از ساختار اجرایی ورقهای سنگریزه ای چه اطلاعاتی دارید؟

ورق سنگریزه ای دکرا,ورق طرح سفال پرچین,ورق شینگل لانه زنبوری

 

مراحل اولیه ساخت ویلا

همانطور که میدانید برای ساخت ویلا ابتدا نیاز به اجرای فونداسیون داریم ، کیفیت و چگونگی ضخامت فونداسیون نیز با توجه به ابعاد ویلا و طبقاتی دارد که قرار است روی فونداسیون پیاده شود. طوری که تحمل وزن اسکلت یا بتن را داشته باشد.

مرحله اسکلت بندی 

بعد از آماده سازی فونداسیون نوبت به نصب پایه ستون میرسد که هم میتواند تیرآهن باشد، هم میتواند پایه ی بتنی باشد. بعد از آنکه ستون ها بر اساس نقشه بالا رفتند باید کلاف بندی روی ستون ها صورت بگیرد.

مرحله خرپاسازی و تیرریزی پروفیل

بعد از کلاف بندی سقف وظیفه اجرایی شرکت ویلانما جهت استارت پروژه شروع میشود.در این مرحله نوبت خرپاسازی با پروفیل میرسد.سیستم خرپا با پروفیل 40*80 صورت میگیرد که داخل خرپا با توجه به نوع طراحیه صورت گرفته با پروفیل 40*80 انجام میشود.پس از خرپاسازی و انجام زنبوری داخل خرپا، نوبت به تیرریزی روی خرپا میرسد که اصولا با پروفیل 40*80 به فاصله 60 سانتی متر اجرا میشود که این مرحله برای آماده سازی شاسی کشی چوب میباشد.

مرحله چوب کشی

جهت اجرای ورق سنگریزه ای در این مرحله باید شاسی کشی چوب چهارتراش روسی روی پروفیل ها صورت بگیرد.

مرحله عایق بندی

در مرحله بعدی نوبت عایق سقف است که اصولا با عایق پشم سنگ دو اینچ دانسیته 30 با فویل آلومینیوم و توری مرغی پوشش داده میشود.

مرحله تیرریزی چوب

بعد از عایق بندی نوبت تیرریزی چوب چهارتراس روسی 40*50 میباشد که به فاصله 36 سانتی متر با میخ جذب چوب شاسی کشی میشود.

مرحله نصب ورق سنگریزه ای

پس از اینکه نصب عایق بندی و چوب کشی تکمیل شد، به مرحله ی آخر و مهم سقف شیروانی یعنی نصب ورق سنگریزه ای روی چوب تیرریزی میرسیم که این عمل از قسمت پایین شیب کار به شکل منظم از پایین به بالا نصب میشود.ورقهای سنگریزه ای (دکرا،کینگستون،تاپ تایل،متروتایل) همگی در ابعاد 40 سانتی متر * 1/37 سانتی متر تولید و یا وارد میشود و هر 2.2 آن یک متر مربع سقف را پوشش میدهد. در عملیات نصب ورقهای سنگریزه ای به دلیل اینکه جنس این ورق قابل انعطاف میباشد باید توسط اکیپ اجراییه با سابقه و تعلیم دیده انجام شود. چون این محصول به صورت تایلی پرسی تولید میشود ، زمان نصب ورق باید با دقت زیادی اعمال شود. شرکت ویلانما با در دست داشتن اکیپ اجراییه تعلیم دیده و با توجه به داشتن رزومه های اجرایی در اکثر مناطق ویلایی کشور ، آماده ی ارائه خدمات با گارانتی کیفیت و آب بندی به مدت 5 سال میباشد. در راستای اجرای انواع سقفهای شیروانی بهترین عملکرد طراحی سقف شیبدار قبل از اجرا میباشد که شرکت ویلانما در این راستا اقدام به طراحی سقف ویلا به صورت رایگان در خدمت عموم مردم ایران در کلیه ی مناطق ویلایی میباشد.

 

LostFile_JPG_449864| سقف شیبدارفلزی مدرن - ویلانما 09123542790

 

 

پیش از هر اقدامی در رابطه با سقف ویلا از مشاوره و راهنماییهای رایگان شرکت ویلانما بهره مند شوید تا سقف ویلای شیک و مورد پسند خودتان به وقوع بپیوندد.

شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریالهای وارداتی و داخلی با گارانتی فروش و اجرا در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.

با ما در تماس باشید.

09123542790

مشاور شما :  مهدی نوبخت

منتشرشده در مقالات