تخصص شرکت ویلانما در چه زمینه هایی از شیروانی میباشد؟

 

شینگل,دکرا,ورق طرح سفال پرچین,آندوویلا

 

سوابق شرکت ویلانما

شرکت ویلانما از سال 1379 با در دست داشتن اکیپ اجراییه با سابقه در زمینه ی اجرای انواع سقفهای شیروانی شروع به فعالیت کرده است. به یاری خدا در این سالهای پر فراز و نشیب پروژه های اجراییه متعددی در اقصی نقاط کشور در

دست اجرا داشته ایم و با در دست داشتن علم دتایل اجرایی توانستیم رزومه های کاری بسیاری را در جای جای کشور به نحو احسن تحویل کارفرما نماییم.

متریالهای اجرایی ویلانما

درابتدای امر متریال های محدودی از قبیل آردواز سیمانی,ورق سینوسی و ذوزنقه در دست اجرا داشتیم اما با پیشرفت تکنولوژی با وارد شدن انواع متریال ها جهت اجرای شیروانی ، توانستیم نمایندگی اکثر ورقهای وارداتی را در دست داشته باشیم

که باعث شد هم در زمینه ی فروش و هم در زمینه ی اجرا , فعالیت گسترده ای دراکثر مناطق ویلایی کشور داشته باشیم.

رزومه های اجرایی شرکت ویلانما

بیشترین اجراییات شرکت ویلانما در منطقه ویلایی لواسانات بوده است ، طوری که به مدت حدود 10 سال در منطقه لواسانات استقرار چند اکیپ اجرایی داشته ایم که با انواع کارفرماها با ایده های متفاوت در زمینه ی طراحی شیروانی ارائه ی

خدمات نموده ایم.انواع ورقهای شیروانی از قبیل ورقهای طرح سفال, طرح سفال پرچین,ورق دکرا, سفال طبیعی و خیلی متریال های دیگر در لواسانات با انواع مدلهای متنوع تحویل کارفرماها داده ایم. در داخل منطقه تهران نیز فعالیت های

شیروانی شرکت ویلانما در زمینه ی اجرای آلاچیق در ضلعهای مدرن و متفاوت صورت میگیرد و همچنین اجرای سردرب ورودی و پارکینگ و نمای پیشانی ساختمان نیز به صورت متعدد توسط شرکت ویلانما اجرا شده است. البته ناگفته نماند که

در مناطق شمال تهران مثل  پاسداران,نیاوران و غیره اجرای سقف شیروانی هم داشته ایم.

نمایندگی متریالهای وارداتی

اخیرا" متریالهای جدیدی نیز از کشورهای مختلف وارد ایران شده از قبیل شینگل و آندوویلا که از ترکیه وارد شده است,ورق سنگریزه ای آلمت که از نیوزلند وارد شده و همچنین متروتایل بلژیک و تاپ تایل کره هم متریالهای هستند که کیفیت

خوبی دارند و دارای تضمین کیفیت هستند که شرکت ویلانما نمایندگی فروش و اجرای این ورقها را نیز با گارانتی 5 ساله ی اجرایی به عهده گرفته است.شرکت ویلانما سعی دارد در جهت فروش و اجرای متریال ها ,بهترین پیشنهادات خود را به

مشتری و کارفرما ارائه نماید تا با انتخابی مطمئن و خیالی آسوده سقف ویلای خود را پوشش نماید. شرکت ویلانما جهت مشاوره رایگان در خدمت تمامی کارفرمایان محترم در اقصی نقاط کشور میباشد. با شرکت ویلانما همراه باشید.

مختصری از رزومه های اجرای شیروانی توسط شرکت ویلانما

اجرای سقف ویلای آقای کاشانی واقع در منطقه ی آبسرد دماوند , خ خلیج فارس,گلستان پنجم

 NBVY6769|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

اجرای سقف شیروانی مهندس حنیفی واقع در منطقه آینه ورزان خ محمدی

 IMG_1436|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

اجرای سقف شیبدار آقای آذری واقع درمنطقه  دماوند,گیلاوند,بعد از پل شلمبه,شهرک اسلام آباد

 XFJB1087|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

اجرای 11 مورد سقف ویلا واقع در منطقه گیلاوند, شهرک باغ آلو با مدیریت مهندس جلالیان

 UDFF6382|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

اجرای سقف ویلا واقع در منطقه فشم,زایگان, ویلای آقای فراهانی

 XOJX3280|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

اجرای سقف شیروانی چهارشیب واقع در منطقه فشم ,روته , ویلای آقای هدایتی

 

اجرای سقف شیبدار جهت ویلا واقع در منطقه ی فشم,حاجی آباد,ویلای مهندس شعیبی

 g23-2l|آیا جنس آندوویلا از الیاف طبیعی میباشد؟09123542790

 توصیه های شرکت ویلانما در رابطه با سقف شینگل و دکرا

نحوه نگهداری سقف خود و صرفه جویی در هزینه

با وجود نقش مهمی که یک سقف در محافظت از خانواده خود ایفا می کند ، بیشتر افراد توجه نمی کنند و فقط در صورت اشتباه پیش می روند. سقف دوباره کاری یک امر نسبتاً گران است که باید با اطمینان از این که تعمیر و نگهداری سقف به ترتیب انجام می شود ، از آن جلوگیری کرد. نگهداری به موقع به طولانی شدن عمر سرویس بام ، مواد ضد آب و ناودان برداشت آب کمک می کند .

 

چرا باید سقف خود را حفظ کنید؟

جدا از طولانی شدن عمر سرویس سقف ، از مزایای دیگر می توان به نگهداری به موقع سقف اشاره کرد. به عنوان مثال ، یک سقف خوب نگهداری شده به معنای این است که هیچ ماده خارجی (آب ، خاک یا باد) راه خود را به درون ساختار پیدا نمی کند. ثانیا ، حفظ سقف شما به شما کمک می کند تا هم در هزینه و هم در پس انداز خود صرفه جویی کنید. این امر به این دلیل است که تعمیر و نگهداری سقف ارزانتر از آن است که کل سقف را جایگزین کنید. علاوه بر این ، نگهداری سقف به دلیل محافظت از زون های قدیمی سقف از محل دفن زباله به حفاظت از محیط زیست کمک می کند. و در آخر اینکه ، یک سقف به خوبی نگهداری شده به حفظ ارزش زیبایی شناختی ساختمان شما کمک می کند.

 

تعمیر و نگهداری سقف چیست؟

در مورد نگهداری سقف ، چندین کار باید انجام شود:

بررسی سقف خود برای تعیین بهترین مسیر عملی که باید انجام شود. در بعضی مواقع ، خوب است که برای مشاوره با یک متخصص پشت بام مشورت کنید.

تمیز کردن زباله ها برای جلوگیری از هرگونه انسداد در روده ها.

شاخه های درخت حلق آویز باید قطع شود تا ضایعات جمع شده روی پشت بام کاهش یابد.

سرانجام ، تعمیرات لازم باید به موقع انجام شود تا احتمال تخریب و نشت بیشتر در پشت بام کاهش یابد.

نحوه حفظ انواع مختلف سقف شیروانی

تعمیر و نگهداری سقف زونا

زباله های تمیز: هر سقف با گذشت زمان موظف به جمع آوری زباله ها است. به همین ترتیب ، برای جلوگیری از خراب شدن سقف ، باید آوارها از پشت بام پاک شود.

بررسی خزه و جلبک: هر دو جلبک و جلبک سرعت زوال را تسریع می کنند و در صورت وجود روی سقف باید از بین بروند. برای از بین بردن آنها می توان از نوارهای روی یا سرب استفاده کرد.

بازرسی سقوط و دودکشهای پشت بام: باید از بازرسی درمورد برخورد فلزی و نواحی دودکش برای اطمینان از عدم آب در داخل خانه اطمینان حاصل کرد.

زونا را بررسی کنید: زون های آسیب دیده باید جدا شوند در حالی که هر نوع سستی مجدداً میخ بزنید.

بازرسی از رودخانه ها : این کار برای اطمینان از این است که هیچ گونه آوار باقی نماند در جریان آب باعث ایجاد جریان برگشتی به پشت بام شود.

چگونه می توان یک سقف کاشی کاری را حفظ کرد

سقف را بازرسی کنید - باید سقف شما در مورد ترک های جزئی مو قبل و بعد از شستشوی شدید مورد بازرسی قرار گیرد.

کاشی ها را تمیز کنید - کاشی ها یک محیط مناسب برای جلبک ها را فراهم می کنند. به همین ترتیب ، آنها باید با قدرت کم فشار تمیز شوند.

زباله ها را پاک کنید - تمیز کردن زباله ها و بریدن شاخه های درختان بزرگ به تمیز نگه داشتن روده ها کمک می کند تا جریان آب اجازه یابد.

تعمیر کاشی ها - برای محافظت از فضای داخلی خانه ، کلیه کاشی های آسیب دیده باید تعویض شوند.

حفظ یک سقف شیبدار

سقف خود را تمیز کنید : تمیز کردن برای هر سقف ضروری است و باید از بین بردن زباله ها انجام شود تا آب آزادانه جریان یابد.

قرار دادن دقیق تجهیزات : هر ماده ای که در پشت بام قرار می گیرد باید با دقت انجام شود تا از آسیب دیدن جلوگیری شود. همچنین تجهیزات باید به خوبی چسبانده شوند تا از امنیت آن اطمینان حاصل شود.

از ایجاد استرس ناخواسته خودداری کنید : تجهیزات سنگین را نباید روی یک سقف مسطح قرار دهید زیرا باعث آسیب به APP و پارگی غشاها می شود.

تعمیر سقف تخت: باید به طور مداوم سقف آنها را بازرسی کند و به موقع تعمیرات لازم را انجام دهد.

چگونه می توان یک سقف ورق آهنی را حفظ کرد

تمیز کردن سقف: برای اطمینان از وجود زهکشی کافی ، باید سقف تمیز شود.

فلزات جداگانه: فلزات باید جداگانه نگهداری شوند. این امر باعث می شود فلزات از طریق خوردگی الکترولیتی تجزیه نشوند.

تمیز کردن سطوح بدون پوشش : چنین سطحی باید به طور متناوب شستشو داده شده و رنگ آمیزی شود تا طول عمر آن بیشتر شود.

ورق های زنگ زده را تعمیر کنید : این سطوح باید شسته و شستشو داده شود تا آستر فلز اعمال شود.

کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری سقف را انجام دهید و انجام ندهید

سقف شینگل و دکرا

چه کاری انجام دهیم تا سقف شیبدار عمر بیشتری داشته باشد؟

به دنبال یک متخصص خبره / سقف معتبر باشید - یک متخصص سقف شما را در زمینه بهترین مواد سقف برای استفاده در هنگام حفظ سقف راهنمایی می کند.
همیشه بازرسی های منظم بام را انجام دهید - همیشه بازرسی دوره ای سقف را برنامه ریزی کنید. همچنین ، بلافاصله بعد از فصول بارانی ، باد شدید یا خشک سقف خود را بازرسی کنید.
مطمئن شوید که روده ها را مرتباً تمیز می کنید - این روده ها را برای جریان بهتر آب باران پاک می کند.
تعمیرات فعال را انجام دهید - زونا های سقفی شکسته یا آسیب دیده ، کاشی های سنگی و ورق های آهنی را جایگزین کنید.
اطمینان حاصل کنید که سقف از آوار باقی مانده است .
یک سیاست کنترل حرکت در پشت بام داشته باشید - این تضمین می کند که سقف فقط در صورت لزوم قابل دسترسی است.
از پیمانکار خود ضمانت نامه کاری بخواهید - این مهم است زیرا به شما امکان می دهد با پیمانکار خود تماس بگیرید تا سقف خود را در هر زمان و بدون هزینه اضافی برطرف کند.
آنچه نباید انجام شود
از انجام بازرسی سقف به خودی خودداری کنید.
از شستشوی سقف خودداری کنید.
از تأخیر در تعمیرات سقف خودداری کنید.

چه موقع برای نگهداری سقف با یک متخصص تماس بگیرید؟

به همان اندازه که ممکن است حفظ سقف شما ساده به نظر برسد ، همیشه توصیه می شود به دنبال یک متخصص پشت بام باشید تا شما را از طریق تعمیر و نگهداری و / یا تعمیر راهنمایی کند. پیمانکاران بام تضمین های کاری را می دهند که در طی سالهای متمادی انجام می شود. چنین تضمینی به شما کمک می کند تا پس انداز کنید زیرا تعمیرات پشت بام را بدون هیچ هزینه اضافی انجام می دهید. همیشه درخواست کنید و از ضمانت طرحی برای تعمیر و نگهداری سقف خود استفاده کنید.در صورت از بین رفتن بیش از حد گرانول باید به متخصص سقف زنگ بزنید. اگر متوجه تعداد انبوهی از گرانول ها بر روی روده ها یا حفره های فرعی هستید ، با یک متخصص تماس بگیرید زیرا این می تواند نشانه مشکل باشد. ثانیا ، در صورت وجود هر بخشی از سقف که مفقود شده است ، از یک متخصص دعوت کنید. معمولاً پس از بارانهای شدید ، بعضی از ناخن ها ظاهر می شوند و منجر به خسارت می شوند.
 

نتیجه

نگهداری سقف ممکن است برای بسیاری از افراد مانند کار تکراری به نظر برسد. اما لازم است اگر در دراز مدت هم هزینه و هم در هزینه صرفه جویی شود. هرگونه آسیب در سقف ممکن است در دراز مدت برای کل سازه مضر باشد. به این ترتیب ، یک خانه دار باید اطمینان حاصل کند که بازرسی ها و تعمیرات به صورت حرفه ای انجام می شود.
 
DECRA - فولاد اصلی با روکش سنگی
DECRA سیستم بام فولادی با روکش سنگی است. خط تولید DECRA نشان دهنده ترکیبی کامل از بیش از 50 سال تحقیق و تجربه عملی است. ارائه بهترین طراحی و عملکرد و طراحی مهندسی همان چیزی است که سیستم های بام DECRA درمورد آن قرار دارند. سیستم های بام DECRA در ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند
 
DECRA Roofing Systems دارای تاریخ فریبنده ای است که به جنگ جهانی دوم باز می گردد. بمب گذاری های مکرر در خاک انگلیس توسط لوفت وافه آلمانی نیاز فوری به بازسازی بسیاری از ساختمان ها به سرعت و به راحتی از مصالح ساختمانی ایجاد کرد. در حالی که فلز موجدار داروی سریع برای بازسازی ساختمانهای آسیب دیده بود ، حملات بمبگذاری عصرانه همچنان تهدیدآمیز بود. Luftwaffe برای کمک به روشنایی اجرای بمباران ، برای شفاف سازی اتاق های مختلف شلیک کرد. دولت انگلیس مجبور شد شرکتی را پیدا کند تا یک ماده پوشش محافظ جایگزین را تهیه کند. شیمیدانان صنعتی از شرکت Decra Spray در کنت ، انگلیس با ایجاد یک پوشش امولسیونی مشکل را کاهش دادند.
 
در طول جنگ ، این پوشش از انبارهای با ارزش مواد غذایی که برای دستیابی به پیروزی حیاتی بودند ، محافظت می کرد. در سالهای پس از جنگ ، تلاش های مختلفی برای از بین بردن روکش کارکردی انجام شده بود که هدف آن بوده است. اما ، این پوشش چنان با فولاد پیوند خورده بود که حذف تقریباً غیرممکن بود. با شواهدی مبنی بر اینکه فلز زیرین به خوبی حفظ شده است ، بسیاری از آنها دوباره مورد بررسی قرار داده اند که این پتانسیل برای استفاده تجاری و در نهایت مسکونی است.
 
با گذشت سالها ، DECRA Roofing Systems پیشرفت هایی در روش های تولید ، سبک ، رنگ و نصب دارد اما منشاء این محصول برای همیشه یک راه حل مبتکرانه خواهد بود که بیش از 50 سال در سراسر جهان از آن بهره مند شده است
 
 
دکرا لرزش
 
DECRA Shake در عین دوام و ماندگاری ، زیبایی و غنای لرزش سرو را به شما می دهد. این محصول برتر در رنگهای متنوعی تضمین شده برای تکمیل هر طرح رنگی موجود است.
 
 
DECRA Shake XD با تقلید از زیبایی های کلاسیک و جزئیات معماری لرزش چوب ضخیم ، روستایی و دست شکاف ، دارای یک سیستم اتصال دهنده منحصر به فرد است و مستقیماً روی عرشه نصب شده است.
 
DECRA® TILE
 
کاشی DECRA با ارائه زیبایی و سبک کاشی مدیترانه ای ، زیبایی خاصی را به هر خانه می بخشد. با داشتن شهرت دیرینه برای عملکرد ، طول عمر و تطبیق پذیری ، یک جایگزین ایده آل و سبک وزن برای محصولات سنتی کاشی است.
 
DECRA® VILLA TILE
 
کاشی ویلا کاشی DECRA با ارائه یک محصول منحصر به فرد و ممتاز ، زیبایی ، ظرافت و جزئیات معماری کلاسیک از کاشی ایتالیایی دنیای قدیمی را به نمایش می گذارد. کاشی ویلا کاشی با دوام ، سبک و یک بشکه واقعی ، از این رقابت پیشی می گیرد. این یک جایگزین عالی برای کاشی های سفالی و بتونی در مناطقی است که هوای یخ زدگی در آن وجود دارد.
 
DECRA® SHINGLE XD
 
DECRA زونا XD از نظر ظاهری غنی و جسورانه از یک زونا سنگین معماری در وزن کمی برخوردار است. DECRA Shingle XD با لبه های برش ضخیم و خطوط سایه عمیق و مشخص ، ابعاد بیشتری و ظاهری مستحکمی را فراهم می کند. این پروفایل جذابیت فوق العاده ای را به خانه های سنتی به سبک اضافه می کند و برای کسانی که ظاهر زونا های چوبی سنگین را ترجیح می دهند ایده آل است.
 
 
 

لازم به ذکر است که داشتن سوابق اجرایی توسط کارفرما و رویت پروژه های اجرا شده توسط پیمانکار، به کارفرما این امکان را میدهد که با اطمینان کامل و خیال آسوده پروژه خود را جهت اجرا به دست پیمانکار با سابقه بسپارد . امید است 

با ارائه ی بهترین متریال ها و پشتیبانی 5 ساله به جهت گارانتی محصول و خدمات بتوانیم با کارفرمایان محترم همراه باشیم.

منتشرشده در مقالات

مقایسه ی سقف شیب دار آندوویلا با سقف شیب دار طرح سفالی


شاید به دلیل تنوع زیادی که سقف های شیب دار دارند نتوانید بهترین نوع آن ها را انتخاب کنید از این رو قصد داریم در ادامه ی این مقاله به بررسی دو نمونه از سقف های شیب دار آندوویلا و طرح سفالی بپردازیم و آن ها را با یکدیگر مقایسه کنیم تا با این دو نوع سقف شیب دار به خوبی آشنا شوید .
جنس ورقه های آندوویلا از مواد اولیه طبیعی می باشد خاصیت و ویژگی که این مواد اولیه طبیعی دارند این است که با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگاری دارند چرا که در ساخت ورق های آندوویلا از مواد طبیعی بیتومن و الیاف سلولزی استفاده شده است و برای اینکه این نوع از ورق ها ضد آب و کاملا مقاوم و مستحکم باشند از نوعی رزین  و رنگ دانه های طبیعی نیز در آن استفاده شده است .
وزن هر متر مربع از ورق های آندوویلا 3.5 کیلوگرم می باشد درنتیجه می توان گفت یکی از ویژگی های منحصر به فرد ورق های آندوویلا سبک بودن آن ها می باشد به گونه ای که توانسته اند اولین رتبه در کم وزن ترین پوشش سقفی را از آن خود کنند . ویژگی کم وزن بودن ورق های آندوویلا به افزایش سرعت در بارگیری ، تخلیه و نصب آسان آن ها کمک ویژه و بسزایی کرده است و از آن جایی که جنس ورق های آندوویلا از مواد طبیعی شامل یتومن و الیاف سلولزی می باشد ، از انعطاف فوق العاده بالایی برخوردارند .
ورق های آندوویلا در تحمل بیشترین وزن حرف اول را در بین تمامی انواع ورق های مورد استفاده در پوشش سقف های شیب دار می زنند چرا که قادرند به طرز فوق العاده شگفت انگیز و منحصر به فردی وزن 350 کیلوگرم را تحمل کنند و این میزان تحمل وزن واقعا فوق العاده می باشد . از این رو چنین قابلیت تحمل وزنی که ورق های آندوویلا دارند باعث می شود اگر شخصی در زمستان بر روی سقف رفت تا برف ها را پارو کند به راحتی بتواند بر روی این نوع سقف راه  برود و بدون ترس از شکستگی کار خود را انجام دهد و برف ها را پارو کند .
یکی دیگر از مزایای سقف های آندوویلا عایق صدایی است که در آن ها به کار رفته است چرا که این نوع از سقف ها می توانند در برابر 40db بهترین عایق صدا باشند ، چنین ویژگی برای افرادی که در مناطق شمال کشور زندگی می کنند بسیار کارایی دارد چرا که در مناطق شمالی کشور بارش باران بسیار زیاد می باشد و استفاده از پوشش های سقفی آندوویلا باعث می شود هیچ صدایی ناشی از برخورد قطرات باران با سقف وارد محوطه ی داخلی خانه نشود حتی زمانی که شرایط جوی به صورت ویژه ای تغییر می کند به شکلی که بارش تگرگ آغاز می گردد با وجود سقف شیب دار آندوویلا هیچ صدایی از برخورد دانه های تگرگ با سقف وارد محوطه ی داخلی خانه و یا ویلا نمی شود .
سقف های آندوویلا در پایین ترین و بالاترین دمای ممکن باز هم قادر هستند تا مقاومت خود را حفظ کنند و به هیچ وجه تغییر شکل ندهند چرا که این نوع از سقف های شیب دار در برابر دمای حداقل 30- و حداکثر 105 در جه سانتی گراد مقاوم هستند.
همانطور که اشاره کردیم جنس سقف های شیب دار آندوویلا  از مواد طبیعی می باشد از این رو هیچ وقت دچار خوردگی و پوسیدگی نیز نخواهند شد .
اما پوشش های سقفی طرح سفالی برخلاف سقف آندوویلا از ورقه های گالوانیزه خام طراحی و تولید می شوند که پس از مرحله ی ساخت وارد مرحله ی رنگ آمیزی می شوند که رنگ آمیزی آن ها نیز به صورت استاتیک و کوره ای می باشد . سقف های شیب دار طرح سفال دارای تعداد رنگ های بالایی شامل : قهوه ای ، آجری ، آبی ، سبز  و نارنجی هستند که به خریداران قابلیت انعطاف در انتخاب را می دهند.
ضخامت هایی که هر تایل طرح سفالی می تواند براساس آن ها تولید شود شامل 0.4 ، 0.5 و 0.6 میلی متر می باشد که ابعاد آنها دارای 98 سانتی متر طول و 37 سانتی متر عرض می باشد و البته پوشش مفید آن هم 33 درصد متر مربع است .
می توان از بیشترین موارد کاربرد سقف های شیب دار طرح سفالی به استفاده از آن ها در سقف ویلا ها ، پیشانی ساختمان ها ، سردر ، آلاچیق و ... اشاره کرد .
ورق های طرح سفال نمای زیبایی را برای ساختمان و یا ویلای شما ایجاد می کنند چرا که از دور کاملا شبیه ورق های سفالی می باشند اما مشکلاتی نظیر سنگینی ، نصب زمان بر ، پوسیدگی ، شکستگی و خوردگی را مانند ورق های سفالی در بر ندارند بلکه خیلی هم سبک هستند و از این رو نصب آن ها بسیار سریع و آسان می باشد

.کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

منتشرشده در مقالات
چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 11:33

پیشانی ساختمان

اجرای پیشانی ساختمان


پیشانی ساختمان اصطلاحی است که پوشش کاران سقف های شیبدار برای پوشش نوار بخش بالایی هر ساختمان ارائه کرده اند. انتخاب این نام بسیار مناسب است چرا که این پوشش در نقطه ای نصب می شود که مانند پیشانی انسان است. به پیشانی ساختمان نمای کنسول ساختمان هم گفته می شود. معمولا همزمان با نصب سازه ی فلزی پیشانی هم اجرا می شود. بعد از اتمام نصب نمای ساختمان اجرای سازه ی پیشانی انجام خواهد شد، بهتر است که در زمان اتمام نما پیشانی نصب شود چرا که نصب آن نیاز به داربست دارد و اگر نصب به زمان دیگری موکول شود هزینه ی اضافی باید برای نصب مجدد  داربست پرداخت شود. یکی دیگر از دلایل اجرا و نصب پیشانی بعد از اتمام نمای ساختمان این است که نمای ساختمان باید تمام شده و به لبه ی بالای ساختمان برسد و بعد پیشانی نصب شود چون با یکپارچگی که ایجاد می کند زیبایی ساختمان را دو چندان خواهد کرد. پیشانی ساختمان به منظور جلوگیری از آسیب به نمای ساختمان و همچنین تخریب آن، جلوگیری از ریزش برف و باران بر روی نما و درب و پنجره ها اجرا می شود چون رطوبت به مرور زمان باعث فرسایش نمای ساختمان و پنجره ها می شود و تابش نور خورشید هم می تواند رنگ آن ها را از بین ببرد


نقش پیشانی در سقف های شیبدار


در سقف های شیبدار نقش پیشانی اتصال قسمت بالایی به قسمت زیرین سقف است، در واقع جایی که سقف شیبدار به پایین ترین نقطه ی خود می رسد و به قسمت زیر سقف متصل می شود. اگر مصالح مورد استفاده برای اجرای پیشانی ورق های فلزی باشند می توان خم اصلی ورق را به سمت بیرون در نظر گرفت که اصطلاحا به آن سینه کفتری گفته می شود. انتخاب جنس و طرح پیشانی کاملا وابسته به نوع نیاز و درخواست مشتریان است و همچنین سلیقه ی صاحب ساختمان هم نقش مهمی در انتخاب مصالح و طرح پیشانی خواهد داشت.
مصالح مورد استفاده برای پیشانی
در گذشته پیشانی ساختمان را با استفاده از سفال اجرا می کردند اما سفال هم سنگین است و گاهی اوقات هم سفال ها در کنار یکدیگر کاملا سفت نمی شوند بنابراین این ماده از مصالح کاربردی برای پیشانی حذف شد.

مصالحی که امروزه برای ساخت و اجرای پیشانی از آن ها استفاده می کنند عبارتند از


آردواز: آردواز به دو نوع فلزی و سیمانی تقسیم می شود. نوع فلزی بهتر از نوع سیمانی است زیرا نوع فلزی طول عمر بیشتری دارد، دارای رنگبندی است، به مرور زمان ترک خورده و شکسته نمی شود. آردواز فلزی هم دارای انواع مختلفی از جمله آردواز فلزی طرح ایتالیا، طرح ژنووا، طرح پالرمو، طرح ارتا ویلا، طرح کرکره، طرح ذوزنقه، بام تایل، طرح دکرا و ... است. در گذشته آزبست از ترکیبات آردواز بود اما به دلیل عدم سازگاری این ماده با محیط زیست و خطراتی که برای سلامت انسان دارد امروزه آردواز فری آزبست تولید می شود

.
ورق های طرح سفال: ورق های طرح سفال هم سبک هستند و هم مقاومت خوبی دارند همچنین رنگ کوره ای آن ها مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف جوی و محیطی و تابش نور آفتاب دارد. ورق های طرح سفال انواع گوناگونی دارند


پرچین: ورق طرح سفال پرچین به دلیل نصب آجری و طرح ریزی که دارد نما زیبای در قسمت پیشانی ساختمان ایجاد خواهد کرد. پیشانی ساختمان در ابعاد با عرض زیاد و ارتفاع کم اجرا می شود بنابراین استفاده از محصولات دارای چینش آجری مناسب تر است. این بافت آجری پس از نصب سقف نمایی یکپارچه ایجاد خواهد کرد و خطوط بین مصالح مشخص نخواهد شد. پرچین همچنین 7 برابر سبک تر از سایر پوشش هاست


بام تایل: این نوع ورق از گالوانیزه ی خام یا بدون رنگ تولید می شود و رنگ کوره ای به آن زده می شود بنابراین مقاومت بالایی دارد و سبک بودن آن استفاده از آن به عنوان پیشانی را امکان پذیر می کند. از نظر رنگ هم دارای تنوع فراوانی است


ژنوا: تنوع رنگی بسیار زیاد، ضخامت کم و رنگ کوره ای


پالرمو: از ورق گالوانیزه ی دو طرف رنگی تولید می شود. از ویژگی های بارز آن مقاومت در برابر رطوبت است و نام آن هم الهام گرفته شده از شهر پالرموی ایتالیاست که بارش زیادی دارد و سقف تمام ساختمان هایش شیروانی است


دکرا یا پوشش تایل سنگریزه ای: دکرا از فرمدهی تحت فشار ورق های آلوزینک تولید می شود و ساخت کشور نیوزلند است. سنگریزه ها لایه ی سطحی دکرا را تشکیل می دهند و از جمله ویژگی های آن ها می توان خود رنگ بودن، داشتن ظاهری طبیعی و تنوع رنگ بالا و ثبات رنگ را نام برد. از این پوشش به عنوان متریال پیشانی ساختمان هم استفاده می شود و مزایای فوق العاده ای از جمله سازگاری با محیط زیست، نصب سریع و آسان، ثبات سنگریزه ها، ضد خزه و نم، ضد حریق و ... دارد


شینگل: شینگل یکی از پر کاربرد ترین محصولات پوشش سقف است و به دلیل داشتن سایه های تو در تو به سطح عمق رنگی می دهد و جذابیت نمای ساختمان را دو برابر می کند. بسیاری از مهندسان و طراحان از این متریال برای پوشش نمای ساختمان استفاده می کنند. از شینگل می توان برای طراحی و اجرای پیشانی ساختمان هم استفاده کرد

.کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد.

منتشرشده در مقالات
چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 00:00

چرا ورق طرح سنگریزه ای بام تایل؟

دلیل انتخاب ورق طرح سنگریزه ای بام تایل جهت پوشش سقف ویلاها

انتخاب ورق طرح سنگریزه ای بام تایل جهت پوشش انواع سقفهای شیبدار دلایل زیادی دارد که به شرح ذیل اعلام میگرد

جهت تولید بام تایل از ورق در جه یک و منعطف و نرم فولاد مبارکه اصفهان استفاده میگردد

ساختار بام تایل برگرفته از قالب کلاسیک ورق دکرا با عالی ترین کیفیت پرس میباشد

ورق بام تایل در ضخامتهای 50/. و 60/. تولید و عرضه میگردد

رنگ ورق بام تایل وارداتی بوده و از جنس رنگ پلی اورتان استفاده شده است

پوشش رنگ بام تایل سه لایه میباشد و در برابر تابش مستقیم آفتاب کاملا مقاوم است

بام تایل با دستگاه کاملا اتوماتیک کاموایر و رباط، بدون دخالت دست رنگ آمیزی میگردد

بافت های ایجاد شده بر  روی رنگ بام تایل  به زیبایی ظاهری این محصول داخلی اضافه کرده است

همپوشانی و جذب شدن دقیق بام تایل روی پروفیل و چوب چهار تراش روسی باعث شده تا هم از نظر زیبایی و هم از نظر آببندی کیفیت بالایی داشته باشد

وجود ظاهر مخملی شکل محصول بام تایل باعث شده تا قابلیت رقابت با محصول دکرا را داشته باشد

کیفیت بام تایل

به دلیل وجود لایه ی آلوزینک در بافت رنگ پلی اورتان باعث شده تا ورق گالوانیزه در طی گذشت زمان از پوسیدگی ممانعت شود

محصول بام تایل از طرف شرکت تولید کننده به مدت 20 سال گارانتی میگردد

محصول بام تایل در رنگ بندیهای اوخرایی،قهوه ای سوخته،سرمه ای،قرمز،مشکی،نارنجی،سفید با رنگ مات و شیک تولید و عرضه میگردد

بام تایل در بسته بندیهای زیبای 10 تایی بسته بندی و وکیوم میگردد

ابعاد و متعلقات ورق بام تایل طرح سنگریزه ای

محصول بام تایل با ابعاد 42 سانتی متر در طول 92 سانتی متر با دستگاه 200 تنی تولید میشود به همین علت حمل و جابجایی آن آسان تر میباشد

متعلقات تولیدی بام تایل تیزه گرد، تیزه هشتی،باکس بارج کناری،نما پرده ای و کلاهک میباشد

شرکت ویلانما

شرکت ویلانما  جهت ارائه ی بهترین محصولات وارداتی و داخلی با گارانتی  اجرایی در سراسر کشور آماده ی ارائه ی خدمات به مردم عزیز میباشد.این شرکت با ارائه ی رزومه  های کاری در رابطه با اجرای انواع محصولات پوشش سقفهای شیبدار در اکثرمناطق ویلایی کشور آماده ی همکاری با کلیه ی ارگان ها میباشد. قبل از هر اقدامی در راستای اجرای انواع سقفهای شیبدار با انواع متریال های وارداتی و داخلی از مشاوره و طراحی رایگان شرکت ویلانما بهره مند شوید.امروزه نوآوری در راستای تولید گزینه ای عالی و مورد استقبال همه ی مردم میباشد و شرکت بام تایل با ارائه ی محصولی با کیفیت و زیبا در جهت پوشش سقفهای شیبدار میشود عنوان کرد که موفق بوده است و توانسته نیازهای مشتریها را به نحو احسن جوابگو باشد      

 همچنان که کیفیت و زیبایی متریال جهت پوشش سقف نقش به سزایی را در انواع سقفهای شیبدار ایفا میکند، اجرای بهینه،استاندارد و با کیفیت نیز نقش مهمی در راستای اجرای پوششی مطمئن و ماندگار دارد.به همین منظور کارفرمایان محترم همزمان با انتخاب متریال با کیفیت باید با پیمانکارانی عقد قرار نمایند که رزومه ی اجرایی عالی در این زمینه داشته باشند تا سقف ویلایی عالی و ماندگار داشته باشند

 

 

.کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد 

منتشرشده در مقالات

اجرای سردرب ورودی و پارکینگ با متریال کلاسیک پرچین به شکل چهارشیب و طرح چینی و استفاده از پالونی نیم گرد جهت پوشش درز ایجاد شده

اجرای پوشش سردرب ساختمانها و ویلاها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.نصب سردرب با زیرسازی پروفیل و شاسی کشی پروفیل و همچنین ابزار و دامپا و پوشش سقف آن با انواع متریال های ورق دکرا،بام تایل،پرچین و طرح سفال نیز صورت میگیرد

سردرب در مدل های متنوع و مدرن قابلیت اجرا دارد.طرح چینی چهار شیب معمول ترین و زیباترین مدل اجرایی جهت پوشش سردرب میباشد

شرکت ویلانما جهت اجرای انواع مدل های سردرب طراحی قبل از اجرا نیز ارائه میدهد

از مشاوره و طراحی رایگان ویلانما جهت اجرای کلیه سقفهای شیبدار بهره مند شوید

کلیه خدمات اجرایی شرکت ویلانما در اقصی نقاط ایران عزیز اعم از لواسانات تهران،منطقه ی شمال تهران،مناطق ویلایی دماوند،آبسرد،گیلاوند،مناطق شمال ایران اعم ازنور،رویان،آمل،بابل،چمستان،چالوس،نمک آبرود،کلاردشت،کلارآباد،نوشهر و همچنین استان های کرمان،اصفهان،شیراز،قم،کاشان و تمام مناطق ویلایی و همچنین همه ی استان های ایران با حمل و نصب به صورت کامل و به قیمت روز تهران اجرایی میگردد،فقط برای شهرهای خارج از محدوده ی تهران برای استقرار اکیپ اجراییه شرکت باید از طرف کارفرما اسکان تهیه گردد

همراه : 09123542790

منتشرشده در پروژه ها
  ویلانما با بیش از19سال سابقه در زمینه اجرای کلیه سقفهای شیبدار، امروزه با جدیدترین متد روزبا تنوع محصولات آماده خدمت گذاری با ضمانت اجرائی میباشد.شرکت ویلانما با در دست داشتن نمایندگی اکثر متریال های وارداتی و داخلی در جهت فروش و اجرای انواع پروژه ها در خدمت هم میهنان عزیز میباشد.با سپردن پروژه خود به شرکت ویلانما از گارانتی 5 ساله ی بی قید وشرط این شرکت بهره مند شوید.

Website Traffic

آمار بازدیدکنندگان

تماس با ما

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

 سایت : www.vilananama.ir 

 کارگاه تهران 02155536859

شرق تهران  02122338952

غرب تهران  02144385447

مدیرعامل ویلانما : 09123542790 مهدی نوبخت

ایمیل : vilanama20@gmail.com

تهران،اتوبان آزادگان،جنب پل صنیع خانی،بازاربزرگ آهن، فاز 6 مرکزی پلاک 1601

09123542790