چهارشنبه, 08 خرداد 1398 05:17

ورق دکراچیست؟

ورق دکرا, تایل دکرا, دکرا نیوزلندی, ورق سنگریزه ای

ban5

اولین محصول وارداتی از کشور صنعتی نیوزلند که کیفیت جهانی دارد با نام تجاری دکرا معروف است.ورق دکرا از جنس گالوالیوم,آلوزینک,آلیاژ مس,آنتی باکتریال,رزین دومیکرونی,اکرولیک پرایمر و سنگریزه های طبیعی تشکیل شده است.ورق دکرا به دلیل دارا بودن وزن سبک و قابلیت انعطاف و مقاومت عالی در برابر باران و تگرگ از بهترین محصولات وارداتی شناخته شده است.ورق دکرا بهترین گزینه برای پوشش انواع سقفهای شیبدار میباشد .محصول دکرا به دلیل سازگار بودن با محیط زیست و تایید کارشناسان و همچنین گارانتی طولانی از طرف شرکت دکرا بهترین محصول وارداتی از نظر لایه های تلفیقی و کیفیت میباشد.

نحوه ی زیرسازی ورق سنگریزه ای دکرا

زیرسازی ورق دکرا پس از خرپاسازی و آهن کشی، با چوب چهار تراش روسی شاسی کشی و تیرریزی میگردد.همچنین ورق دکرا به دلیل پوشش دهی عالی قابلیت اجرا و نصب در کمترین درصد شیب را دارد.ورق دکرا به دلیل داشتن لایه آلوزینک حدود 20 در صد گرمایش درسقف شیبدار ایجاد میکند وهمین امر باعث میشود تا زمان برف نشینی روی سقف ، برفها به آرامی آب شوند و از شیب سقف سرازیر شوند.

تاریخچه ی ورق دکرا

متریال دکرا از سال 1380 از کشور صنعتی نیوزلند وارد ایران شده است و با گذشت نزدیک به دو دهه از وارد شدن این محصول ،هنوز هم تازگی خاص خود را دارد و مشتریان همچنان در صدد اجرای ورق دکرا برای پوشش سقف ویلای خود را دارند.شرکت ویلانما با داشتن بهترین رزومه های اجرایی ورق دکرا در اکثر مناطق ویلایی کشور و همچنین با در دست داشتن اکیپ اجرایی تعلیم دیده ماهر جهت اجرای ورق دکرا، آماده ی ارائه خدمات فروش و اجرای ورقهای دکرا و انواع متریال های وارداتی و داخلی در سراسر کشور میباشد.لطفا" پیش از هر اقدامی در جهت پوشش سقف ویلای خود ، از مشاوره ی رایگان شرکت ویلانما بهره مند شوید.

چرا با توجه به قیمت بالای متریال دکرا هنوز هم از دکرا استفاده میشود؟

کاملا مشخص است که هیچ گرانی بی علت نیست, امروزه مردم علاقمند هستند که یک بار هزینه کنند برای همیشه. در طول 20 سال زمانی که از وارد شدن ورق دکرا میگذرد هنوز هم که از کنار پروژه های اجرایی با جنس دکرا میگذریم انگار که همین امروز اجرا شده است و به نوعی تازگی دارد. سنگریزه های طبیعی که در لایه های دکرا وجود دارد باعث شده که کار طبیعی جلوه کند و عدم تغییر رنگ در این محصول باعث تازگی و طبیعی شدن جلوه ی کار شده است.همچنین مدل پرس این ورق که به صورت تایلی روی هم قرار میگیرند نیز باعث شده تا به زیباییه چهره ی کار افزوده شود.علاوه بر زیباییه ظاهری در ورق دکرا , نوع جنس منحصر به فرد این محصول نیز ما را به تامل وا میدارد چون در یک ورق با ضخامت 50/. هشت لایه به صورت تلفیق با سلیقه ی زیاد گنجانده شده و کسی که حاضر به خرید این محصول مینماید در واقع با یک تیر 8 نشان میزند.

photo 2017 01 08 21 23 39

کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد

 

 

منتشرشده در مقالات