Loading...
طراحی سه بعدی سقف ویلا

طراحی سه بعدی سقف ویلا

نوشته شده توسط شركت ويلانما(طراح و مجري سقف ويلا)

   

   
   

  شركت ویلانما طراح و مجری انواع سقفهای شیبدار

  اهمیت طراحی سقف شیبدار قبل از اجرا

  طراحی سقفهای شیب دار مهمترین بخش اجرای سقف ویلا میباشد . طراحی سه بعدی باعث میشود كه كارفرما قبل از اقدام به اجرای سقف شیبدار، تمام شده ی پروژه ی خود رو ببیند و قبل از استارت اجرایی نظر خود را در رابطه با طرح ارائه شده اعلام بفرماید تا قبل از اجرای كار تغییرات احتمالی نسبت به طراحی اعمال گردد. امروزه با توجه پیشرفت علم و تكنولوژی در رابطه با اجرای سقف شیبدار طراحی سقف ویلا نقش عمده ای را ایفاء میكند.
   

  پیشنهاد شرکت ویلانما

  پیشنهاد شركت ویلانما به كلیه كارفرمایان محترمی كه قصد اجرای سقف ویلا و یا هر نوع سقف شیبداری را مد نظر دارند این است كه قبل از هر گونه اقدامی از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند شوند لذا این امر باعث میگردد تا از هر گونه هزینه ی اضافه در رابطه با اجرای سقف شیبدار جلوگیری شود و همچنین با دریافت نقشه سه بعدی پروژه ی خود با خیال آسوده دستور استارت اجرایی را اعمال نمایند و طبق نقشه پروژه ی خود را تحویل بگیرند.
   IMG 1005

  گارانتی شرکتی

  شركت ویلانما با طراحی سه بعدی رایگان و ارائه گارانتی ١٠ ساله در رابطه با اجرای سقف شیبدار آماده ی ارائه ی خدمات در سراسر ایران با متد روز دنیا و طراحی طبق نظر و سلیقه ی كارفرمایان محترم میباشد.
   
  کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.
   
  در راستای اجرای بهینه ی انواع سقفهای شیبدار و ویلاها ، ارائه ی طراحی سه بعدی بهترین گزینه شناخته شده است.
   
  همراه: 09123542790

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،بالای میدان کاج، کوچه 12پلاک 37 طبقه سوم واحد 5

  دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

  دفتر غرب تهران: 02144385447

  کارخانه جنوب تهران : 02155315464

  شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

  ایمیل : vilanama20@gmail.com