آماده خدمت گذاری با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790