Loading...
شرکت ویلا نما

شرکت ویلا نما

شركت ویلانما از سال ١٣٧٩ شروع به فعالیت در زمینه تولید، فروش و اجرای انواع متریالهای شیروانی از جمله ورقهای طرح سفال نموده است ، همچنین این شركت نمایندگی فروش كلیه متریالهای وارداتی مانند دكرا، شینگل و آندوویلا را در دست دارد و اجرای كلیه متریالهای وارداتی و داخلی را با ٥ سال گارانتی بی قید و شرط به عهده گرفته است. جهت اعتماد بیشتر به شركت ویلانما، از رزومه های اجرایی این شركت در اكثر مناطق ویلایی كشور بازدید به عمل آورید

هر آنچه که در مورد آندولین و آندوویلا باید بدانیم:

ورقهای آندولین و آندوویلا نیز از متریالهای سقفهای شیبدار هستند که برای سقف هر خانه  یا ویلایی قابل استفاده می باشند. این متریالها از یک فناوری منحصر به فرد برخوردار هستند که الیاف سلولزی و قیر انتخابی را ترکیب کرده و به صورت استاندارد روی چوب osb نصب میشوند.محصولات با کیفیت واستاندارد و رضایت بالای مشتریان باعث شده است که شرکت آندولین جزو نفرات اول در صنعت تولید متریال سقف شیروانی در جهان باشد. امروزه میلیون ها نفر در بیش از 120 کشور در سراسر دنیا اعتماد پوشش سقف شیروانی خانه ها و ویلاهای  خود را به سیستم سقف شیبدار آندولین و آندوویلا میسپارند.
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 03:30

سقف بام شیروانی چگونه است؟

سقف شیروانی چگونه است؟

سقف شیروانی  دارای دو سطح شیبدار است که در یک خط الراس در کنار هم قرار می گیرند. دو ضلع شیب دار که  دیوارهای انتهایی ایجاد می کنند که دارای یک ضلع مثلثی است و با نام شیروانی یا سقف شیبدار معروف هستند. همچنین می توان آن را  به عنوان دیوارمثلثی شکل دوشیب در نظر گرفت که بین دو طرف شیب دار تقاطع رخ می دهد. ذکر این نکته حائذ اهمیت است که این شیب ها بسته به طراحی و موقعیت سازه می توانند از اندازه های مختلفی برخوردار باشند و سازه های ویلایی بزرگتر گاهی اوقات می توانند دارای دو یا چند شکل دیگر برای اضافه کردن ساختار و عمق بیشتر باشند.

پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 03:30

اجرای متریال ورق آندولین و آندوویلا

 

اجرای متریال ورق آندوویلا و آندولین

از دیگر متریال های وارداتی ورق آندولین و آندوویلا میباشد.این محصول از کشورترکیه وارد میشود. طریقه ی اجرای استاندارد این محصول جهت پوشش انواع سقفها به این صورت است که پس از خرپاسازی با پروفیل از چوب وارداتی (او اس بی) جهت پوشش زیرسازیه این محصول استفاده میگردد و ورق آندولین یا آندوویلا با میخ مخصوص روی این چوب نصب میشود.محصول آندوویلا یا آندولین از ایزوگام اشباع شده تشکیل شده است.

پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 03:30

نما و دامپای دور سوله

نما و لمبه دور سوله

در رابطه با اجرای سوله و تیرریزیهایی که روی سقف شیبدار آن صورت میگیرد،جهت پوشش و کاور کردن دور سوله از نما و لمبه یا همان ابزار و دامپا استفاده میشود .استفاده از نما لمبه و رنگ آمیزی آن با رنگهای دلخواه جلوه ی خاصی به سوله میدهد. از این رو برای اکثر سوله ها  مخصوصا" سوله هایی که برای مواد غذایی یا کارهای خاص مونتاژ و نصب میشود، جهت زیبایی نمای آن از نما و لمبه استفاده میشود.شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای پوشش سقف سوله و نما لمبه و انواع سقفهای شیبداربا بیش از 16 سال تجربه اجرایی دارد.جهت اجرای انواع سقفهای شیبدار با شرکت ویلانما در ارتباط باشید.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد،خ سرو غربی، خ  ریاضی بخشایش،خ 13 غربی

دفتر مرکزی شمال تهران :  02122338952

دفتر غرب تهران: 02144385447

کارخانه جنوب تهران : 02155315464

شماره تماس مستقیم مدیرعامل ویلانما : 09123542790   مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com