Loading...
توضیح کلی در رابطه با سقفهای شیبدارشیروانی

توضیح کلی در رابطه با سقفهای شیبدارشیروانی

نوشته شده توسط شرکت ویلانما

  توضیح کلی در رابطه با سقفهای شیبدارشیروانی

  هدف از اجرای سقف شیبدار چیست؟

  * پوشش سقف سبک و مقاوم شیروانی برای ویلاها و همه ی سقفهای شیبدار
  * سقفی که طراحی و نمای زیبایی داشته باشد
  * پوشش سقف شیروانی مطمئن و محکم
  * سقف شیروانی با متریال کلاسیک و به روز

  با توجه به توان ماالی کارفرمایان در زمینه ی ساخت و پوشش سقف ویلا ، انتخاب نوع متریال جهت پوشش سقف ویلا نیز متغیر میباشد. متریال های پوششی جهت سربندی شیروانی سقف ویلا ، از ورقهای معمولی و کلاسیک قابلیت استفاده جهت پوشش سقف را دارد.

  تفاوت استفاده از انواع ورقها

  جهت پوشش سقف کارخانه ها که فقط استحکام و عایق بودن و آب بند بودن سقف شیبدار اهمیت بالاتری دارد ، بیشتر از ورقهای طولی برش معمولی مثل سینوسی/ذوزنقه و شادولاین استفاده میشود. در پوشش سالن ها وسوله ها نیز به همین منوال است.اما در سقفهای ویلایی علاوه بر توجه به استحکام و عایق بندی و آب بندی سقف شیبدار به زیبایی و خاص بودن نمای ویلا و همچنین عمر طولانی متریال های اجرایی توجه خاصی از سوی کارفرما صورت میگیرد.

  تشخیص لزوم انتخاب متریال با کیفیت

  خوشبختانه اخیرا" در ایران نیز مثل کشورهای دیگر ، کارفرمایان دوست دارند متریالی جهت پوشش ویلایشان انتخاب کنند که هم گارانتی و عمر بیشتری داشته باشد و هم اینکه طراحی ، کیفیت و زیبایی خاصی داشته باشد .کسانی که جهت پوشش سقف شیبدار خود به این شکل عمل میکنند مطمئنا" یک بار برای همیشه هزینه میکنند.

  متریال های با کیفیت جهت پوشش سقف شیروانی

  از جمله متریال هایی که هم میتواند پوششی عالی وبا زیبایی خاصی داشته باشد ورقهای سنگریزه ای وارداتی و همچنین ورقهای طرح سنگریزه ای کلاسیک داخلی  هستند که به دلیل تایلی تولید شدنشان هم شکل زیباتری دارند و هم عمر بالایی دارند و از نظر آب بندی نیز مورد تایید کارشناسان هستند.
  با توجه به شناختی که خدمتگزاران شرکت ویلانما در رابطه با متریالهای درجه یک وارداتی و داخلی دارند و همچنین با توجه به سابقه و رزومه ی کاری این شرکت و استفاده از اکیپ های تعلیم دیده در مورد اجرای کار/ شما میتوانید با یک انتخاب صحیح  از مشاوره و طراحی رایگان شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای انواع سقفهای شیبداربهره مند گردید و ازامتیاز گارانتی اجرایی 5 ساله  توسط شرکت ویلانما بهره مند شوید .

  خدمات شرکت ویلانما در سراسر کشور و در سریع ترین زمان ممکن جهت اجرا و تحویل پروژه  اعمال میگردد.

  jaket for gable roof

  کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد .

      با ما در ارتباط باشید           09123542790

  شرکت ویلانما با دردست داشتن انواع رزومه های اجرایی در اکثر مناطق ویلایی کشور، آماده ی ارائه ی خدمات تولیدی متریال پوشش سقف،اجرای پروژه ی شما با گارانتی 5 ساله از خرپاسازی تا نصب کامل را به عهده  میگیرد.

  تماس با ما

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،بالای میدان کاج، کوچه 12پلاک 37 طبقه سوم واحد 5

  دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

  دفتر غرب تهران: 02144385447

  کارخانه جنوب تهران : 02155315464

  شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

  ایمیل : vilanama20@gmail.com